Какво става в Лясковец?

От: Какво става в Лясковец?

Ей това да си плетеш политическата кошница на гроба на загинал полицай само герберастите го могат. Срама няма те ли бе, ебаси изродите! Даже и тази тема не те досрамя да политизираш... Пропускате фактите дето не ви утърват и ревете до небето с каквото е останало. Изродия...
Какво политизирам бе робот заблуден! Има убит полицай заради невежеството на шефовете в МВР. Ква политика те гони? Кретенията няма цвят - отговорниците да си подават оставките. Ама на държавната хранилка няма доблестни хора ...
 
От: Какво става в Лясковец?

Полицай убит при изпълнение на служебния си дълг, по време на работа!!!

Виж това вече е друго, ама свък и боко тиквата не подадоха оставки тогава: БОКОБОТ

[video=youtube;9drMeacci2M]https://www.youtube.com/watch?v=9drMeacci2M[/video]

Какво политизирам бе робот заблуден! Има убит полицай заради невежеството на шефовете в МВР. Ква политика те гони? Кретенията няма цвят - отговорниците да си подават оставките. Ама на държавната хранилка няма доблестни хора ...
 
От: Какво става в Лясковец?

Полицай загинал по време на не добре премислена спец акция. Отговорността е изцяло на ръководните кадри.

А за това просташко изказване Бойко се извинява после доста и каза , че по никакъв начин не е искал да се подиграва на загиналото момиче.
Въпросът във случая е защо при поредната грешна стъпка , отново оправданията са с Борисов. Не е ли малко смешно да се оправдаваш за всичко с него ?
Акцията, която е проведена за залавяне на лудия 53 годишен човечец е най-леко казано идиотски организирана и заради това един човек си отиде , а детето му остана сирак.
Ще се наеме ли някой да каже - поемам вината и си подавам оставката ?
 
От: Какво става в Лясковец?

:D Наистина си уникат.....

Ако съм ти работодател, и те накарам да отидеш да пипаш опасна машина ти отидеш, но поради невнимателност въпреки, че знаеш , че не е наред си мушнеш ръката и ти я отреже, аз ли ще съм виновен, или министъра на труда?

А, любимеца ти се извиняваше щото всички в нета луднаха срещу това, иначе найш как му дреме, мога още нещица и то много да ти покажа за които е трябвало да се махне, но не го е направил. Не знам това вие от герб как не можахте да го проумеете, че тази ваша любима партия , ако не ги изрита тея лекета просто заминава тотално. Ай кажи ми кой друг политик в цялата история на прехода е правел повече гафове и простотии от тиквата?

Полицай загинал по време на не добре премислена спец акция. Отговорността е изцяло на ръководните кадри.

А за това просташко изказване Бойко се извинява после доста и каза , че по никакъв начин не е искал да се подиграва на загиналото момиче.
Въпросът във случая е защо при поредната грешна стъпка , отново оправданията са с Борисов. Не е ли малко смешно да се оправдаваш за всичко с него ?
Акцията, която е проведена за залавяне на лудия 53 годишен човечец е най-леко казано идиотски организирана и заради това един човек си отиде , а детето му остана сирак.
Ще се наеме ли някой да каже - поемам вината и си подавам оставката ?
 
От: Какво става в Лясковец?

Жалко за полицая, но на мен ми е чудно СОБТ са най-елитната единица на България нямаме нищо по-добро, това се предполага че трябва да са най-подготвените и най-добрите и да се справят с много по сериозни терористи, как успява 1 човек да убие 1 и да рани 3ма от тези барети ?
 
От: Какво става в Лясковец?

Понеже се карате, кой е започнал с политиката, цитирам първото мнение.
Сега гледам... убити и ранени полицаи, барикадирал се психопат с РПГ-та и други оръжия:shock:. Първите сигнали срещу психара са пускани още преди 2010 г., явно Цвъ е бил зает да снима криминалета, лови "кибер престъпници" и да скалъпва обвинения, а не да лови въоръжени психопати. Жалко за семейството на загиналия полицай... Изрода още е барикадиран и стреля и в момента.

Всъщност министъра кво да е виновен. Виновен е умника, който е "мислил" начина за провеждане.
А той сигурно е гледал в някой устав писан миналия век:
1. Спец операция се провежда така....
2. Спец операция се провежда, само и единствено така...

Сигурно някъде в нета го има тоя устав, та човека го е прочел да се подготви...
 
Re: От: Какво става в Лясковец?

Жалко за полицая, но на мен ми е чудно СОБТ са най-елитната единица на България нямаме нищо по-добро, това се предполага че трябва да са най-подготвените и най-добрите и да се справят с много по сериозни терористи, как успява 1 човек да убие 1 и да рани 3ма от тези барети ?

Да, така е. Но от скоро не съвсем. Мога да говоря много по тази тема със СОБТ, но в момента не желая, заради загубата на един от най-опитните спецполицай в тази структура на МВР. Поклон.
 
От: Какво става в Лясковец?

Как може да се карате и обиждате в тема за една трагедия.

Има един израз: поемам отговорността, но не и вината. В този смисъл, наистина съдът ще определи чия е реалната вина, която очевидно е на извършителя.

Преди време имахме съседи под нас- луди. Жената полудява, след като загубва дъщеря си в катастрофа като е на 16 години детето.
Беше ужасен тормоз от тяхна страна. Детето ми беше малко и непрекъснато думкаха и викаха полиция, защото детето ми им тропало, а ние стъпваме по земята на неизолирания под. В началото съпругът й бивш кадър на МВР и колекционер на оръжие, много възпитано обясняваше и оправдаваше жена си, както и обясняваше, как причината е в недоглеждане на строители, архитекти и проектанти, като са правили изолациите. Впоследствие какво му стана и на него просто млъкна и започна да ни гледа лошо и злобно. Изпитвах ужас, да се прибирам и да излизам, защото лудата ме дебнеше по стълбището и само крещеше "курво мръсна ще те заколя и убия! Теб и детето ти!". Все ме караха а подам жалба. Но аз не намирах време. Така един ден не знам по какъв начин тази се беше самонаранила и отишла при свекърва ми и казала, че съм я срещнала и пребила от бой. Щяла да си изкара медицинско и да ме съди. Аз просто зяпнах от изненада и още по-голяма уплаха, че ако й се случи нещо, могат да ме обвинят в убийство.
По-миналото лято, докато бяхме на море, тя е починала. Вярвате ли ми, че си отдъхнах. И все още продължавам да се страхувам за детето като ходи при баща си, който още си живее там, дядката да не изперка да извади оръжието и да гърми наред. Кой ще обвинявам тогава? Пази Боже!
И много други случаи с луди, които навреме не се вкарват в определените за това заведения.

Има и други трагедии. С децата в дискотеката Индиго? Кой пое вината и си подаде оставката?
Децата удавили се в р. Лим, кой пое вината и си подаде оставката.

Не преиначавайте нещата, защото това са много съществени проблеми на самите хора, а не на конкретно правителство и министър.
Дори всичко по акцията, да е било "по учебник" пак има вероятност лудият да нанесе щети и да има жертви.
 
От: Какво става в Лясковец?

Прокуратурата трябва да съди виновниците , които са измислили тая невероятна спец акция. А политическата отговорност трябва да я поеме точно Овчев....
Да бяха пуснали звукова граната преди да влизат сега нямаше да има жертви. Ама кой да помисли , че си имат работа с луд с оръжие.... Четох преди малко, че 2ма от ранените са с опасност да останат инвалиди за цял живот....
 
От: Какво става в Лясковец?

Да бяха викнали боко тиквата, той има опит с чакъра, да е наредил да му метнат граната.
 
От: Какво става в Лясковец?

Пич, пусни си видеото по-горе пак и пак и пак поне милион пъти докато не се отърсиш от тая мания за величие на тиквата!!!!!!!!! И спре да пишеш с химикалките на гроб, да си палиш цигарите с токсичните им запалки или да пиеш кафенце от простите им и заразни чаши, че тотално си полудял. Не искам да развалям добрия тон, иначе щях да ти кажа истината. Какви оставки на министри искаш много ясен пример ти дадох по-горе, но ти гледаш избирателно както винаги....
Прокуратурата трябва да съди виновниците , които са измислили тая невероятна спец акция. А политическата отговорност трябва да я поеме точно Овчев....
Да бяха пуснали звукова граната преди да влизат сега нямаше да има жертви. Ама кой да помисли , че си имат работа с луд с оръжие.... Четох преди малко, че 2ма от ранените са с опасност да останат инвалиди за цял живот....
 
От: Какво става в Лясковец?

Би било редно да се даде оставката на министъра ако например са нямали подходящи оръжия/ нямали са провизии / проблеми от техническо естество с оръжия / боеприпасии / екипировка и така нататък. Тук трябва оставка да имат районни шефове и на собт или там както се водят.


Абе тоя гербер как не го е срам, по бойково време колко акции имаше абсолютно доказани, че са нерегламентирани, то не объркваха апартаментите, то не правеха всякакви мизерии/ ония от перник го самоубиха - сега оставка иска, айде да мълчите.
 
От: Какво става в Лясковец?

Би било редно да се даде оставката на министъра ако например са нямали подходящи оръжия/ нямали са провизии / проблеми от техническо естество с оръжия / боеприпасии / екипировка и така нататък. Тук трябва оставка да имат районни шефове и на собт или там както се водят.


Абе тоя гербер как не го е срам, по бойково време колко акции имаше абсолютно доказани, че са нерегламентирани, то не объркваха апартаментите, то не правеха всякакви мизерии/ ония от перник го самоубиха - сега оставка иска, айде да мълчите.


Ха ха.. Верно, случая в Перник, дето задържания с белезниците на гърба открадна пистолет на полицай и се самоуби в гърдите.
 
От: Какво става в Лясковец?

Да бяха викнали боко тиквата, той има опит с чакъра, да е наредил да му метнат граната.

Де да знам дали не е по умно да убиеш престъпника или да позволиш на престъпника да изпозастреля 4 барети...

Абе тоя гербер как не го е срам, по бойково време колко акции имаше абсолютно доказани, че са нерегламентирани, то не объркваха апартаментите, то не правеха всякакви мизерии/ ония от перник го самоубиха - сега оставка иска, айде да мълчите.

Правиш ли разлика между объркан апартамент и смърт на полицай, заради малоумна спецакция ?
 
От: Какво става в Лясковец?

Това и аз го бях забравил, ама то лесно ли се помни толкова простотия :D
Ха ха.. Верно, случая в Перник, дето задържания с белезниците на гърба открадна пистолет на полицай и се самоуби в гърдите.
 
От: Какво става в Лясковец?

Дай-боже и сляпото да прогледне, моля ти се искрено! :cry:
Де да знам дали не е по умно да убиеш престъпника или да позволиш на престъпника да изпозастреля 4 барети...



Правиш ли разлика между объркан апартамент и смърт на полицай, заради малоумна спецакция ?
 
От: Какво става в Лясковец?

Абе вие си нямате друга работа и превърнахте го в петъчна тема стил семкаджийте пред блок - какво политика какви пет лева тук?

Има си отговорни лица, които правят цялата операция и поемат отговорност.

Въпроса е защото най-елитните части, са дали такива жертви - те на са влизали на сляпо и са знаели всичко - не мога си го обесня....
 
От: Какво става в Лясковец?

Добре това с полицая , дето му взели пистолета , това е грешка на самият полицай. Но това което е станало днес е съвсем различно. Планирана спец акция , така е планирана , че вместо бързо да се обезвреди един луд с оръжие , той почва да стреля , убива 1 и ранява 3ма .... как е възможно да не виждате огромната грешка която са допуснали тези които са мислили тая спец акция.
 
Re: От: Какво става в Лясковец?

Прокуратурата трябва да съди виновниците , които са измислили тая невероятна спец акция. А политическата отговорност трябва да я поеме точно Овчев....
Да бяха пуснали звукова граната преди да влизат сега нямаше да има жертви. Ама кой да помисли , че си имат работа с луд с оръжие.... Четох преди малко, че 2ма от ранените са с опасност да останат инвалиди за цял живот....

Кофти се получило ама аз доколко разбрах от медиите този е казал че се предава и докато са го чакали на врата е изязъл с изтрел -с откачени да си нямаш работа - не реагират нормално и не им пука че може да умрат - предполагам е стрелял със сачми за едър дивеч затова е засегнал толкова хора накуп то примерно на 5 метра обака сачми е с диаметър около метър...

Как щеше да се чустваш ако полицията хвърляше шокова граната за всеки случай на хора който казват че се предават, и как щяха да ги оплюят тогава медиите

примерно ти си на протест има провокация ти падаш на земята за да се предадеш и да покажеш че се предаваш те си спазват стандартната процедура и ти хвърлят една шокова граната .... постъпили са правилно полицаите в смисъл да пазят живота и на заподозрените, щото може да се окажат невинни в последсвие - този просто си е истинска откачалка...

Да почива в мир полиця ... :( риск на професията е това което се случи днес...
 
Стига споровете.. приемете истината и реалността, цял живот ще е така, дано при децата ни се оправят нещата.. учете децата ви, не се пробвайте да се учите вие.. няма да стане.. ще си ни оправляват докато не си умрем. :) Тва е.. такъв е живота..
Правете парички, носете си скъпите дрехи и се усмихнете на живота.. И той ще ви се усмихне..

Мир на прахта му на човека дал живота си в тази акция.

[video=youtube;NfvUgZ5FLJ8]http://www.youtube.com/watch?v=NfvUgZ5FLJ8[/video]
 

Горе