Какво стана с банка ДСК

dreambench

Well-Known Member
Не, че не ги харесвам. Напротив. Голям фен съм на ДСК, но не мога да си кривя душата, че е постоянно това след 23:00. Онлайн банкирането им става неизползваемо след този час.

Виж файлът 20610

Да, явно огнярят си тръгва в 11 и няма кой да хвърля въглища на сървъра.

Blinky

Owner
При теб оправи ли се вече? :rolleyes:
Хахаха, за сега са последователни и почти навреме по това време. Изключвам факта, че от понеделник още си чакам заветния СМС, за да си активирам онлайн банкирането. Май бил уведомителен.

John Galt

Well-Known Member
Всеки, който е клиент на банка, която носи името Държавна спестовна каса, заслужава да бере дертове. Тук основната клиентела са пенсионери, които още си мислят, че живеем в социализма. Фокусът не е онлайн банкиране.
Закривайте сметките и се преориентирайте.

Blinky

Owner
Всеки, който е клиент на банка, която носи името Държавна спестовна каса, заслужава да бере дертове. Тук основната клиентела са пенсионери, които още си мислят, че живеем в социализма. Фокусът не е онлайн банкиране.
Закривайте сметките и се преориентирайте.
Да бе, ясно, но защо трябва да е така? :) И защо е нужно? Аз нямам против банката, просто си има нейните негативи. Чак мене страх да питам какво се случва и с онлайн банкирането ми. Как още ми се разглежда молбата. От миналия четвъртък. Ще видя за някаква друга. Дайте идеи. Иначе да се похваля, че вече от ЦКБ ми направиха на място онлайн банкирането през апп и през комп. Искали да се уверят, че всичко е Ок. Там съм повече от доволен. За ДСК още не мога да кажа такива нещо, освен, че в клона, в който ходя са доста добронамерени и правят всичко, което им поискам, а то е предимно това, което щях да правя сам с онлайн банкирането. :)

Горе