Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

искам да попитам ползвам един сайт аф. и нз дали плаща морениchе.ком
 
плаща щом е добавен в Проверени Афилиейт Програми шефовете им даже през имотния балон идваха до бг ... така че ако не плашаха шяхме да ги намерим :)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

нов съм за този вид бизнес и може би 6те опитам на практика скоро и ако има полза 6те оставя на втори план Hyip-овете и спортните залози, вижте какво намерих в интернет, от това може ли да се пе4ели:

Hey everyone, I haven't been on here for a while. I just wanted to share my findings on Twitter as a money making platform. Now ultimately the most money you could attain from twitter is using CPA offers. BUT! I've also discovered a new PPC (Pay per click) service which is generating me $20-$50 a day. Now this might have been posted before or not but I'll give you guys a quick run down on how you could achieve $20-$50 a day in about a month or so.

INTRODUCTION


Now as most of you are aware your Twitter success revolves around followers, thus the more followers the more clicks you'll get daily. I'm averaging about 600 clicks a day from ten accounts. My largest account has over 5000 followers and my smallest has roughly 2000 followers. The PPC company I'm introducing pays on average $0.07 per click. However there are many ads that pay 15 cents per click. An ad was released today that says "OMG these shirts are hilarious" and a link after. This ad pays $0.07 cents per click and looks just like any other Twitter post. Many of the ads work this way. You don't have to worry about looking like a spammer. You'll look normal and get paid in the process. So here are the steps.


STEP 1

  • Create 10 Twitter accounts
  • Ensure that each account has a photo (Using photos of pretty yet believable women works the best.)
  • Twitter does not require a valid email to create accounts. Thus you can create 10 accounts in 30 minutes. (I have many backups accounts also. When you reach above 1000 followers you can request to add more than 10 accounts)

STEP 2
  • Time to sign up to the PPC affiliate program.
  • You do require a PayPal account, but once you earn $100+ you can simply request a check.
  • Here's the link to the signup process
  • Another great feature with this site is the ability to use "Auto Post". The auto posting feature will automatically post up to 3 ads a day on each Twitter account.
  • Don't click on your own adds!!! You will be penalized or completely removed from the program. Every ad has a display link you can follow to review the ad.
  • Simply add your 10 Twitter accounts by clicking on the Twitter accounts page.
  • You need 50 followers to start posting ads. Don't worry, you'll have 50 in a day or two.

STEP 3
  • Add followers using a software bot.
  • I add 500 followers on each account every night. (Start with just 200-300 for the first few nights) I recommend you use the "Phoenix Twitter Desktop" to automatically follow users.

STEP 4

  • Wait 24 hours then clear all the tweets who are not following you back
  • This ensures that you can add 500 people again without being blocked or flagged.
  • Currently this is the best site for clearing out all of the users who have not followed you back. You can bulk remove them all at once.

STEP 5

  • Set up a controlling platform for all of your accounts (THIS MAKES THE METHOD THE EASIEST AND MOST REWARDING BY FAR)
  • It ensures that you look like a real person. I normally post status updates like "Work is boring" or a random fact. This site will update every account at once. (Saving you at least 20 minutes each time)
  • The status updates are done through the following site
  • Once you have signed up to this site, add all 10 of your Twitter accounts (Provide full log in details) You can now start adding random updates!

STEP 6 (Basically rinse and repeat)

  • Remember to follow new people every day to increase your followers (Use different search parameters each time. I highly recommend you do not succeed 500 followers a day unless you're follow count is very high. Twitter has a technical limit of 2000 per day)
  • Bulk remove Tweeters who are not following you back.
  • Post realistic updates to your accounts each day. (Bulk update recommended)

My advice regarding this technique

  • Stick with it! At first you'll only see a $1 a day then $5 then $10 etc.... This is a technique that takes roughly a month to reach its peak.
  • DON'T SPAM! ONLY ALLOW FOR 3 AUTOMATED AD POSTS EACH DAY
  • USE YOUR LARGE TWITTER ACCOUNTS FOR CPA OFFERS LATER ON AND EARN EVEN MORE CASH!!!

This is a great technique for people who only want to spend 20 minutes a day on creating a reliable stream of income. Post any questions and I'll try to respond as quickly as possible.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

поразрових се май е точно това, май бил най лесния начин и от най пе4елившите(поне допреди 1-2 год), мисля да пробвам, тук в сайта има ли някой от напредналите в онлайн бизнеса със реален опит в това нещо и ако да ще има ли проблем за участие в крейглиста или фриенд сайтове с български ИП адрес или накратко . .......... как стоят нещата
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Здравейте, отскоро се регистрирах, но намирам саита за доста интересен и има много полезни теми. Запалих се по афилиейт маркетинга. Искам да ви попитам мога ли да си направя блог в blogger и там да рекламирам някои продукти от crokmint или от clickbank например. Може ли блогът да е само за тези продукти.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Здрасти бате,

да може свободно да започнеш а афилиейт блогче, като на него няма проблем от блогър да сложиш някой дръг банер. НО иима едно НО.Винаги си е било хубаво на собствен домейн и хостинг, но за начало може да се почне с блогчета на блогър. Има много преспектива в това, но ще ти трябва наистина много търпение и четене. Ако имаш конкретни въпроси, моля - питай си. Чака те работа,но предполагам не се стряскаш от нея, ще си заслужи всяка една инвестирана секунда. ;) Успехи.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Благодаря за бързия отговор Blinky. като за начало мисля да пробвам с безплатен блог и ако се справям по - нататък ще си взема мой домейн и хостихг.
 
От: От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Благодаря за бързия отговор Blinky. като за начало мисля да пробвам с безплатен блог и ако се справям по - нататък ще си взема мой домейн и хостихг.
Пожелавам ти успехи и ако имаш въпроси, тук сме семейство, което си помага винаги. Така, че давай - много са тръгнали от тук и сега печелят и продължават да развиват проекти. ;)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Здравейте на всички :)
Някой ще ми обясни ли тази работа с хостинга как става и ли да ми препоръча да прочета нещо по този въпрос?
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

да, ще ти трябва хостинг , било то платен или безплатен.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Браво за темата :) !!!
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Здравейте на всички :)
Някой ще ми обясни ли тази работа с хостинга как става и ли да ми препоръча да прочета нещо по този въпрос?

Ако ще правиш български сайт - търсиш български хостинг. Направо буквално :) Пишеш "хостинг" в google.
Англоезичен сайт - търсиш хостинг в щатите.

Трябва ти собствен домейн и базов хостинг (няколко долара/лева на месец) и инсталираш Wordpress.

Въобще не си губи времето с безплатен хостинг.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Grupovo.bg - сайт за групово пазаруване. Ако някой се интересува, предлагаме партньорска програма за собственици на сайтове и за физически лица (чрез споделяне на линкове във социални мрежи, форуми и др.)
 
Re: От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Здравейте, интересувам се от партньорската програма на GRUPOVO.BG. Как ще плащате на партньорите (има ли вариант Paypal)?
И какво е нужно да направя аз като издател за да си получа парите без проблеми от данъчните, защото заради това се отказах от адсенс?
Трябва ли да се регистрирам по ДДС, да плащам осигуровки и т.н.?
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Мда, иска се известна доза труд, търпение и професиално гледане на нещата. Леле, сега като си я погледна темата ми идва направо.....явно и това съм подобрил, отчасти, с времето. :)

Ако някой иска да сподели нещо за афф. маркетинга, нека и пише тук. Аз лично бих се радвал освен, че я UP-нахме темата, да попишем по нея. Някой друг въпроси пак е добре дошъл тук.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Забелязахте ли новите български афилиейти - сайтовете за групово пазаруване?
Моето впечатление е, че доста активно търсят рекламни канали - фейсбук страници и сайтове. Но дали си заслужават (в сравнение с адсенс например)? Някой пробвал ли ги е?
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Забелязахте ли новите български афилиейти - сайтовете за групово пазаруване?
Моето впечатление е, че доста активно търсят рекламни канали - фейсбук страници и сайтове. Но дали си заслужават (в сравнение с адсенс например)? Някой пробвал ли ги е?
Една приятелка ги върти и взима по 3% от продажба през неен афф. линк / банер. Вече за конверсия не знам какво да кажа и каква реално е като съотношение. Всеки интернет базиран бизнес търси различни и разнообразни канали, това е идеята и на дигиталния маректинг. Нищо против тях, но можеха поне да поинвестират малко в къстъм платформа или система, а не всеки с една и съща система от Post Affiliate Pro. :) Даже не са си го интегрирали към дизайна.

Само това знам, но гледам, че силно се промотират, което реално си има и причини за което. Аз лично бих ги посъветвал да излязат с малко по-ясни материали за програмите си. Каква е конверсията, какъв трафик конвертира. Явно сега навлизат в това и поради това не съм и тръгнал да разчитам още да са в час. Надявам се скоро да подобрят качеството. ;)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Здравейте!

Интересуват ме някой неща и съм сигурен, че тук е подходящото место да ги разбера. След като е минало време от стартирането на тази тема и съответно със сигурност са се променили нещата свързани с affiliate маркетинга, към какво е добре да се ориентира един начинаещ в тази конкретна сфера (визирайки себе си)? Въобще има ли шанс за дори за минимален успех имайки в предвид конкуренцията, която е вече в пъти по голяма от преди няколко години? Имам желанието, но липсва сигурността. За да добиете представа, какви съвети могат да ми бъдат от полза, ще опиша на кратко способностите ми.

1. Имам основни умения за работа с HTML.
2. Имам основни знания относно SEO.
3. Владея Английски език много добре.
4. До сега съм работил само с платформата на Blogger.

Със сигурност, ще ви е по лесно ако ме питате какво знам и какво не, за да ми дадете съвети, или напътствия. Благодаря предварително.
 

Горе