Какво се случва - Станишев

От: Какво се случва - Станишев

Станишев не знае дали го подслушват

Хората се страхуват да говорят, защото не се знае кой кого слуша, каза Станишев пред бТВ. Призна, че дори когато партийни лидери влизат в кабинета му, питат дали може да се говори спокойно. "И аз не мога да им дам еднозначен отговор", допълни Станишев. За пореден път призова за бърза реформа във вътрешното ведомство, както и за тежки санкции при нерегламентирано използване на специални разузнавателни средства. Станишев бе категоричен, че не се притеснява от факта, че управлява благодарение на мандата на ДПС, и допълни, че хората на Доган никога не са му поставяли условия.

Не, не! Новината е от 2008 :D :D
 
От: Какво се случва - Станишев

Едно си баба знае, едно си баба бае :D
 
От: Какво се случва - Станишев

А пък гробарите като ги питаш какво им е хубавото на герб- стоят и мълчат и пак вкарват Станишката в схемите.

Мноу ясно, Станишко е пълен педераст :lol:

@rombeca - плащаш с 3 лева повече, брей... На мен пък ми се струва, че 290 до 310 са 20 лева х 10% = 2 лева, ако си бил на МРЗ. Ако не си на МРЗ , защо плащаш повече?

@blackout - бъркаш !! И то много!! Нека не забравяме, че при големия икономически бум, Орешарски успя да докара 14% инфлация и да остави 4 млрд. дефицит ;) Повече от ясно беше, че някой отвън финансираше Станишко, за да крепи държавата. Както каза един пич : "Орешарски беше последният човек, който разбра, че има криза". Който каквото да приказва - ГЕРБ са крали. Никой не отрича. Крали са с шепи - както всички останали. Обаче при тях беше едно по-тежко време и само защото са крали колкото предишните, затова България в момента е с толкова дефицит и е толкова зле. Ако бяха крали по-малко щяха да оставят по-малко дефицит. Плюс това, типично по български, трябва да се направи едно 'завещание' за следващите управляващи - колкото може по-малко пари, за да може тоя дето поеме властта да духа супата!!

@ Блинки - безработицата до 5% е полезна за икономиката. Ако се поддържа в тези нива и останалите работят, съвсем спокойно ще могат да се издържат тия 5% неработещи. Дори може да се направи начин, по който и най-големите некадърници да работят поне по 6 месеца в годината на ротационен принцип - един бачка 6 месеца, друг идва на неговото място после, след това пак оня първия и така докато не им писне и не си намерят свястна работа. Тия социални програми за какво са мислите? Именно, за да накарат хората да си намерят свястна работа.

А и между другото... Аз ако стана премиер, няма да оставя 1 мангал безработен!! Ама един-едничък няма да има безработен!! Първо им спирам всичките помощи. Ще ги законтря по всеки един начин, за да не точат пари повече. След това, който няма стаж, няма осигуровки - на работа!! Ако ще и на 100 години да е - на работа!! Като са яли и пили, и не са си плащали сметките им е било хубаво. Време е да им стане малко некомфортно - НА РАБОТА!!! Има достатъчно тежки и рискови сектори, в които те могат идеално да запълнят по някоя дупка.
 
От: Какво се случва - Станишев

Моко, не ми се изпада в икономически анализи(тук малцина одбират тези неща), само един поглед на огромния дефицит по текуща сметка за 2008(само скромните 8 милиарда) и се вижда цялата сила на БСП-то, ама да не убивам ентусиазма на гласоподавателите им, както през същата година имахме ръст с почти 100% на кредитирането, с ръст на парична маса и както каза 14% инфлация, само дето реално инфлацията си беше над 20% и не искам им обеснявам, че си плащаме сега масрафа за онези години пачанга плащаме на външни контрагенти, както и на БГ банки!

Едно гледане или по-точно прочит на икономическата история:
[video=youtube;Zq0eXbAMflA]http://www.youtube.com/watch?v=Zq0eXbAMflA&list=PL177BBF0ED3BC439C[/video]
Като се отсеят митовите и се дадат обективните прогнози, си личи до къде се докарахме, но няма смисъл, тук никой няма разбере кво се говори, а уж е предприемачески форум, това е кофтиот в случая, е че всички уж дясно мислещи, гласуват за леви идеали...

А иначе по линия на мангалите, само спирането на придобивките и забрана на МРЗ, ще помогне. Това да създаваш държавни предприятия и да им даваш работа не е оферта, то те мангалите нямат никви умния - кой бизнес ще ги вземе? Затова план Б е държавните предприятия, ама от сега ти казвам, че яко ще бъдат субсидирани. Затова оставяме нещата по естествен път - а като ги знам манглите - те не рабоят, не допринясият - пътя ще им е бягство в ЕС после ЕС бил лош :D
 
От: Какво се случва - Станишев

@SLAVI-Mutrifonov = кръчмаря. Виждам, че се е завърнал китайското копеле.
 
От: Какво се случва - Станишев

Ти нарушаваш правилата на този форум на 200%
Ти като се регистрира тук съгласи ли се с правилата на форума ?

Съгласявайки се с тези правила, Вие декларирате, че няма да изказвате каквито и да е мнения, които са обидни, вулгарни, сексуално ориентирани, омразни, нападателни или други, които нарушават моралните закони.
 
От: Какво се случва - Станишев

@rombeca - плащаш с 3 лева повече, брей... На мен пък ми се струва, че 290 до 310 са 20 лева х 10% = 2 лева, ако си бил на МРЗ. Ако не си на МРЗ , защо плащаш повече?

+~1 лв. заради ставките за осигуровки. Универсален пенсионен фонд, здравни и ДОО.

Не ми праи ревизия, щото фиша аз го получавам :). Който не вЕрва да провери.

Както и да е... а оня Болен Мозък 1000 лв. щял да прави минималната... :)
 
От: Какво се случва - Станишев

@Remind казва, че мангалите гласуват по default за сЪрГЕЙ - ми то това е по-зле от купените гласове бе!

какво се получава:
електората на бсп се състой от: ЦИГАНИ и СТАРЦИ :mrgreen:
ебал съм ви във партията
 
От: Какво се случва - Станишев

@Remind казва, че мангалите гласуват по default за сЪрГЕЙ - ми то това е по-зле от купуените гласове бе!

какво се получава:
електората на бсп се състой от: ЦИГАНИ и СТАРЦИ :mrgreen:
ебал съм ви във партията

Аз пък познавам много млади хора гласували за БСП. Я недей да говориш така и да обиждаш.
 
От: Какво се случва - Станишев

твърдя, че @ReminD не може да изрази мнение и да завърже две правилни изречения..а се пише, че разбира
ГЕЯ само ако разбере...

че пускаш само линкове и до там :D

eто и доказателство
последните му 10 мнения в политическите теми

Аз пък познавам много млади хора гласували за БСП. Я недей да говориш така и да обиждаш.

@SLAVI-Mutrifonov = кръчмаря. Виждам, че се е завърнал китайското копеле.

Я ДА СИ ПРИПОМНИМ ЛЮБОВНИЦАТА НА ТИКВАТА КАКВА ПЕСЕН ВИ ВЪЗПЯ


https://www.youtube.com/watch?v=IY1l47tGjrw

https://www.facebook.com/photo.php?v=3898052950339
Да разведря малко обстановката с ДС конспирации :lol:

А пък гробарите като ги питаш какво им е хубавото на герб- стоят и мълчат и пак вкарват Станишката в схемите.

Те циганите герб не ги обичат много, тука един мангал каза, че е взел пари да гласува за ГЕРБ, ама си е бил хикса за бе се пе ту.

Ти за Бе Се Пе Ту не се притеснявай, силна партия и си имат пари доста в чужбина и тук, не се притеснявай откъде ще вземат, има откъде.

НОРМАЛНО ГЕРБЕРИТЕ ДА РЕВАТ СЕГА ПРОТИВ ЦАЦАРОВ - ТОЯ ЧОВЕК СИ ВЪРШИ РАБОТАТА И СЛЕД КАТО ВИДИМ В АНКЕТАТА КОЙ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВА ЗА ИЗБОРИТЕ СИ ПРАВИМ ИЗВОДИТЕ, ЧЕ МАТЕМАТИЧЕТО ( ЧИНОВНИКА ) НЯМА ДА...

аха, да не излязат 320 000, че тогава всички ще са невинни?



http://www.glasove.com/unishtozhite...tiprint-anonimnoto-pismo--donos-ot-dans-27196

 
От: Какво се случва - Станишев

Аз пък познавам много млади хора гласували за БСП. Я недей да говориш така и да обиждаш.

Това е много лошо. Ще ти кажа какви са:
1. Заблудени (като теб).
2. Платени.
3. Деца и внуци на върхушката от БКП - преди 89-та. Тия имат достатъчно ресурс, като избраниците им се насерат, да си бият камшика в чужбина.
4. Такива, на които родителите им, бабите и дядовците им не са били репресирани и пращани в твоя любим град Белене (ама не на почивка).

Това означава, че ще потъваме не още 20 г. а 50-100.
 
От: Какво се случва - Станишев

+~1 лв. заради ставките за осигуровки. Универсален пенсионен фонд, здравни и ДОО.

Не ми праи ревизия, щото фиша аз го получавам :). Който не вЕрва да провери.

Както и да е... а оня Болен Мозък 1000 лв. щял да прави минималната... :)

Ти пък! Каква ревизия ти правя? Питам просто защо е повече. А Волен си е много прав и напълно го подкрепям! Само че трябваше да каже 1000 лева за четирите години, а не за една. Първата година я прави 500 лева и после още 3 години по 170 лева и е готова заплатата ;) Ако парите не се изнасят всичко ще бъде наред! Не е ли истина, че чуждите инвеститори идват тука, наемат 100 човека персонал за цялата страна, плащат им мизерни заплати и после водят двойно счетоводство и изнасят печалбите?? Защо защитават тия пишман инвеститори - идея си нямам!
 
От: Какво се случва - Станишев

Това е много лошо. Ще ти кажа какви са:
1. Заблудени (като теб).
2. Платени.
3. Деца и внуци на върхушката от БКП - преди 89-та. Тия имат достатъчно ресурс, като избраниците им се насерат, да си бият камшика в чужбина.
4. Такива, на които родителите им, бабите и дядовците им не са били репресирани и пращани в твоя любим град Белене (ама не на почивка).

Това означава, че ще потъваме не още 20 г. а 50-100.

Да бе, заблудени сме били. Аз съм си доволен от БСП - бизнеса върви, ей сега ще махнат забраната за цигарите, други неща също ми харесват, които реално ще направят, няма да натискат бизнеса, Станишев си е образован човек, БСП са си кадърни хора и имат много експерти. Не ни мисли нас, вие БОЙКО експерта си гледайте и хич не се занимавайте с БСП. То всеки може да каже на някой, че е заблуден. А пък още повече ми харесва, че не си менят мнението ден за два за разлика от много други партии. Да не говорим, че БСП вмомента е най-демократичната партия и не е лидерска - управлява се от ИС от 30 и няколко души и всяко решение, листа - има дебат и се обсъжда, а не става еднолично. Това ми стига да ги подкрепям, да не говорим, че ще съсипят герберите, което вас много ви притеснява.
 
От: Какво се случва - Станишев

Да бе, заблудени сме били. Аз съм си доволен от БСП - бизнеса върви, ей сега ще махнат забраната за цигарите, други неща също ми харесват, които реално ще направят, няма да натискат бизнеса, Станишев си е образован човек, БСП са си кадърни хора и имат много експерти. Не ни мисли нас, вие БОЙКО експерта си гледайте и хич не се занимавайте с БСП. То всеки може да каже на някой, че е заблуден. А пък още повече ми харесва, че не си менят мнението ден за два за разлика от много други партии. Да не говорим, че БСП вмомента е най-демократичната партия и не е лидерска - управлява се от ИС от 30 и няколко души и всяко решение, листа - има дебат и се обсъжда, а не става еднолично. Това ми стига да ги подкрепям, да не говорим, че ще съсипят герберите, което вас много ви притеснява.

Принтирай си го това за всеки случай, и го прочети.. догодина. Тогава ще се молиш някой да съсипе БСП-то.
 
От: Какво се случва - Станишев

Станишко не ми е приятно да се запознаем ама и Аз искам да чета от Predpriemach.com но като гледам как си окупирал форума спрях да идвам. НО твоето време дойде и ще трябва да си ходиш с твоите приятели комунистите от форума :)))))

Аз съм Слави Мутрифонов и съм от Плевен навремето бях с мутрите като им се подмазвах им разправях вицове и така изкарвах някой лев от тях . След това работата ми порасна и си направих шоу в което се подигравам на гърба на другите и така забавлявам селските пичове и кифли.

Аз съм не съм чалгар аз съм създателя на стила ПОП-ФОЛК-РОК. В началото ми беше много мило и тъжно за обиквновенните хора за това си и поплаквах пред камерите, a когато Костов ми беше вдигнал мерника, Az го победих и си повярвах.


Когато Б.Б не беше толкова известен му виках „ Баце“, но след като не ми даде парцела пред НДК, реших да го накажа като: Scorpiass(Remind) млад потребител в Predpriemach.com който се е престрашил да попита как да си инсталира Wordpress-a.

Сега помогнах на комунистите и турците да катурнат БОЙКО, а те ми обещаха компенсация като си плюх за пореден път у суратя.
 
От: Какво се случва - Станишев

Ти пък! Каква ревизия ти правя? Питам просто защо е повече. А Волен си е много прав и напълно го подкрепям! Само че трябваше да каже 1000 лева за четирите години, а не за една. Първата година я прави 500 лева и после още 3 години по 170 лева и е готова заплатата ;) Ако парите не се изнасят всичко ще бъде наред! Не е ли истина, че чуждите инвеститори идват тука, наемат 100 човека персонал за цялата страна, плащат им мизерни заплати и после водят двойно счетоводство и изнасят печалбите?? Защо защитават тия пишман инвеститори - идея си нямам!

Мене не ме интересува тая работа. Гледам си в моята паница.
И така... става минималната заплата 1000 лв. Шефа ми ще иде при неговия шеф и ще каже:
"Ми дай повече пари, щото ние пак ще извършваме същата услуга, ама Волен дигна минималната и сега съм длъжен да плащам повече на служителите."
Оня ще му покаже среден пръст.
След това шефа ми ще трябва да съкрати няколко души, за да може да плаща на останалите.
За сметка на това, в НАП, НОИ, МОИ и секви други *ОИ-та ще отиват много повече пари в процент, които ще се разделят между любимите на Волен цигани - безработни и чиновниците.
Ай сиктир.
 
От: Какво се случва - Станишев

Само не знам как си мислите това с МРЗ, имате ли си предства кой определя компенсацията на труд или как се определя тази компенсация? Труда струва, толкова колкото може да произведе, но спрямо качествена оценка. С други думи цената на труд е равна, на това което допринася в производството - ако един може да произведе 10 стола на ден, то заплащането ще е равно на това колкото е създал, няма да е повече от това което е създал.
Още по просто казано ако един допринася с 400 лв, няма как от утре да допринася с 1000 лв! МРЗ е глупост, с вдигането на МРЗ се вдига и безработицата - това което става, но малко разбират - че се случва преразпределение на заплата от тези, които напускат работата към тези, които остават. Когато държава определя, а не пазара винаги така се получава. Но политиците не разбират за жалост. А и те самите имат оферта от МРЗ все пак субсидията им е вързана с МРЗ.
Следващия път като Волен ви каже 1000 МРЗ, го питайте какво трябва да се направи да се вдигне производителността на ниско квалифицираните кадри - кое ще това нещо, да вдигне производителността близо 3 пъти. Та за 4 години, ако имаме 3 пъти увеличение на производителност на единица неквалифициран труд, може да направим същата проекция за икономиката като цяло демек ще имаме доста ефективна организация на труда и ефективност в производството и като цяло в бизнеса - то то ние 3 пъти ще си увеличим стандарта на живот, ей такова нещо за 4 години не съм видял никъде - на Китай са им нужди между 7-10 години и то само да удвоят стандарта си, a ние за три утроен :D
 
От: Какво се случва - Станишев

Ахахахахаха Ромбец стана ми ясен само с това : Шефа ми ще иде.........


Ясно що мяукаш. Зависим си от кефа на друг за парите си.... Леле какви мипки сте половината тук ганде предреимечи с 2 лв в джоба за кафе от вендинга и форнети 0.79 лв. за 100 гр.

Филосфствай за политика когато оцеляването ти не завис от други хора а от самия теб. Вместо кесиш на заплата и да чакаш кефа на шефа... Палячо.

Репррсирани били, Белен дрън-дрън та пляс. Каот не са били нормлани и Белене им е било малко. Обикновено по света и то западната му част, протичниците на даден политически режимн са ги разстрелавали или са претърпявали злополуки.

Тук 60 години е било рай в сравенение с целия източен блок ама всички се извъдиха дисиденти.......На простите българи все нещо им пречи: турско робство (пълна глупост), 45 години комунизъм....После 23 години преход им пречел...
 
От: Какво се случва - Станишев

Крумов, е като е било рай, що се разпадна? Да не би щото този рай се подържа от огромни субсидии от бай Руснак за неефективни производства?
 
От: Какво се случва - Станишев

Ахахахахаха Ромбец стана ми ясен само с това : Шефа ми ще иде.........


Ясно що мяукаш. Зависим си от кефа на друг за парите си.... Леле какви мипки сте половината тук ганде предреимечи с 2 лв в джоба за кафе от вендинга и форнети 0.79 лв. за 100 гр.

Филосфствай за политика когато оцеляването ти не завис от други хора а от самия теб. Вместо кесиш на заплата и да чакаш кефа на шефа... Палячо.

Репррсирани били, Белен дрън-дрън та пляс. Каот не са били нормлани и Белене им е било малко. Обикновено по света и то западната му част, протичниците на даден политически режимн са ги разстрелавали или са претърпявали злополуки.

Тук 60 години е било рай в сравенение с целия източен блок ама всички се извъдиха дисиденти.......На простите българи все нещо им пречи: турско робство (пълна глупост), 45 години комунизъм....После 23 години преход им пречел...

Между другото, не всички сме такива мастити предприемачи като теб, които изкарват повече от необходимото им, и имат време да си чешат езиците с политика.
А с тоя си пост показа колко тъпо и ограничено копеле си.

И изобщо няма да ти обяснявам кой какъв е бил, дали е бил репресиран или не и как си изкарва парите. В момента пречат такива промити и мозъци като теб.
Айде бегай да правиш пачките, не се обяснявай тука.
 

Горе