Какво се случва - Станишев

От: Какво се случва - Станишев

само като хамстера ми се повдига
незнам за вас...

@uni-web - цифрите са си цифри
незнам защо ви е толкова трудно да признавате нещо което не е във ваш +
Мангалите защо не се изтрепаха да гласуват на референдума?

номерата на циганските урни може да видиш на предната страница
след това идваш тук - http://results.cik.bg/referendum/rezultati/17.html
провери няколко да видиш каква "избирателна активност" имат
и тогава приказвай простиии!

защото ставате смешни
незнам, нарочно ли го правите...


Ама да погледнем фактите. Макар че това е доста трудно за много хора.

100 пъти го написах..не могат или нещЪт :wink:
 
От: Какво се случва - Станишев

Аз, ми е най-смешно. Тука плюваме и критикуваме всичко на ГРОБ от управлението им три години и половина, а сега тези дето го плюеха почнаха да го защитават. :D

Аз плюя всички. А ти не зацепваш, че по-голямото зло идва.
Мани го Алъна, той си е на заплата, ама на теб за кво са ти комунягите... а пардон експертите :).
 
От: Какво се случва - Станишев

Педала серГЕЙ Дмитриевич не можа да спечели въпреки, че използва толкова жалки методи - трудна и времемка за доказване (лъжлива) информация (за подслушването - вече много не се говори..но си свърши работата), сега за тези бюлетини..., лъжат циганите по махалите, използва референдума отново да лъже хората за цената на тока...

а този тъп, тъп ЦВетанов - подслушва всички - а един компромат за ГЕЯ (или за някой друг) не изкара!

всички партии и компромати са срещу герб - те спечелиха
имам чувството че има някакъв картел между останалите три партии...

http://vbox7.com/play:e301dfc7ea :lol:

всички партии са едни и същи...различават се само по едно нещо - едните са по-малко зло от другите

http://www.vbox7.com/play:24749abc :D

Да признаеш победата на противника НЕ те прави слаб, НАПРОТИВ!

гей, гей , гей... :D :lol:
Майтап, майтап, обаче... Днеска правихме презентация и запънах нещо, обърках някаква дума и ... Да взема и аз да превключа на това "Сергей, гей, гей..." :lol: асистентката не го хареса много , но пък колегите доста се посмяха :D
Пък по въпроса с данъците - като ти е проблем, осигуряваш се на МРЗ и си перфектен! Като не искаш за повече пари да получаваш същото, като тоя с по-малкото пари :) Барнат ли те обаче, жална ти майка...
 
От: Какво се случва - Станишев

Пък по въпроса с данъците - като ти е проблем, осигуряваш се на МРЗ и си перфектен!

Какро споменах преди, от януари съм назад с 3 лв. на месец заради увеличението на минималната заплата. Тук в Абсурдистан така става - властта увеличава заплатите - а доходите ти падат.
 
От: Какво се случва - Станишев

А пък гробарите като ги питаш какво им е хубавото на герб- стоят и мълчат и пак вкарват Станишката в схемите.
 
От: Какво се случва - Станишев

А пък гробарите като ги питаш какво им е хубавото на герб- стоят и мълчат и пак вкарват Станишката в схемите.

Нищо не им е хубаво на герб. Ама сега ще видите кон боб яде ли. Ставаме като гърците ама без бунтовете.
 
От: Какво се случва - Станишев

Нищо не им е хубаво на герб. Ама сега ще видите кон боб яде ли. Ставаме като гърците ама без бунтовете.

Ако тия сформират правителство, направо започвам да мисля как да изнеса бизнеса навън. Така де каквото е тук излиза. :)
 
От: Какво се случва - Станишев

Ако тия сформират правителство, направо започвам да мисля как да изнеса бизнеса навън. Така де каквото е тук излиза. :)

Направо започвай, докато е време :). Ще ти "социализират" доходите веднага.
 
От: Какво се случва - Станишев

Направо започвай, докато е време :). Ще ти "социализират" доходите веднага.

А това ми е любимото - някок, който работи като вол и се развива, демек прави някакви пари, да му взимат от него, за да дават на смотаните, мързеливите и простите. Не говоря за наистина нуждаещите се. И сега така се получава, като бонус - държавата и тя те цака. :)
 
От: Какво се случва - Станишев

Ако тия сформират правителство, направо започвам да мисля как да изнеса бизнеса навън. Така де каквото е тук излиза. :)

празно място няма, нали знаеш?
тамън един свободно повече :)

стига сте се оплквали..според мен идва по-лошото ако гея вземе властта отново

Трябва герб да загубят гласове за да "спечели" БСП - но това не е никаква печалба
защо се заблуждавате?
 
От: Какво се случва - Станишев

Уни, може би аз съм един от малкото от не знам си колко време анти БСП и анти СъргеЯ, може ми видите още споровете от няколко години, така че .... А иначе просто голяма част от форума е срещу ББ, но пък знае какво ни очаква с БСП-то, а то не е цветущо само да не стане така много да почнат да реват за ББ и ко!

Видя се се в последната анкета, колко бяха за БСП-то, а и няма някой дясно мислеш - демек масата от успелите предприемачи, да се радват за столетницата+турците, че ще са на власт. Друга, час гласуваха за БСП, заради щото са анти ББ, но пък хабер си нямат къв ще им се сложи, защото реално свързват годините до кризата с БСП-то и че те са в оснонвата, е всеки 1-курсник по икономика, ще обясни че това което беше тогава, никога няма се случи и че заслугата е никва и че ако маймуна бе на власт тогава се същото щеше да е.
 
От: Какво се случва - Станишев

Не подценявайте маймуните, те са умни животни. Определено щеше да е по-добре, ако управляваха маймуни.
 
От: Какво се случва - Станишев

Това не беше ли Тест-а, както и да е дадано проумеят че и БСП-то яко купува, то и затова хода на ББ за касиране може много интерсно да постави въпроса с БСП-то - от де пари за нови избори :D
Циганите са контингент, който разчита основно на всякакви видове помощи, за да преживява и е логично да гласува за лява партия. Това им е естественият избор. Няма никакво значение на теб, на Ромбеца и на мен дали това ни харесва. Просто е факт и толкова. Няма смисъл от излишно философстване за константни явления и не виждам какво се мъчиш да вадиш от сто кладенеца вода, за да убедиш някого, че циганите не харесвали БСП и гласували само защото социалистите им купували гласовете. Това са елементарни политически аксиоми, които са си такива каквито са и толкова. Това е положението.
 
От: Какво се случва - Станишев

Не подценявайте маймуните, те са умни животни. Определено щеше да е по-добре, ако управляваха маймуни.

[video=youtube;wqy_7RDEL7k]http://www.youtube.com/watch?v=wqy_7RDEL7k[/video]
 
От: Какво се случва - Станишев

Не подценявайте маймуните, те са умни животни. Определено щеше да е по-добре, ако управляваха маймуни.

Вярваш ли ми, че ако имаше маймуми, щях да гласъвам за тях. :D

Не се оплакваме, просто имам чувството, че нещата на никъде не се движат. Малко е депресиращо некви интриганти и плиткоумни-мутро-поклонници да са вече не знам колко години в този парламент. Даже и зад океана не им се инвестира вече, заради мафията. Не че и там нямат корупция, ама някакси не е толкова видна и я прикриват с някакви постижения. Тук баце, да си такова дрънгела.
 
От: Какво се случва - Станишев

Циганите са контингент, който разчита основно на всякакви видове помощи, за да преживява и е логично да гласува за лява партия. Това им е естественият избор. Няма никакво значение на теб, на Ромбеца и на мен дали това ни харесва. Просто е факт и толкова. Няма смисъл от излишно философстване за константни явления и не виждам какво се мъчиш да вадиш от сто кладенеца вода, за да убедиш някого, че циганите не харесвали БСП и гласували само защото социалистите им купували гласовете. Това са елементарни политически аксиоми, които са си такива каквито са и толкова. Това е положението.

Брей, толкова ли било лесно? Пределно ми е ясно, че са малцинство и ще гласуват за този, които им предложи повече(Аз до колкото знам само ЕвроРома има платформа за мангалите и им дава обещания, БСП-то не знам какво са им обещали ама честно!), проблем е че това не са хора - продават децата си, крадат, убиват, плодят се, не допринасят с нищо в обществото и т,н, който и да е на власт се тази. Разбирам да ми говориш за пенсионери, ама това са мангали и в този ред на мисли, ще си продадат не гласа ами и гъза, за някой лев. Не знам кво ги защитаваш и вярваш, че техния вот е неподкупен и справедлив :D Все ми е тази, те са контингента, който винаги си продава гласа, не случайно има и политически чадър, наивно е да мислиш, че от мангал дето не може се подпише, ще направи цялостен анализ за БСП-то са най-добрите за тях :) Пак казвам на каква база, на платформа или на база на очаквания, че ще има специално нещо за тях :) Ако беше така да бяха гласували за евтин ток?! А верно забравих те ток не плащат, те си го крадат :D

Tова исках ти напиша, каквото и да е срещу ББ и се приема от вас за 100% като момина сълзичка :) Мангал пари да взема срещу гласи си - Не, не такова животно няма :) И тази статия е просто измислена http://www.moreto.net/novini.php?n=210581&p=4 Мангала си гласува по съвместимост за БСП :) Както и всички разследвания на журналистите по всички медии за "брокерите" на гласове и не знам, що винаги са в циганските махали, но да това е просто манипулация - циганина гласува само по съвест :)
 
От: Какво се случва - Станишев

Лявата политика включва по-високи данъци и по-големи помощи, пенсии и т.н. Циганите са продажни, за това две мнения няма, но когато по някаква причина не им бъде купен гласът си гласуват за БСП. За какво им е на БСП да купуват гласовете на хора, които и без това си гласуват за тях? Сигурно има изключения, когато наддават срещу други партии, но такива са правилата на играта. Изключенията не оборват правилото.
 
От: Какво се случва - Станишев

Я ДА СИ ПРИПОМНИМ ЛЮБОВНИЦАТА НА ТИКВАТА КАКВА ПЕСЕН ВИ ВЪЗПЯ

[video=youtube;IY1l47tGjrw]https://www.youtube.com/watch?v=IY1l47tGjrw[/video]
 
От: Какво се случва - Станишев

Лявата политика включва по-високи данъци и по-големи помощи, пенсии и т.н. Циганите са продажни, за това две мнения няма, но когато по някаква причина не им бъде купен гласът си гласуват за БСП. За какво им е на БСП да купуват гласовете на хора, които и без това си гласуват за тях? Сигурно има изключения, когато наддават срещу други партии, но такива са правилата на играта. Изключенията не оборват правилото.

Не оборва разбира се, обективно ако гоним социално слабите(мангалите и те са такива), щото това трябва да гласува в БГ, то по дефоут трябва са БСП - само в св. западния регион е така, навсякъде другаде е ББ. Интересно там няма ли социално слаби дето искат БСП, но пък за сметка на това циганетата са по дефоут социални без значение къде се намират дали в София или във Видин :) малко не се навързва това искам ти кажа. Иначе да помощи всички ще вземат, то и едните помощи мани бегай. Знам, много добре какво е лява политика. Това ще вземеш от продуктивния за да дадеш на мързеливия паразит и да му викаш лява социална политика насочена към растеж, може клъвне, ама за всеки с мозъчни гънки е ясно, че това води до зле, а като знае, че сме в БГ до мноооого зле.

@Блинки, смени сървъра и прави една офшорна регистрация на фирма и си живеей в БГ, няма кво го мислиш толкова :)
 

Горе