Какво стана с банка ДСК

Имаш банкомати за депозиране .
Имат, но са много зле, поне този, който ползвам. Всеки път ми връща банкноти и не иска да ги приеме. Винаги трябва да нося повече в мен и да се надявам да приеме някои от тях. Писах на съпорта им, според тях няма никакъв проблем. Казвам им, че не съм имал случай, в който да ми приеме всички банкноти. Последния път исках да вкарам 100лв (2х50), приема само едната банкнота, а другата не иска въобще да я приеме. Със сигурност проблема не е в банкнотите, на ДСК никога не съм имал такъв проблем и винаги приема всичко банкомата им. Съпорта на айкард е много зле, защото няколко пъти им пиша и всеки път ми обясняват, че нямало никакъв проблем.
 
Имат, но са много зле, поне този, който ползвам. Всеки път ми връща банкноти и не иска да ги приеме. Винаги трябва да нося повече в мен и да се надявам да приеме някои от тях. Писах на съпорта им, според тях няма никакъв проблем. Казвам им, че не съм имал случай, в който да ми приеме всички банкноти. Последния път исках да вкарам 100лв (2х50), приема само едната банкнота, а другата не иска въобще да я приеме. Със сигурност проблема не е в банкнотите, на ДСК никога не съм имал такъв проблем и винаги приема всичко банкомата им. Съпорта на айкард е много зле, защото няколко пъти им пиша и всеки път ми обясняват, че нямало никакъв проблем.
всеки банкомат отхвърля пари ако банкнотите са зацапани или с изтрита холограма. Ако знаеш принципа на работа на детекторите за фалшиви банкноти в банкоматите ще разбереш за какво говоря. На мен на банкомат на ПИБ ми се е случвало това нещо.
 

ОББ я прилапаха
 
Последно редактирано:
ОББ я прилапаха
Бъркаш се ... KBC груп която е една от най големите международни банки в света с над 3000 клона купиха ОББ и Райфайзенбанк , но в България преди няколко дни КЗК им препоръча да работят под бранда ОББ. Иначе ОББ е част от групата на КБС
 
Бъркаш се ... KBC груп която е една от най големите международни банки в света с над 3000 клона купиха ОББ и Райфайзенбанк , но в България преди няколко дни КЗК им препоръча да работят под бранда ОББ. Иначе ОББ е част от групата на КБС
това пише...който както иска да го разбира:)
След преобразуването „Обединена българска банка“ АД става универсален правоприемник на KBC България, която се прекратява без ликвидация
 
Последно редактирано:
това пише...който както иска да го разбира:)
чети между редовете... не дословно
 
чети между редовете... не дословно
По-скоро трябва да чете с разбиране, а не дословно. Но това в България не е модерно - Чукча писател, чукча не читател
 
По-скоро трябва да чете с разбиране, а не дословно. Но това в България не е модерно - Чукча писател, чукча не читател
тя е ДАМА , говориш и в мъжки род на Ади :)
 
тя е ДАМА , говориш и в мъжки род на Ади :)
Добре бе Рицаря защитник, ако ти върже да се похвалиш
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Добре бе Рицаря защитник, ако ти върже да се похвалиш
по скоро го казвам със сарказъм ... един път когато и говорех в мъжки род тя ме направи на калинка , че съм и говорил в мъжки род, а аз действително я смятах за мъж :) Не очаквам да ми върже ... ама ако върже е добре дошла , ще използвам свински опашки за връзване :cool:
 
В този ред на мисли, само две бг банки ли останаха? ЦКБ и ПИБ? Нещо изпускам ли? Едната сметка ми е към ЦКБ и съм доволен доста. Мобайла им е супер.
в интерес на истината има и други банки в БГ които оперират на световно ниво, но те обслужват предимно Бизнес сметки ... говорим за Citibank които има представителство в България , но работят само с големи фирми. Офиса им е в Сердика център. https://www.citi.com/icg/sa/emea/bulgaria/

Когато имаш Страйп вързан към сметка в БГ банка , в деня на превода след карантинния период от 7 дни в твоята сметка получаваш парите от СитиБанк България което става за 10 секунди. Обслужващата банка на Страйп е Ситибанк.
 
Това не го знаех, за Страйп и Ситибанк. Доста полезна информация. Мислех го за чужденци. Странно.
те са си хАмериканска банка , но работят и имат клонове в почти всички държави в света. Тук в БГ най големия им клиент е Кока Кола и минават плащанията в енергетиката.
 
В този ред на мисли, само две бг банки ли останаха? ЦКБ и ПИБ? Нещо изпускам ли? Едната сметка ми е към ЦКБ и съм доволен доста. Мобайла им е супер.
И ОББ , разбира се :)Иначе живот и здраве, ще видим:)

Добре бе Рицаря защитник, ако ти върже да се похвалиш
То голямо междуредие.
 
Последно редактирано:
  • Love
Реакции: Vbb
всеки банкомат отхвърля пари ако банкнотите са зацапани или с изтрита холограма. Ако знаеш принципа на работа на детекторите за фалшиви банкноти в банкоматите ще разбереш за какво говоря. На мен на банкомат на ПИБ ми се е случвало това нещо.
Защо тогава на банкомата на icard винаги имам отхвърлени банкноти, а на ДСК никога не ми се е случвало това нещо? Веднъж опитах на icard - половината ми ги върна, отидох на ДСК със същите банкноти и ги прие без проблем.
 
Защо тогава на банкомата на icard винаги имам отхвърлени банкноти, а на ДСК никога не ми се е случвало това нещо? Веднъж опитах на icard - половината ми ги върна, отидох на ДСК със същите банкноти и ги прие без проблем.
сигурността на ДСК е занижена
 
От както се събраха с Експресбанк или от преди това?:)
още от времето на БКП където беше единствената Банка в България - всъщност ДСК инициалите означаваха - Държавна спестовна каса , крадеше се с двете ръце ... познавам хора които тогава работеха там и ми стана чудно как си накупиха по Тошково време вили и къщи за отрицателно време. После като дойдоха времената на СДС и не бяха вече в системата ми споделиха за кво иде реч... игра с държавната лотария която тогава беше към ДСК . Колкото до банкоматите всичко е до настройка и кадърни техници.
 
От станно, по-странно.
Все си мислех,че сигурността при една банка зависи от настоящото и управление, а то било от други неща.
 
  • Haha
Реакции: Vbb

Горе