Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Какъв е шансът ви да станете милионер (много богат)?

  • Малък

    Votes: 35 16.2%
  • Абсолютно никакъв

    Votes: 22 10.2%
  • Голям

    Votes: 86 39.8%
  • 50 на 50

    Votes: 54 25.0%
  • Вече съм милионер (доволно богат)

    Votes: 19 8.8%

  • Общо гласове
    216
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

:) Нов съм тук, нямах време да прочета темата, отговора ми го няма в анкетата, а той е:
ВЕЧЕ БЯХ :oops:
... два пъти бях милионер, ама ъ-ъ-ъ-ъ в лева и (сещате се) - през 1996 и най-вече през 1997 година :D
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

С оптимизъм, постоянство и ясна цел! :|

Кое туй - с оптимизъм и постоянство се постига ясната цел да се омъжиш за милионер ? А мъжете какво - да си търсят бабичка-милионерка с цел брак ?
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Има няколко типа милионери тези за които се сещам в момента са
- Да се родиш в заможно семейство (Но често след родителите си остават на улицата или с парично състояние колкото един средностатичен наркоман просто защото са свикнали на готово и думите "работа" или "бизнес" са им съвсем непознати)
- Беднякът милионер (Такъв който попада на точното място и точното време т.е среща правилните хора които да му гласуват доверие обикновено тези хора остават богати а дори си увеличават богатството защото знаят през какво и как са минали за да стигнат до това положение)
- Далавераджията (Обикновено те не стават милионери но са в средната класа тези далавераджии най-често се занимават с всичко незаконно което не е в големи мащаби просто защото нямат нужния гръб)
- Мутряги (Под "Мутряги" разбирай наркотици, проституция, отвличания, трафик на органи но там вече нещата са сериозни и 99% в случаите са замесени и хората от високите етажи така че без тях не си го помисляйте.)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

И последният вид, който има смелостта, куража, решителността, способността да преодолява трудности, който не се отказва и следва целта докато я постигне. Около 80 процента от всички милионери са точно от този тип.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

По-добре темата да е мултимилионер (5+), защото за 1 милион е тъпо.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

По-добре темата да е мултимилионер (5+), защото за 1 милион е тъпо.

Ти колко милиона имаш?
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Масово българите ще си останат бедни, защото е грешно мисленето им, че "трябва да спестят, за да могат да си го позволят". Двигателят на една икономика е "как да изкарвам повече, за да мога да си позволя повече".
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Масово българите ще си останат бедни, защото е грешно мисленето им, че "трябва да спестят, за да могат да си го позволят". Двигателят на една икономика е "как да изкарвам повече, за да мога да си позволя повече".

Почти си прав.
Двигателят са инвестициите, а другото им име се нарича спестяване - хубаво е да се мисли и най-вече се изкарват повече, но не да се позволяват за повече харчове, а за трупане на активи. Ако имаш 1к и харчиш за 950 лв, и да имаш 10к и да харчиш за 9500 - само по себе си е малоумие и никакъв двигател на растеж. Трябва се спести/задели разлика между новоувеличаващият се доход и оптимизирането на личните разходи - като се трупа тази разлика, която в един момент подхранва инвестицията ти в активи.

Хубава ел. книга по точно тази тема - цък
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Всичко зависи от това какви цели си поставиш и колко мотивиран си за да ги постигнеш. Няма обстоятелства и спънки пред знаещия какво иска и как да го постигне :)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Милионери няма да станем скоро - милионери бяхме преди деноминацията :p
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Аз съм много обнадеждена за бъдещето!

Мисля, че всичко може да се случи.

Очаквам в близките 10 години да стана милионер. :D
 
От: От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Аз съм много обнадеждена за бъдещето!

Мисля, че всичко може да се случи.

Очаквам в близките 10 години да стана милионер. :D
Ще си намериш богат мъж? :lol:
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Година 2026 . 90% от българите са милионери ,безработица не съществува ,търсят се 6 000 000 работници . Никога няма да стане капитализма не го позволява . Самата система се саморегулира с инфлация ,кризи и срив на борсите . Затова инвестирайте в иновации и не мислете за богатство ,а за постиженията .
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

най-лесно се става милионер ако си милиардер :lol:
 

Горе