Какво мислите за партия Възраждане

Истинските патриоти ако има такива трябва да гледат само на запад, там е цивилизацията и там са нормалните хора ( това е факт, не е повод за спор или дискусия ). Евразия на източно монголските мизерници и кочината им е бич, смърт. Украйна ни го доказва, води се война на живот и смърт срещу връщане в Евразия, срещу руския нацистки деспотизъм. Няма как да си български патриот и да буташ съзнателно родината си в тинята на мракобесието и застоя, остава само да си руски родолюбец, закърмен с простотията на болшевизма и отгледан с петрол и газ. Аман от тази проклета Русия, аман от преходи и перестройки...
Какво толкова намериха в този сибирски клозет някои, че все натам дърпат, обаче те да живеят като на запад (ммм), извратено е. Хайде копейката и други лица ясно - рублей, те и те не си вярват каквито неща говорят, ама промиват мозъците на населението.

FB_IMG_1646123598846-1.jpg


Къде е прокуратурата, и какво стана - има ли обвинение на онова зомби от партията му, която каза, че трябва русия да бомбандира МС?
 
Вчера гледам едни анализи, нарекоха "възрожденци" късни живковисти. Май това беше
Баш хубаво си ги нареди, оплезени старчоци дето се надяват Копейкин да им върне бензина на 50 стотинки, и парното по 5 лева на месец.
И се зъбят на който не им е по акъла, ако имаше СССР и Сталин щяха да тръгнат по къщите да правят политически отмъщения и "народен" "съд". По едно време ми се зъбеше един монтьор с физическа саморазправа, щото той на патентен данък и бележки не издава, пък иска аз да си давам 70% от заплатата на такива като него. Сега данъците ни са доста над 50%, като сметнеш и преди брутото и след него.
Като партизаните едно време - преди властта им обират мандри на народния враг, после хванаха кормилото и си вкараха закони да им вземат и къщите. За лична употреба. Дядките симпатизират на тия престъпници.
 
Последно редактирано:
img_62aee560c30ee.png.webp

 
Има една много дебела ирония тук, Киров, знаеш ли коя? Че повечето от тези, които се радват и те подкрепят за негативното ти отношение към Копейкин, го правят в изключително голяма степен заради мнението му за ваксините и цялата пландемка. Те са абсолютно убедени, че всичко, което и ти говориш в темата за ваксите (сещаш се кое), е долен мръсен фейк за глупавото простолюдие. Основно заради това са твърдо и яростно против Копейкин. (Без значение какъв и колко е измамник, говорим защо те са против него.)

Солидна ирония ми се види таз работа, не знам за теб.:) (Само да вметна.)
 
Има една много дебела ирония тук, Киров, знаеш ли коя? Че повечето от тези, които се радват и те подкрепят за негативното ти отношение към Копейкин, го правят в изключително голяма степен заради мнението му за ваксините и цялата пландемка. Те са абсолютно убедени, че всичко, което и ти говориш в темата за ваксите (сещаш се кое), е долен мръсен фейк за глупавото простолюдие. Основно заради това са твърдо и яростно против Копейкин. (Без значение какъв и колко е измамник, говорим защо те са против него.)

Солидна ирония ми се види таз работа, не знам за теб.:) (Само да вметна.)
Вманиачил си се с тези ваксини, отдавна не съм чул някой да се е ваксинирал. Дори не знам дали още ги предлагат. Аз не съм ваксиниран и няма да се ваксинирам, но пак имам негативно отношение към копейката.
Трябва да си яростно против него, защото лъже като дърт циганин.
:)
 
Вманиачил си се с тези ваксини, отдавна не съм чул някой да се е ваксинирал. Дори не знам дали още ги предлагат. Аз не съм ваксиниран и няма да се ваксинирам, но пак имам негативно отношение към копейката.
Трябва да си яростно против него, защото лъже като дърт циганин.
:)
Яростно съм, яростно, чак пяна ми излезе на устата и пришки на пръстите.:)
(Ама си е така, както писах в първия си пост.)

Не съм се вманиачил въобще, просто имам феноменален и изключителен личен опит с някои прелюбопитни масово пренебрегвани ефекти от ваксинацията (ефекти върху ваксинирани, не върху мен - аз не съм и няма, като теб). Смея да твърдя, че всеки без изключение би "се вманиачил" както мен, ако имаше този опит. Но как да е.:)
 
Копейката яко ви бъзика. Той самият се е ваксинирал и не съм убеден, че чак толкова обича Русия. Просто е хванал определена вълна от съмишленици и играе театър, за да печели проценти.
 
Копейката яко ви бъзика. Той самият се е ваксинирал и не съм убеден, че чак толкова обича Русия. Просто е хванал определена вълна от съмишленици и играе театър, за да печели проценти.
Да бе, да, ок - най-вероятно е така. Ама нали това казвам: защо повечето (не всички) тук са против Копейкин. Не говоря какъв е и колко е реален, тук достатъчно е казано. Та повечето тук не са срещу Копейкин щото лъже и подвежда за това, което говори, а заради самите неща, които говори. Има разлика от земята до небето.
 
Копейката яко ви бъзика. Той самият се е ваксинирал и не съм убеден, че чак толкова обича Русия. Просто е хванал определена вълна от съмишленици и играе театър, за да печели проценти.
Абсолютно точно. Като повечето "политици" гледат да хванат недоволството като тренд, за да могат да спечелят повече симпатизанти. За жалост и много кълват на това. Добре дошло за партията, която не съм сигурен дали ще издържи повече от мандат в парламента.
 
Копейката яко ви бъзика. Той самият се е ваксинирал и не съм убеден, че чак толкова обича Русия. Просто е хванал определена вълна от съмишленици и играе театър, за да печели проценти.
Вчера постнах видео как обяснява колко са добри европейските заплати. Днес е на копейки, утре е на евро, той си е мръсница. Каквото му подхвърлят това си яде и после питат ама вие защо го плюете... Ваксинира се и обяснява колко са лоши ваксините...
 
Помня го от съвсем "млада алтернатива", като не се беше отракал. Гласен и подготвян човек. Точно какъвто трябва за да обере реколтата от естествено образувано недоволство, с две думи: ората да вярват, че някой нещо иска да направи, той нищо да не направи и недоволството да бъде фактически неутрализирано. Постоянно има такъв човек.

Ама съвсем друго казах първоначално, пак измествате въпроса и си дърпате към вашето като гюле в центъра на опънат чаршаф, хитреци такива.:) (Ше ви се пише свише тоя грях, да знаете.:D)
 
Копейката има един голям проблем, прекалено много копира Волен и отблъсква хората. Във Франция Льо Пен се усети и смекчи тона, и това и увеличи избирателите. Ама нашия май не е много в час и си дрънка едно и също.
 
Копейката има един голям проблем, прекалено много копира Волен и отблъсква хората. Във Франция Льо Пен се усети и смекчи тона, и това и увеличи избирателите. Ама нашия май не е много в час и си дрънка едно и също.
Волен и копейката всъщност са доста начетени хора, но са прекалено пристрастни и си личи.
 
Да, гласят кофти неща, верно; освен тва са фалшименто. И, обаче, не заради това е анти-Костята тук, ами една от основните опорки на 90+% от свирепите опоненти на Костя тук е, че той "разпространява дезинфо за ваксините" и затова обира "нискоинтелигентния вот на необразованите ниски слоеве", нещо от тоя сорт. Не им е проблема, че Костя измамно се представя за противник на ковид ваксите и сертификатите, като така подвежда потенциалните си избиратели, а проблемът им е, че Костя "лъже за ваксините и сертификатите". (Веднага може да се видят няколко такива човека.)

А повечето имащи се за образовани неграмотници са вярващи хора, а не хора стремящи се към чистите факти, подчинени роби демек.:) Колко типично особено за хората от един определен сектор: те винаги търсят опростяването и колкото по-опростят, толкова по се концентрират, не се разпиляват и са по-спокойни. (Проблемът е когато реалността на съответния въпрост не е проста и не подлежи на опростяване.) Дълбока ориентация на принципа на промоционалното спестяване на мисловна дейност, което с времето води до функционална неспособност да се мисли в повече от един смисъл за едно нещо.:)

Обаче тва никого не интересова, де. То "не е по темата", нали така.:):):)
 
Волен и копейката всъщност са доста начетени хора, но са прекалено пристрастни и си личи.
Не съм съгласен, че са пристрастни - това ги подценява като персонажи според мен. Те са си направо основни системни играчи (а не антисистемни), които поддържат системата. С хорски надежди концентрирани в тях, никога не се стига до по-сериозен проблем за оторизираните властти (тия в парлямента става дума, до реалните тъй или инак няма досег). Отдушници, които никога нищо не правят, освен да прехвърлят реалните решения на проблемите на условно ниво.

Тъй га мисля язе.:)
 
"разпространява дезинфо за ваксините" и затова обира "нискоинтелигентния вот на необразованите ниски слоеве",

За ваксата не е лъгал. Обаче ви гласи казарма, двоен данък и да не ходим свободно в ЕС. Ердоган само чака да ни изкара от нато и да си прибере източна румелия.
 
За ваксата не е лъгал. Обаче ви гласи казарма, двоен данък и да не ходим свободно в ЕС. Ердоган само чака да ни изкара от нато и да си прибере източна румелия.
Е тва си е истината...
 

Горе