Как да печелим с клипчета - MetaCafe

nikoo11 каза:
какво е ле паркур
Виж предният ми пост (видеото) това е един вид джъмпинг някои хора се занимават с този спорт интересно е и няма такива фалшиви работи като по филмите..
 
Могат да имат звук но ако говори някой примерно а ако пуснеш някоя песен за фон тогава не го приемат.
 
Печели ли са има го това от година може би или повече и има доста хора които взимат над 500 $ на седмица или месец просто зависи клипа ти каква популярност ще има.
 
Phil се оплакваше точно от това че хората не коментират във форума му а там където е поснал. Не се чуди че става така иска се регистрация за да коментираш :( и повечето хора които си нямат, няма и да си направят а ще коментират на мястото на което си постнал линка.


иначе клипчето е добро
 
Това мисля да го пробвам тия дни
Имам няколко изпъления който цепат мрака(буквално) очаквайте ги суун :)
 
как правя инструменталче във фрути лупс дали ще е проблем?
 
Ако ти си си направил инструментала не вярвам да има проблем..Все пак е авторски и ти държиш всички права върху него.

Намерих отговора в саита на MetaCafe.

Q: Do I need to own the rights of the music I use in my video?
A: Yes. Metacafe has a very strict policy regarding the use of copyrighted content. If there is any doubt whether you own ALL the rights to ALL the content in your video -- from music to still photos -- we will not accept your video into the Producer Rewards program. You’re far better off making your own music (it’s not that hard -- have you heard half the stuff on pop radio these days?). If you actually do own the copyright for the music on your video, drop us a line at producerrewards [at] metacafe.com after you upload your video and we’ll make a note of it.
 
Като цяло този сайт не ми се вярва да плаща на много хора...

1-во все ще намерят накакав "кусур"
2-ро трудно ще направите клипче, което да се гледа много...

Но все пак дано има надежда :D аз бях пробвал с една глупос свалена от бг сайт :) (скоро ще направя нещо авторско :p )

Ако някой случайно спечели нека да съобщи и да се захващаме за работа с видео обработващите програмки :)
 

Горе