Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

с интерес прочетох темата:Dаз съм собственик на онлайн магазин за обувки към който е прикачена афилиейт програма.Условията са доста добри - 10% комисионна и мога да кажа че обувките ми се продават добре.Сайта е - megias.bg а програмата е в секция "партньорска програма"
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Алигатор, никога не бих си купил нещо от е-магазин, на който още на главната му страница му има поне две правописни грешки. Несериозно е, повярвай ми.
 
От: От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Алигатор, никога не бих си купил нещо от е-магазин, на който още на главната му страница му има поне две правописни грешки. Несериозно е, повярвай ми.

е ти може да не си купиш, но хората си купуват, а и те не са там за да ми гледат правописа а се интересуват от обувките.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Здравейте и от мен. Прочетох доста от нещата и научих много.

Поддържам един сайт за електронна музика, който към момента има м/у 1500 и 2000 посещения на ден.

Към момента се чудя по какъш начин да го монетизирам.

Чудех се дали някой може да ми препоръча афилиейт от който бих могъл да изкарвам някакви по нормални средства че 20 $ на месец от гугал са пренебрежими
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Дай повече инфо...националност на сайт, за какво точно ти е: музика или/и лирикс и от къде ти идва трафика, както и какъв е. :) Все пак приятно е че си с нас и се надявам тук да ти хареса. Успехи и много късмет. Все ще ти се препоръча нещо. ;)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Разрови се мисля че тук някъде четох тема за такива aff.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Ще ме одобрят ли аффилиате програмите на амазон и кликбанк ако реша да използвам блог за продажбите ?
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Здравейте пичове
За тези които още се чудят на каде да се насочат не че искам да кажа нещо лошо за генбъкс но съгласете се че 5 * 30 е много по вероятно от 1 * 150. Мъчил съм се как ли не в началто и успехите дойдоха но от друго място. Удобриха ме от няколко добри CPA мрежи с много добри оферти и много добро заплащане за Lead. За weight loss феновете ще поясня че вземам по 35 и 38 на Lead. Ако направите $1000 + ви ги изпращат с банков трансфер за 1 ден. Който се интересува да ми пише на ЛС.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

за по-подробна информация как да печелите вижте това ww.bg-game.info/index.php/home/in/51"
 
От: От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

за по-подробна информация как да печелите вижте това ww.bg-game.info/index.php/home/in/51"
xaxaxaxaxaxxaxaaxxaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxxxaxaxaaxxxa
xaxaxaxaxaxxaxaaxxaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxxxaxaxaaxxxa
xaxaxaxaxaxxaxaaxxaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxxxaxaxaaxxxa
xaxaxaxaxaxxaxaaxxaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxxxaxaxaaxxxa
xaxaxaxaxaxxaxaaxxaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxxxaxaxaaxxxa
xaxaxaxaxaxxaxaaxxaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxxxaxaxaaxxxa
xaxaxaxaxaxxaxaaxxaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxxxaxaxaaxxxa
xaxaxaxaxaxxaxaaxxaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxxxaxaxaaxxxa
xaxaxaxaxaxxaxaaxxaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxxxaxaxaaxxxa
xaxaxaxaxaxxaxaaxxaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxxxaxaxaaxxxa
xaxaxaxaxaxxaxaaxxaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxxxaxaxaaxxxa
xaxaxaxaxaxxaxaaxxaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxxxaxaxaaxxxa
xaxaxaxaxaxxaxaaxxaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxxxaxaxaaxxxa
xaxaxaxaxaxxaxaaxxaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxxxaxaxaaxxxa
xaxaxaxaxaxxaxaaxxaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxxxaxaxaaxxxa
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Голям е сладур обаче, а? :) Да беше си го написал цялото url. Да го...в дрънгела. :) Обаче забелязвате ли, напоследък колко страни типове влизат тук за да си правят паса. :) И все смехораните обсъждаме.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

BLINKY здравей, имам няколко въпроса към теб :)) са съжаление не мога да пиша PMS та чак сега откривам тези (affiliates) може ли да се слагат във майспейс амазон и тем подобни профили? и ако може да ме посъветваш за някой програми.. благодяря предварително
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Здрасти и добре дошъл. Да може да се слагат....ще ти препоръчам след като разбера каква тематика има на тези страници в интернет. Така за да може да се обръща самия трафик в продажби. Ако искаш пиши ми на борда на профила ми, тама отговарям също. ;)

Иначе разгледай тук: Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs, ще видиш кои птограми са добри и това което ти трябва - като продукт, ще ти бъде казано. ;) Успехи и приятен престой тук. ;)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Аз пиша често в чужди форуми и сега разбирам ,че не е лесно да се рекламира и продава продукт. Работя с More Niche и продавам един fat binder - Proactol . Само да си отвориш устата за него във форум и получаваш или бан или ти трият съобщенията без предупреждение. Много по-лесно и сигурно засега изкарвам $ с обработка на текст. Ето какви отговори получавам:
'Do you have any papers - maybe at pubmed or something that support the idea that shellfish chitin actually has a noticeable effect? This website seems rather unimpressed by any of these "fat binders". According to them, both the FDA and the British Advertising Standards Authority have won suits against advertisers of chitosan based fat binders (which apparently is) such that they cannot claim that it has been proven to aid slimming or prevent weight gain. Other than 's website, can you show any links to document these "clinically proven" effects?'
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Искате ли да ви кажа как правя продажби отделно от това да има трафик от реф. сайтове и гугъл , яху... ;)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Можеше да го кажеш направо ...
 
От: От: От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

НЕ, благодаря!

На теб нищо не казвам и без това :p:p:p :D
 

Горе