Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Имената зависят от идеите.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Понеже разбрах ,че най-достъпното плащане е с чек.Аз нямам 18 години , това ще бъде ли проблем и ако е така , как мога да го разреша
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Ами регистрирай се с имената на някой близък който има 18 години. Името на блога зависи от това какво ще предлагаш на него :)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Понеже разбрах ,че най-достъпното плащане е с чек.Аз нямам 18 години , това ще бъде ли проблем и ако е така , как мога да го разреша
Чакай малко. Ти още нищо не си разбрал или направил, а започна да говориш за методи на разплащане.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

мисля ,че обърках темата .. защото искам да се занимавам сас Google Adsense макар,че мисля че е по-малко доходоносно
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Аз правя пари през afilliate на сайт за залози beat-at-home.hit.bg тук съм описал с какво се занимава сайта, всеки може да се регистрира като партньор(долу в дясно), не се печели много в началото но ако си постоянен и намираш достатъчно хора резултатите са доста добри ;)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

сега имам удобрението какво да правя сега !!!
 
Последно редактирано:
виж дали сайта е съобразен с условията на https://www.google.com/adsense/login/bg/?hl=bg

и дали ще го удобрят и може да го сложиш него сайта е на български прочети каквото можеш първо там ще ти е полезно след това и ние ще помагаме :)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

съжалявам но немога да кача снимка да погленете сега какво да правя ???
 
качия на имеидж хостинг

и я сподели като нежив линк imageshack.us/neshtosi

или се позвавъти в секцията За Форума - Affiliate Community и отговори на анкети и си кажи мнението без да спамиш и без да усетиш ще ги натрупаш 10 поста :)
 
От: Re: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

здравейтен наприх всичко сега как да направя да го кача в сайта си
 
Последно редактирано:
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Има ли Affiliate, които не изискжат при регистрация телефонен номер, а се съгласяват на потвърждение чрез email? И ако има такива до колко са надежни...Благодаря преджарително.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Всички полета там, които са писали за задължителни (включително и тел. номер) ги изискват, защото са имали нещо на предвид. Представи си, че си направил и събрал комисионни за трансфер, но не си попълнил правилно пеймънт детайлите? Тук не се иска само мейл, но и повече детайли, защото те обработват плащанията бързо, и всяко забавяне може да им създаде проблеми. Говоря за отчетени от системата за определения месец, които не трябва да се водят на сметката им за следващия....

Аз си спомянам, че веднага като се регнах в една програма, пича ми се обади и попита от какво имам нужда за да започна да продавам. И аз му обясних....с две думи контактите са важни, а комуникацията, проведена правилно, голяма помощ.

И въпроса е не колко са надежни програмите без телефон, а колко е надежден афилиейта, който не иска да си даде телефона. На такива места съм виждал хората да си дават телефорните, а тук за договор не искат. Защото каквото и да си говорим тази форма е вид договро....;) Долу с тикче има да се съгласиш с техните условия...което си е регламентиране на определен и правила.

Иначе да се запишем в томболата на БИГ Брадър, където се въртят телефонни номера...сме първи...а за създаване на бизнес отношения, да не ни искат тел? Нещо аз не схващам логиката, ама това е щот съм тъпо копеле. :)
 
незнам тои по скоро се притеснява като му се обадят по телефона какво да каже, някои от цпа програмите звънят и им се обесняваш разни неща за сайта си ... което си е тегаво за човек които няма опит с говорим англииски ....
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

То зависи коя е програмата, от тези в които съм се регнал (от списъка с проверените програми) не са ми звъняли. Само по мейла съм контактувал с тях.

CPA lead ти звънят доколкото знам, аз се регнах преди седмица обесних им всичко, което искат да знаят при регистрацията и не са ми звъняли после.:)
 
Последно редактирано:
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Здравейте и от мене!
Много изчетох, горе долу като цяло нещата ми станаха ясни. Искам да благодаря на всички за тоновете полезна информация която може да се намери тук, но и аз имам няколко въпроса. Предварително се извинявам ако отговори вече са дадени в другите теми.
и така... Да кажем, че имам super-duper сайт, който се котира добре и решавам да сложа affiliate, големите като ГенБъкс примерно, имат ли ограничение да продаваш само техния продукт, или нямаш грижи да рекламираш и други афилиати?
И другият въпрос- Направил съм си дизайна на fireworks, но не ми се напъва да го кодирам, или да го довърша с dreamweaver да речем. Интересува ме колко би ми струвало, да се доизпипа и да се пусне, напълно безопасно и защитен в мрежата.
Благодаря и късмет на всички.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Защо да нямa PayPal?
Има какав ти е проблема да се регистрираш-Вярно просто трябва да имаш валидна кредитна карта и да ползваш външен домейн за пощата.
Но за мен Affiliate programs все още трудно си пробиват път тук.....!
Има много предубеждения към тях,а има и много Skam ,Fraud този факт допълнително разочарова голяма част от потенциалните желаещи за този род бизнес.Който е много развит особено в САЩ,Австралия и Западна Европа.
Аз загубих доста време и усилия докато започнах да различавам мошениците от истнските програми.....
Ако ниякой има желание мога да изпратя линкове за Affiliate Programs!
 

Горе