Какво стана с банка ДСК

От: От: Какво стана с банка ДСК

Абе вие ще се избиете тук, кафявите ви тропат на вратата, вие вместо да се обедините сте се хванали гуша за гуша:D

Ужас, xainov на е подкарал наред да ни мачка :shock:
 
От: Какво стана с банка ДСК

Приемам съвети от всеки, стига да реша, че си заслужават да ги обмисля. Не приемам и не изпълнявам команди от никого.
 
От: Какво стана с банка ДСК

Слушай к'во, копеленце нещастно. Казвам ти го за последен път - спри да се дракаш, защото ще дойда с 2 коли народ в офиса ти в Бургас, ще те вържа за колата и ще те влача до Варна. Не знаеш с кой се занимаваш. Не ме карай да ме пишат по вестниците, ясен ли съм! Това ти е последното предупреждение!

Е не са 50 смешни вица, но само за този си заслужи 10-е лв. Рано ти се скъса нервата. Възлагахме по-големи надежди.
 
От: Какво стана с банка ДСК

Буйствам, когато разни боклуци като тоя ме провокират. На агресия не ме избива, когато съм пиян, а когато дълго ми лазят по нервите. А дали утре съм на работа и от колко - не бери грижа.

Интересно аз защо не буйствам... една обидна дума не съм ти казал, въпреки, че ме измами и ме псуваш като каруцар :)
Да ти дам жокер...толкова си ми под нивото, че няма как да ме засегнеш, ама по никакъв начин.
Ще се радвам, ако един ден се позамислиш за неуравновесеното си поведение в интернет (100% съм сигурен, че на живо не би си го позволил) и да се погледнеш отстрани и да прецениш дали ти харесва отношението което имаш. Предполагам този ден няма да дойде скоро, тъй като не си дорасъл за него все още, но да се надяваме, че все някога ще дойде.

Явно не разбираш, че колкото повече се наемаш, толкова повече ме караш да ти се подигравам.
 
Последно редактирано:
От: Какво стана с банка ДСК

Приемам съвети от всеки, стига да реша, че си заслужават да ги обмисля. Не приемам и не изпълнявам команди от никого.
Така е, все пак тук в този форум сме се събрали будни хора, които искат да се измъкнат от статуквото на работника. Ти тук не изпълняваш никакви команди от работодатели, а си бачкаш само за себе си. Отделно ти си се подсигурил като работник в банкова институция за всеки случай и искаш нещо отгоре като на ''частна'' заработка. Добре ли ми върви мисълта или имам нужда от корекция?
 
От: Какво стана с банка ДСК

Абонирам се, понеже е Петък

той целия е един ходещ Петък.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От: Какво стана с банка ДСК

Така е, все пак тук в този форум сме се събрали будни хора, които искат да се измъкнат от статуквото на работника. Ти тук не изпълняваш никакви команди от работодатели, а си бачкаш само за себе си. Отделно ти си се подсигурил като работник в банкова институция за всеки случай и искаш нещо отгоре като на ''частна'' заработка. Добре ли ми върви мисълта или имам нужда от корекция?

Идеално ти е мисълта. Давай натам.
Останалите, които само спамят темата няма да ги коментирам повече. "Убий тъпака с мълчание."
 
Е сега не мога да разбера, той я банка ли работи или ако му дам 10 лева ще разнася флаери?!?!
Мда 140 съм висок, 25 кила с напикани гащи, след като ми се изпречиш, че нали си голям МЪЖ и ме хваща шубето :D

Интересно в банката (нали банкер беше нещо, то по-добре хората да си теглят парите от тая банка, че с такива служители не е на добре работата), ако някой ти каже, че не си прав, дали почваш да го псуваш? Може би няма такива случаи да не си прав, извинявай, щото си голям МЪЖ!

Пък както казва началникът "Много като тебе вече плакаха" :D
 
От: Какво стана с банка ДСК

Като гледам темата и си спомням с умиление, как високомерно се натякваше на жените във форума, че това не е ''бг-мама''. Аз съм последният човек, който ще седне да се бори за анти-спам теми, но вие обърнахте всички теми на @xainov във форум ''мама и бебе''. Даже и да ви е подразнил с нещо, не ви прави чест да му осирате всички останали теми, с които се опитва да бъде полезен.
 
От: Какво стана с банка ДСК

Мерси, Нанди. И аз това се опитах да им кажа неколкократно. За жалост явно главите са си ги заврели в за*ника и заради това не чуват и не виждат. Заради това взех да не им обръщам внимание. Нали знаеш: "Кучетата си лаят, кервана си върви."
 
От: Какво стана с банка ДСК

giphy.gif
 
От: От: Какво стана с банка ДСК

Идеално ти е мисълта. Давай натам.
Останалите, които само спамят темата няма да ги коментирам повече. "Убий тъпака с мълчание."
Елементарни подходи на психотерапевтите - съгласи се с пациента и той ще се съгласи с теб:)
 
От: Какво стана с банка ДСК

Не знам, обаче като гледам писаното от колегата xainov ми става ясно, защо СГЕБ са пълна нищета. Няма толкова посредствена банка с толкова мизерно обслужване. Винаги по 1 банкер в банка, опашка 5-6 човека и всеки идва да се оплаква от проблеми, всеки е нещо недоволен а служителката гледа и мълчи като теле в железница. Все нещо не им работи. Ако поискаш някаква услуга, все не могат да ти я изпълнят. Едно не може в един клон, друго в друг, а пък ако трябва да звъннат в картов отдел - отговорът ми идва след 3 седмици и даже едно проформа извинявай не ти казват. Абе ненормална работа. Не обслужване а пародия. Пък банкоматите им пускат винаги супер мизерни банкноти, говорил съм с мой роднина служител на друга банка, теглили сме заедно от такъв банкомат, според него - повечето банкноти са си за връщане на БНБ като негодни. Имам чувството че нярочно го правят това с банкоматите...

Що се отнася до ДСК - неприятно е но се случва. Това са няколко часа бе хора. Всичко е било ок в рамките на работния ден. Едва ли нясой е умрял от глад или от незнам си какво. Неприятно е, но се случва. Ако стане системно, тогава вече е кофти. Например един колега тaка доста лошо се е получило с него - в бензинастанцията плаща с карта, ПОС терминала е на ДСК, а той е клиент на друга банка и съответно не може да плати. За късмет съпругата му имала кеш и се оправили. Иначе не знам, трябваше да му източват бензина от резервоара... имайте по 20-30 лв кеш и всичко е супер. Никой няма да пострада.

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk
 
От: Какво стана с банка ДСК

+1 към мнението на kamentk за sgeb. Изваждам си карта и отивам на следващата седмица да я взема, те ми определиха в кой ден да отида. Там съм след седмица и служителчето им беше сам, няма опашка. Казах му, че имам да взимам карта, а тоя ми вика "готова е, мини обаче следващите дни, че МНОГО РАБОТА ИМАМЕ". Нито имаше хора в самата банка, нито е в правото си да ме разкарва, а цялата работа му е 5 минути.
 
От: Какво стана с банка ДСК

Аз не че защитавам която и да било банка или работодател, макар че аз съм доволен от своя, ще кажа, че за по-голямата част от фирмите в България мнението е негативно. Не знам ние като народ ли сме виновни, но все нещо не сме доволни. Относно служителите на каса и в HR при нас, някои неща наистина са така. Обаче и доста неща са много по-добри от останалите банки на пазара и тяхното отношение към служителите си. Да не изкарвам пак линкове за мнението на служителите за другите банки, че и то не е цветущо. Аз като клиент и като служител съм доволен от sgeb. От там нататък всеки човек си има глава на раменете.
Относно ДСК - прави сте, че е за няколко часа. Обаче си представете, че трябва да си платите лекарствата в аптеката например. Или, че сте на летището и искате да си платите билета. Или пък сте в Чужбина и ви трябват пари. Има един куп ситуации, в които няколко часа са решаващи.
 
В такива ситуации вадя другата карта и плащам с нея. Както при всички услуги, има някакъв минимален шанс да се получат краткосрочни проблеми и затова човек ако е достатъчно разумен, ще се подсигури с две сметки в различни банки.
 

Горе