Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

blackout8

Well-Known Member
Към 19.30 часа около 3 000 протестиращи са се събрали на Ларгото пред Министерски съвет в центъра на София. Не са регистрирани инциденти и нарушения на обществения ред. Полицията продължава да обезпечава спокойното протичане на протеста и сигурността на гражданите
http://press.mvr.bg/NEWS/news130707_05.htm

Добре, че живеем в едно прекрасно време и има едни благинки наречени социални медии при които инфото се споделя със скоростта на светлина. Там където държавата няма контрол както на мас медиите та..... Това 3 хиляди ли са :)

BOmJihYCAAEPJMZ.jpg:large

BOmOcoiCcAAQ6kv.jpg:large

BOmLaILCEAEo8Sn.jpg:large

BOmMWBFCUAA56O3.jpg:large


Ето и малко коментари от туитъра:

There haven't been that many people since 1997. Thousands occupying an area of some 4 km #ДАНСwithme

Специално за песа Мая,който не успяхме да научим да брои вече 24 дни.Не стотици,а СТОТИЦИ ХИЛЯДИ само

#ДАНСwithme Едната е от днес и е с ? 3000 според МВР другата е от 1990 и са 1 000 000 е на кой да вярвам ?



А какво да кажем за непукизма и наглостта на политическата въхрушка, която се прави че нищо няма и ще си прави каквото си поиска, щом за тях десетки хиляди протестиращи са нищо .... Зимата ние от Варна зададохме темпото, днес вие от София върнахте жеста :) А утре ще видим :)

Все ощя ли някой си мисли, дали това правителство има и капка кредит на доверие. Те просто с поведението си потвърдиха - плуто-олигархичният модел!
 
Последно редактирано:
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Сега ще дойде уни уеба и ще каже, че са около 600 чуека :D
Тая сган няма да се даде лесно! Това са пиявици, ще цоцат докато могат...
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

На снимките са повече от 3000 човека обаче каква е гаранцията че тази снимка е от този протест - Някой от вас двамата беше ли лично там да го види ?

Това по скоро ми прилича на посрещането на цара от колкото на платеният протест на ГРОБ
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Ето го първото комуне....
Да, аз бях! Конспирация ли намери? Бахти манипулаторите!
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Абе англичанина, какъв платен протест на какъв гроб?! И аз ходих няколко пъти на протестите и освен, че имаше адски много хора, имаше доволно плакати против гробарите. Ей това да виждаш нещата само в черно-бяло не е работа.
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

На снимките са повече от 3000 човека обаче каква е гаранцията че тази снимка е от този протест - Някой от вас двамата беше ли лично там да го види ?

Това по скоро ми прилича на посрещането на цара от колкото на платеният протест на ГРОБ

На плаката пише "Погребаният български дух се възражда". Не ми прилича много на посрещане :)
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Гога като си бил на протеста извади някоя автентична снимка - Аз се обзалагам че тази снимка не е от протеста за който се говори в момента.

Редрум - Ако си бил без пари значи си се минал - и понеже поне ти си малко по реалистичен като беше на протеста видя ли море от хора до 4-ти километър както е показано на снимката

Марти този плакат с този надпис може да е на всяка една сбирка или протест от последните 20 години

Блеки - А какво да кажеме за пропагандата ако излезе че съм прав и че тази снимка не е от сегашните протести и че някой май тебе те манипулира.
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Май ми насмърдява на гербаджийска пропаганда
Нека хората да протестират, но когато мои познати гербери ги викат по телефона за протести, нещо намирисва
Баси и стройната структура дето имат Герб
Тези са по-твърди и от най-твърдия червен електорат
Ако някой си мисли, че тези протести не са без намесата на тиквите от Герб, значи е пълен глупак
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

На снимките са повече от 3000 човека обаче каква е гаранцията че тази снимка е от този протест - Някой от вас двамата беше ли лично там да го види ?

Това по скоро ми прилича на посрещането на цара от колкото на платеният протест на ГРОБ
Абе и да не е на ГЕРБ то голям част от тях а се събрали за спорта. Последно време все некви такива ги чувам....айде на протеста. Защо? За да убием време и да видим какво става. Просто ей така, за калабалъка. :) Снимките показват бая хора. Но и неделя не е като да има и какво да се прави, ако си си свършил домакинската работа. :D
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Манта, ще ти дам едно Джони и ще кажа да прав си това не е така, това са снимки от преди 12 години. Докажи, че е така - ти в тази Англия нещо да не си забравил, как се намира обективно инфо.

А я кажи какво ще стане, като разбереш, че това са реални снимки и че никой няма толеранс на доверие към правителството. Ей на ти от "любимото ни" БТВ кадри http://vid.btv.bg/vod/2013/07/07/44fdb5a5ba_61150250.mp4, ще видиш, че има и анти Герб, вгледай се в билбордовете и обстановката, а да не ти ли направи впечетление cars.bg я виж кога е регистиран .....

Ако си забравил, царчето масово по гарата го посрещаха. Я направо дай снимки от посрещането на царя и тези масови шествия където са били.
 
Последно редактирано:
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Май ми насмърдява на гербаджийска пропаганда
Нека хората да протестират, но когато мои познати гербери ги викат по телефона за протести, нещо намирисва
Баси и стройната структура дето имат Герб
Тези са по-твърди и от най-твърдия червен електорат
Ако някой си мисли, че тези протести не са без намесата на тиквите от Герб, значи е пълен глупак

Аз мога същото и за зимните протести да кажа, винаги има струтктури и скачат от раз - те това му викат твърд промит електрорат за жалост.
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Манта, като посрещахме царя оставка ли му викахме?!

[video=youtube;I6lAwRBr1is]http://www.youtube.com/watch?v=I6lAwRBr1is#at=53[/video]

И виж какво излиза от държавна медия с голямо закъснение:

БНР: Над 30 000 души в 24-ия ден на ДАНСwithme (галерия)

Надявам се вече разбираш, кой кого манипулира :)
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Манта, като посрещахме царя оставка ли му викахме?!

[video=youtube;I6lAwRBr1is]http://www.youtube.com/watch?v=I6lAwRBr1is#at=53[/video]

И виж какво излиза от държавна медия с голямо закъснение:

БНР: Над 30 000 души в 24-ия ден на ДАНСwithme (галерия)

Надявам се вече разбираш, кой кого манипулира :)
Бъди спокоен, след 23ти, този месец, след като мине конкурса за нов изпълнителен директор на БНТ, ще видим дали ще има същите репортажи. :)
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Бъди спокоен, след 23ти, този месец, след като мине конкурса за нов изпълнителен директор на БНТ, ще видим дали ще има същите репортажи. :)

Докато има социални медии съм спокоен :) Особено туйтър - вече забравих какво е това нещо ФБ :)

Докато хората сме свободни да говорим и споделяме свободно, съм спокоен :)

А това с новата шефка много не знам кви ще са работите, не го следя ама като нищо може се окаже наш човек .....
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Бъди спокоен, след 23ти, този месец, след като мине конкурса за нов изпълнителен директор на БНТ, ще видим дали ще има същите репортажи. :)

това което направи БКП с БНТ преди няколко дни няма аналог от времето на най-големия дикатор в новата ни история
но ако се сравняваме със Северна Корея - може да намерим и там същия пример

хахаха :D

има БНТ - има проблем -> няма БНТ - няма проблем

това ли ще стане @Блинки? много ли ти харесва?
 
Последно редактирано:
От: От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

това ли ще стане @Блинки? много ли ти харесва?
Еми какво да ти кажа, от 30 мин. новини, 20 да са само за протеста...някак си и в Египет се случва нещо. :) Ако такива новини му се гледат на народа има Канал 3. :)

А и някакси ми се губи логиката държавна телевизия да излъчва толкова за това.... :)
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

А за какво да излъчва при условие, че това е водещата новина вече един месец? Може би трябва да пуснат репортаж как някоя щатска бабка си е изгубила дистанционното и е извикала полицията или някакво друго значимо световно сибитие :)
 
От: От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Еми какво да ти кажа, от 30 мин. новини, 20 да са само за протеста...някак си и в Египет се случва нещо. :) Ако такива новини му се гледат на народа има Канал 3. :)

А и някакси ми се губи логиката държавна телевизия да излъчва толкова за това.... :)

ОМГ
значи ще сме на принципа - Щом не се говори за даден проблем, той не съществува.
Евала! страхотен начин на мислене
поздравления! :clap:
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

А за какво да излъчва при условие, че това е водещата новина вече един месец? Може би трябва да пуснат репортаж как някоя щатска бабка си е изгубила дистанционното и е извикала полицията или някакво друго значимо световно сибитие :)
Е чак пък да си пълнят новините с такива глупости. Не с е работа. Не знам, може би нещо свързано с някоя инициатива. А и все пак ако ще излъчват протеста, не е ли редно да излъчат и някой коментар на някой депутат, като взимане на мнение и от другата страна или и те не могат да се докопчат до тях? Това са глупости. :) Идеален пример давам. БНТ и БТВ не отразиха (поне до колкото ги гледах първите 30 мин.) конференция на здравния министър, който обясняваше какво ще се прави с бюджета, а дадоха 20 мин. протести. Нищо лично протестиращите, но все пак държавата се движи, нали? :) Лошото е, че не много добре. Днес четох интервю на един дилър на коли, който каза, че от протестите насам всичко е замряло. Пичът продава коли втора ръка. ;) Не искам това да е примерът, с което да се доказвам вярността на думите си какви резултат идват, но мога да заложа, че е така и в други сфери. Това е втория, който виждам а изревава от глупостите на депутатите и народа е едно. ;) Другият беше един брокер, който не е завел последния месец нито един клиент на оглед.

Писна ми като стана всеки ден, да има протести по телевизията. Започвам да се чувствам като в Мозамбик, където нищо друго не се класира за отразяване освен смут и анархия. :) Да вземат да се хванат и да се разберат. Ако продължи, скоро с всеки сектор ще е така. И тогава няма начин да не са протеста, защото ще са там, чакайки да им звъннат от бюрото по труда. Днес фалират автокъщите, утре и други. Много се дразня на това, че няма резултати. Седиш и викаш? И какво, ще влезеш ли вътре да представиш нацията и исканията й, като не, намери някой. Ако няма такъв, ходи си почини малко. :)

Знам, че Блеки ще се включи активно след моя коментар. Но ако мисли, че ще последват положителни резултати от тези протести, жестоко се лъже. Нито избори ще има, нито правителството ще падне, нито тия които са на вън ще се приберат по домовете си. И какво? От цялата работа цялостна деградация. Супер. :)
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Е няма да е активно, просто дай други примери :) като нямаш кинти и имаш проблеми в икономиката - минем от буум в рецесия - автоиндустрията(само виж сега какво е във Франция и Германия и ще разбереш) замира, а банките свиват кредитите и събират каквото могат за да останат ликвидни :), а некви брокер на комисионни трябва се радват, че още не са ги шитнали. Банковата ни система е доста затънала в кофти кредити по линия НИ и се чуди от къде да намира пари за провизии и как да прави така, че да не продаде имотите, за да не намали стойността на баланса си. А иначе жилищният балон още не е издут, и пътя е един още на долу и още свиване на НИ пазара. Така, че не ги бъркай икономически и политически нещата. И да си аргументирам думите, чети тук:

Как се намира реалната цена на недвижим имот?


А за колите, ей на чети тук:

http://www.capital.bg/biznes/kompan...ajbite_na_koli_v_es_udariha_20-godishno_duno/

Това, чудо икономическо причино следствена връзка е много важно. После не се чуди, бай Данчо що не продава коли на старо, като в в ЕС дето имат кинти, вече спират да купуват коли ...
Инак да прав си трябва се работи - но как да работиш в такава среда?!

Ами и на мен ми писна да гледам протести, да се вземат в ръце онези там и да почнат и те да работят като хората - по линия кодекса или ако не си подават оставката месец с такива условия на протести и задкулисие още ще дълбаем и много зле ще стане .....

Що не си зададеш въпроса, защо десетки хиляди души протестират - разбира се, ако и ти приемаш теза ББ дал по 20 китна на всички и те масово са 3к :D. А защо не си зададеш въпроса, какво правят политиците за да тушират тази пол. криза? Ако тези са пичове такива каквито се надяваш да са, до сега сто конференции със срещи с хората ще правят а не както Ореха вика - "Ще си подам оставката тогава, когато не мога да се справя с някои от моите задължения, и ще ви уведомя за това "

П.С. Искам да знаеш, че може би аз съм много заинтерсована страна да спрат протеститие и да се разреши политическата криза. Както и много добре знам, какво може да стане като ти казвам, ще става зле ако не се реши проблема. Трябва се реши политическата криза, за да искаш каквото и да е в тази икономика!!! Пипалата на политическият гнилоч са на всякъде .... И от мен да знаеш:

По-добре ужасен край, от колкото ужас без край!
 
Последно редактирано:

Горе