Как ДА си напишем обявата

От: Изработка на лого

Здравейте,

Имам нужда от изработка на лого за стартираща компания. Името на команията е ColdEquator. Моля изпратете цена за изработка на логото, срок за неговата изработка и линкове и примери където мога да прегледам ваша работа. Ако нещата се получат може и дизайна на уебсайта да бъде изработен от вас.

Ако имате въпроси може да пишете на лично съобщение.
Препоръчвам ти да прочетеш това:
Промени в Правила и Ограничения
и това:
Как да пусна тема в Пазара на Предприемач.ком!
 
От: Как ДА си напишем обявата

Ами щях да пусна темата където трябва, ако сайта ми позволяваше. Имах акаунт и после си вързах фейсбука и това ми затри предишния акаунт. Ако сайта не беше толкова бъгав можеше всичко да си е наред ама не е. Нестига това ами не мога да и да си възстановя паролата с която да отворя стария профил, където мие цялата комуниция с други хора от този уебсайт.
 
От: Как ДА си напишем обявата

Ами щях да пусна темата където трябва, ако сайта ми позволяваше. Имах акаунт и после си вързах фейсбука и това ми затри предишния акаунт. Ако сайта не беше толкова бъгав можеше всичко да си е наред ама не е. Нестига това ами не мога да и да си възстановя паролата с която да отворя стария профил, където мие цялата комуниция с други хора от този уебсайт.
И аз свързал профила с фейсбука и нямам проблем, а ти по-добре пиши на админите а не да спамиш из форума
 
От: Как ДА си напишем обявата

Извинявайте за глупавият въпрос, но научих за вашия сайт преди известно време и честно казано ми върши мн добра работа когато се наложи. До сега гледах какво се предлага, а сега искам да предложа аз freelance задача на някой, но не виждам бутон за публикуване на нова тема... ако може да ми обясните защо?
 
От: Как ДА си напишем обявата

predpriemach.com/faq.php
 
От: Как ДА си напишем обявата

predpriemach.com/faq.php

бях там и единственото, което видях е "3. Изискват се 10 поста, регистрация от 10 дни и да нямате негативна репутация за да отпаднат ограниченията които има за новите акаунти."

но понеже не намерих никъде изброени тези ограничения реших да попитам тук... :) а да спамя 10 пост-а ... ми се струва глупаво (излишно ако не е от това)
 
От: Как ДА си напишем обявата

Само като идея и аз да споделя понеже и аз нямам нужните постове ,а наистина търся някой за направата на един професионален сайт може би трябва да преразгледате това правило или по някакъв начин да се допусне компромис за обяви от рода на търся някой да направи сайт или и аз не знам ,но трябва да има някакво улеснение а не сега да си пиша наляво надясно макар ,че се стремя все пак да са смислени коментарите ми
 
От: Как ДА си напишем обявата

Zdraveite,
po kakav nachin moga da izprashtam "Abtamil-pre" v Kitai i kak da si nameria on-line kupuvachi, izobshto nujdaia se ot pomoshta Vi,tai kato e mnogo tarseno v momenta, Blagodaria predvaritelno.
 
От: Как ДА си напишем обявата

А как да си напиша обявата, като не ми дава да пусна тема?

Какви са тези правила? 10 поста, 10 дни. На мен ми трябва услугата сега....

Не знам дали и лични може да получавам. Ако мога - нека някой, който разбира от Photoshop да ми пише.

Всъщност май мога да получавам, ама не мога да изпращам - трябва да наспамя още 6 теми, за да мога.

Та включете си мейла в личното да се разберем.
 
От: От: Как ДА си напишем обявата

А как да си напиша обявата, като не ми дава да пусна тема?

Какви са тези правила? 10 поста, 10 дни. На мен ми трябва услугата сега....

Не знам дали и лични може да получавам. Ако мога - нека някой, който разбира от Photoshop да ми пише.

Всъщност май мога да получавам, ама не мога да изпращам - трябва да наспамя още 6 теми, за да мога.

Та включете си мейла в личното да се разберем.

Нахален си :)
 
Re: От: Как ДА си напишем обявата

А как да си напиша обявата, като не ми дава да пусна тема?

Какви са тези правила? 10 поста, 10 дни. На мен ми трябва услугата сега....

Не знам дали и лични може да получавам. Ако мога - нека някой, който разбира от Photoshop да ми пише.

Всъщност май мога да получавам, ама не мога да изпращам - трябва да наспамя още 6 теми, за да мога.

Та включете си мейла в личното да се разберем.

Бастун си, човек! Това ли е начина? Да спамнеш, за да вземеш тези 10 мнения и после да се възползваш от услугата. Точно от такива тук нямаме нужда.

Тези 10 мнения и 10 дни са за другия тип паразити, които влизат за да спамнат. Звучи познато нали? Не се различва много от модел "Идвам, за да се възползвам и ме боли за правилата и че някой е създал нещо". Продължавай така да те нашарят червено, и ще видиш как няма да може и да търгуваш с черена репутация.

Точно с теб ще се разберат.... :) Все по смешно става в пазара. Вземи бъди полезен с 10 поста и тогава вземи каквото ти трява, аджеба получиш и положителна репутация.
 
От: Как ДА си напишем обявата

Много сте бесни. Явно не може да си представите ситуация в която човек просто се нуждае от нещо веднага и е готов да плати веднага, за да му се направи. Да бъда полезен с 10 поста?!?! Какво работиш, човек или бастун? Аз да не съм от Уницеф или Грийнпийс. Или да не би да имам време да си чатя по цял ден тук, както виждам, че вие правите.

Както и да е. Намерих си човек за задачата. Като имам време, ще гледам да се включа в някои от темите в които да съм полезен, та да мога да се възползвам от благото да платя на някой да ми свърши работата.

п.с.

Продължавай така да те нашарят червено, и ще видиш как няма да може и да търгуваш с черена репутация.

#осъзнайсебе:)
 
Да, бесни сме, но към определен тип хора. Прочети какво написа и пак се замисли не си ли за хранене. ;)

Четем, да, за да не може да са ни спешни нещата, които на теб са. А от коя организация си, спести ни драмите. Ако искаш пиши, но не спами. И голяма работа, че ще платиш на някой, това е между вас, форума ви предоставя среда, викаш на него нищо не му дължиш. Баси кви ги има. :)

Като ти е спешно има премиум услуга: http://www.predpriemach.com/premium/ Или викаш фри, ако може. :D

П.П: Отиди пусни оферта във freelancer.com, да ти вземат пари и да се научиш.
 
От: Как ДА си напишем обявата

Имам 10 поста и съм регистриран 2013.. Имам нужда от доста услуги и поне 2-3 ма човека с различна специализация.. Много е спъната систетмата
 
Последно редактирано:
От: Как ДА си напишем обявата

Работете с хора с които се разбирате. :) Това е важно и за двете страни, защото така ще бъде използван целия потенциал от едната и другата страна, тоест клиент и изпълнител на поръчката. Като не ви харесва даден човек не го наемате, не работите с него. Същото се отнася и за дизайнерите като мен. Аз например с хора които не се разбирам и ще ми говорят заповеднически не мога да работя. Унищожават ми вдъхновението. С хора, настроени приятелски работя отлично и покрай тези отношения се зараждат много нови идеи и вдъхновения и благословенията са съответно за двете страни.
 
От: Как ДА си напишем обявата

С къв акъл ги дигате тея теми не ви знам.
 
Re: От: Как ДА си напишем обявата

С къв акъл ги дигате тея теми не ви знам.

Вдигат ги, защото все ще се намери някой с тъп въпрос, като горните. И на оня кавал дето му е спъната системата. Всеки нормален тук си има обяви и клиенти от тук, само на него му е крива системата, ходи разбери за какви олигофрения иде реч. :)

Важно е да се знаят парилата и да се спазват, не виждам някаква драма. А тия тънкажници, да пътуват, както казва една поп дива в песента си.
 
От: Re: От: Как ДА си напишем обявата

Здравейте,

Защо не могат да се пускат нови теми/фрийланс предложения в този раздел?
 
От: От: Re: От: Как ДА си напишем обявата

Здравейте,

Защо не могат да се пускат нови теми/фрийланс предложения в този раздел?
Защото трябва да се четат правилата на форума ...
 
От: Как ДА си напишем обявата

Благодаря, ще трупаме мнения и ще чакам. Бих искал да публикувам тема за дългосрочен работа като фрийланс за няколко копирайтър позиции. Мисля, че ще е полезно както за мен, така и за копирайтърите от този форум, така че моля за разбиране и да не ми се трият постовете по възможност. Аз ще се постарая максимално да се придъжрам към правилата ви.
 

Горе