Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Благодаря за добрият пост! И аз това казвам - трябва много труд и отдаденост. Добре сте го обяснил с конкретните ориентировъчни цифри! Мерси и хубава вечер! :)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Благодаря за добрият пост! И аз това казвам - трябва много труд и отдаденост. Добре сте го обяснил с конкретните ориентировъчни цифри! Мерси и хубава вечер! :)

И аз ти благодаря за това, което написа и се надявам да се продължи да се пълни темата все с полезна информация, както е до сега. Преди няколко дни един приятел ме попита дали има смисъл от този тип монетеризиране и определено му отговорих, че нищо няма да загуби, ако пробва. Но си му и казах, че се правят добри пари. А за "пробването" му казах, защото започна скептично. Не е лесно, няма да лъжа никой, но си заслужава и труда, както и търпението, се връщат в пъти.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Лесно няма нищо, но с постоянство, четене, търпение и акъл, според мен нещата ще се получат. А и винаги може да питате въпроси за афилиейт маркетинга тук, както и да споделите успехите/болежките си с колегите от форума.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

za6to ima tolkova shodhi temi
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

доста от нещата тук звучат привлектелно
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Евала за добрата тема, макар и последния пост да е преди една година... Блинки , ти си егати оптимистично настроения човек, успяваш да мотивираш хората да запретват ръкавите !
 
Re: От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Евала за добрата тема, макар и последния пост да е преди една година... Блинки , ти си егати оптимистично настроения човек, успяваш да мотивираш хората да запретват ръкавите !
Няма как. Оптимист до последно. :) Иначе няма смисъл. :) Ще се радвам, ако имате въпроси за някоя програма или като цяло нещо свързано с Affiliate marketing-а. Ще гледам да отговоря на всеки, който прояви интерес. За мен лично, това проявяване на интерес е един от ключовите моменти при хора, искащи да започнат своя онлайн бизнес и монетеризирайки го с този тип партньорски програми. :)

Всеки е добре дошъл, както и всеки ще получи неговата доза "надъхване". Хубавото е, че го знам от опит и няма никакъв тип подвеждане или каквото и да е, за да накарам някой да си загуби времето. Единственото, което се иска е търпение, работа и желание за успех. ;) Всичко друго, рано или късно, си идва на мястото. Доста дори примери имаме тук във форума. ;)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Без оптимизъм не може хахаха... Иначе за програмите, в най-скоро време ще трябва да се избира такава :)
 
Re: От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Без оптимизъм не може хахаха... Иначе за програмите, в най-скоро време ще трябва да се избира такава :)

С това ли смяташ да се занимаваш? В смисъл с афф. маркетинг? :)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Ами това ми е за сега идеята и евентуално директна реклама
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Аз лично съм доволен от Амазон - има безброй продукти, сайта им се ползва с доверие, което е добре и също така са точни в плащанията. Не съм сигурен обаче как стават плащанията ако си в България, просто не ми се е налагало да прочета, защото живея в чужбина и този въпрос не стой на дневен ред пред мен.

Успех на всички които се занимават с афилиейт
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Има ли афилейт програми на Амазон или Ибей, а също да попитам, предоставят ли компаниите, които дават афилейт-а, такива форми на маркетиранее на отделни продукти, които можем да наредим в един електронен магазин /продукт1, продукт 2, ........, продукт 50,..../, или има само линкове, банери,... към техните сайтове.
 
От: От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Има ли афилейт програми на Амазон или Ибей, а също да попитам, предоставят ли компаниите, които дават афилейт-а, такива форми на маркетиранее на отделни продукти, които можем да наредим в един електронен магазин /продукт1, продукт 2, ........, продукт 50,..../, или има само линкове, банери,... към техните сайтове.

Амазон имат!
 
Re: От: От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Амазон имат!
Да, имат, но знам, че комисионите не са много големи, но път продуктите им конвертират добре, според познати.

Иначе и ebay май гледам, че имат: https://publisher.ebaypartnernetwork.com/files/hub/en-US/aboutEbay.html

Често сайтовете, които ги промотират са под формата на афилиейт блогове с доста добри ревюта. И от там ги препращат. Също като всяка една друга програма.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Някой да каже нещо повече от личен опит или някъде да посочи ресурси, ако има на български, ако ли не ще видя в сайтовете на ибей и амазон!
 
Ако се регнеш само за Аффилейта как се плаща? Може ли директно с банков трансфер?
 
Здравейте, имате ли впечатления от афилиейт програмата на трипадвайзър? Нямам никакъв опит в този тип сътрудничество. Има ли някакви опасности?
 
Здравейте, имате ли впечатления от афилиейт програмата на трипадвайзър? Нямам никакъв опит в този тип сътрудничество. Има ли някакви опасности?
Според мен са супер големи и не биха си позволили каквито и да е волности с афилиейтите си. Точно за тях не бих се съмнявал, но все е добре да се погледне какво пише по форумите. Дори ако имат някакво тяхно афф. къмюнъти. :)
 
Здравейте, имате ли впечатления от афилиейт програмата на трипадвайзър? Нямам никакъв опит в този тип сътрудничество. Има ли някакви опасности?
По добре ми се струва, че е https://www.hotelscombined.com
 

Горе