Какво стана с банка ДСК

Аз си направих Revolut и с него е доста по-добре. Сега картата от ДСК я ползвам единствено, за да вкарам пари от банкомата в нея и да си захраня Revolut-а.
 
Не, че не ги харесвам. Напротив. Голям фен съм на ДСК, но не мога да си кривя душата, че е постоянно това след 23:00. Онлайн банкирането им става неизползваемо след този час.

Виж файлът 20610

Да, явно огнярят си тръгва в 11 и няма кой да хвърля въглища на сървъра.
 
При теб оправи ли се вече? :rolleyes:
Хахаха, за сега са последователни и почти навреме по това време. Изключвам факта, че от понеделник още си чакам заветния СМС, за да си активирам онлайн банкирането. Май бил уведомителен.
 
Всеки, който е клиент на банка, която носи името Държавна спестовна каса, заслужава да бере дертове. Тук основната клиентела са пенсионери, които още си мислят, че живеем в социализма. Фокусът не е онлайн банкиране.
Закривайте сметките и се преориентирайте.
 
Всеки, който е клиент на банка, която носи името Държавна спестовна каса, заслужава да бере дертове. Тук основната клиентела са пенсионери, които още си мислят, че живеем в социализма. Фокусът не е онлайн банкиране.
Закривайте сметките и се преориентирайте.
Да бе, ясно, но защо трябва да е така? :) И защо е нужно? Аз нямам против банката, просто си има нейните негативи. Чак мене страх да питам какво се случва и с онлайн банкирането ми. Как още ми се разглежда молбата. От миналия четвъртък. Ще видя за някаква друга. Дайте идеи. Иначе да се похваля, че вече от ЦКБ ми направиха на място онлайн банкирането през апп и през комп. Искали да се уверят, че всичко е Ок. Там съм повече от доволен. За ДСК още не мога да кажа такива нещо, освен, че в клона, в който ходя са доста добронамерени и правят всичко, което им поискам, а то е предимно това, което щях да правя сам с онлайн банкирането. :)
 
Колето явно още си бачка в ДСК :D
EeFIuC-XsAAgZBr.jpg
 
Банко, самия факт, че ползвате тази банка не кореспондира с напъните да ги хейтите интелигентно ( обърни внимание на "интелигентно"). Банките са като всяка друга институция или фирма в сферата на услугите. Евтиното е некачествено, а качественото е скъпо. Българина с шепата стотинки винаги ще стърже дъното на който и да е бизнес в тази сфера. Но пък претенциите му никога няма да са съпоставими с финансовите възможности. Същото е и в хостинга, и в SEO-то, и в програмирането, и т.н.
 
Бате, разбирам. Но какво качество? Банките да спестяват точно от технологии, ми е в кръга на фантазиите. Виж, за хора ми е ясно, там ако могат да ги карат те да си плащат да работят при тях. ;)

Коя точно банка е Ок? Защото, не че искам да обидя някой, но чета и чета тук и из нета, еднакви са ми всички. Всяка със своите глупости. Но да, тази от всички най се дъни технически. :)
 
И продължаваме. Май наистина ще се замисля да ги сменя.

Screenshot from 2021-02-15 22-44-12.png

Прибавяне на карта в PayPal никога не е било такава драма. Нито SMS получаваш, нито искат да пратят. Отделно банкирането от не знам колко време не ми работи. Зле та зле. :) Абе здрави да сме. :)
 
@Blinky тая тема се превърна в монолог на твоите оплаквания за ДСК. Явно си им останал единствен клиент от активните потребители на тоя форум, което вече е трябвало да те накара да се замислиш...
 
@Blinky тая тема се превърна в монолог на твоите оплаквания за ДСК. Явно си им останал единствен клиент от активните потребители на тоя форум, което вече е трябвало да те накара да се замислиш...
Просто търся леко съжаление. Ще видя коя банка е близо до нас и ще се преориентирам. А иначе искам преди това някой от тях да прочете защо. Не, че не си го знаят. Но високо-бюджетните им реклами по телевизията са пълна загуба на средства. В пъти повече хора се отказват от тях. Това ми напомня на онази приказва, която описва най-добре ситуацията, в която съм: Ходи със смъкнати гащи и все се чуди защо е натакован. :)
 

Горе