Какво става с tyxo.bg

От: Какво става с tyxo.bg

аз пък въобще не мога да вляза в сайта ?!. Пак има някакъв проблем. Чудя се тези непрекъснати проблеми дали не оказват влияние върху точното отчитане на данните, щото тухо и без тва не се слави с репутазция на най-точния брояч
 
От: Какво става с tyxo.bg

Вече четвърти ден няма tyxo. Май хората отидоха на море и загасиха сървърите преди да излязат.
 
От: Какво става с tyxo.bg

Вече четвърти ден няма tyxo. Май хората отидоха на море и загасиха сървърите преди да излязат.
Какво да кажа, освен че професионализма там не е на ниво. Аз не искам да съм лош пророк, ама едно на всяко 2-ро кликване не ми се отваря. Това само когато попадна на сайт с този каунтър. :clap:
 
От: Какво става с tyxo.bg

аз затова го махнах и съм само на аналитикс
 
От: Какво става с tyxo.bg

постоянно има някакви бъгове с тиксото. Или не работи, или не мога да се логна или не дава статистика за keowrds. Много зле. Аз разчитам на гоогъл аналитикс на бгкаоунтър и на w3counter.
 
От: Какво става с tyxo.bg

от мнооого много време tyxo не могат да се оправят..... на какво се дължи това не знам..
 
От: Какво става с tyxo.bg

я сега който е пробвал други броячи да препоръча някой, който е подобен на тиксото :)
 
От: Какво става с tyxo.bg

Освен аналитикс ползвам и WordPress.com Stats(Tracks views, post/page views, referrers, and clicks. Requires a WordPress.com API key.).


plugin-a е много удобен, защото се ползва през админ панела и показва най-важните статистики.
 
От: Какво става с tyxo.bg

На tyxoto хубавото му е, че показва онлайн в реално време :) Но като гледам няма да го оправят скоро :(
 
От: Какво става с tyxo.bg

На tyxo пак му се присра, а сайтовете, които го ползват се зареждат по 100 часа.
 
От: Какво става с tyxo.bg

мисля, че от днес са го оправили. вече отчита от днешна дата. Най-вероятно са рестартирали всичко. Дано вече да бачка, въпреки че повечето хора се отказаха от него и едва ли ще го поставят отново. Да се надяваме, че няма да има повече проблеми :)
 
От: Какво става с tyxo.bg

Останах приятно изненадан от възможностите на statcounter.com
 
От: Какво става с tyxo.bg

То тоя сайт е много зле, аналитикса е по добър
 
От: Какво става с tyxo.bg

Проблема не е в техните бъгове и даунтайм, а в това, че никъде не пишат какви са проблемите, кога ще се оправят и на какво се дължат. Държат се като някой, който е пръднал в пълен асансьор на небостъргач и се прави, че нищо не е станало, въпреки че всички наоколо се възмущават и знаят кой е!
 
От: Какво става с tyxo.bg

Сайта последните 3 дена работи перфектно. Дано не го урочасам. Доволен съм. Ключовите думи ги вади веднага. Чудесно е.
абе не всичко работи, но някои неща заработиха наистина
 
От: Какво става с tyxo.bg

тихо да не го урочасате от вчера гледам заработи пак
 
От: Какво става с tyxo.bg

Аз от доста време не съм доволен от tyxo... Ползвам bgcounter.com
 
От: Какво става с tyxo.bg

Tyxo вече си има профил в twitter:
twitter.com/tyxo

плс фолоу :mrgreen:
 

Горе