Как да следя чатовете на моята приятелка ?

Lifequard

New Member
Има ли начин да чета чатовете на моята приятелка от социалната мрежа ? Ако някой може да се справи с тази задача , да се свърже с мен ( ще почерпим )
 
Като ти изневерява или нещо такова ще се разбере рано или късно и да си ходи. Какво ще я следиш. Ако ми вземеш паролата и има начин да го докажа щях да те осъдя после, ако бях на мястото на приятелката ти
 
Последно редактирано:
Като ти изневерява или нещо такова ще се разбере рано или късно и да си ходи. Какво ще я следиш. Ако ми вземеш паролата и има начин да го докажа щях да те осъдя после, ако бях на мястото на приятелката ти
Ти па цял фишинг сайт ше прави...

Зависи през какво у-во чати на у фейсбука ама като цяло едва ли ще е много трудна задачката (чисто научно).
 
  • Like
Реакции: OSH
Ти па цял фишинг сайт ше прави...

Зависи през какво у-во чати на у фейсбука ама като цяло едва ли ще е много трудна задачката (чисто научно).
Аз се сетих за много лесен начин.
И за още един по-лесен - да й откадне телефона (в кръга на шегата).
То и правенето няма да е трудно като го има готов кода и само замести някой неща, че да не някой друг да вземе паролата :D
Аз лично съм можел много пъти да взема парола на приятелка и нито един път не съм или да чета с кой си пише като заспи
Не са хубави тия работи ама го разбирам човека
 
Последно редактирано:
Има ли начин да чета чатовете на моята приятелка от социалната мрежа ? Ако някой може да се справи с тази задача , да се свърже с мен ( ще почерпим )
 
Има ли начин да чета чатовете на моята приятелка от социалната мрежа ? Ако някой може да се справи с тази задача , да се свърже с мен ( ще почерпим )
Човек, стигнете ли до там, трябва в друга посока да мислите. ;)

Ти па цял фишинг сайт ше прави...

Зависи през какво у-во чати на у фейсбука ама като цяло едва ли ще е много трудна задачката (чисто научно).
Не е, но защо е нужно? Паролата ще е лесна за налучкване, а пръстовия - достатъчно е да гледаш някой шпионски филм. :)

Винаги има начин, но това са вече доста крайни мерки, до които почнеш ли да стигаш, трябва да се замислиш по-скоро върху това дали се самоуважаваш и заслужава ли някой да те докарва до такива действия? :)
 
Човек, стигнете ли до там, трябва в друга посока да мислите. ;)


Не е, но защо е нужно? Паролата ще е лесна за налучкване, а пръстовия - достатъчно е да гледаш някой шпионски филм. :)

Винаги има начин, но това са вече доста крайни мерки, до които почнеш ли да стигаш, трябва да се замислиш по-скоро върху това дали се самоуважаваш и заслужава ли някой да те докарва до такива действия? :)
Това като си влюбен не го виждаш ..
Освен ако не си биеш два шамара
 
И аз съм на варианта че човек по-добре да не знае с кого и какво си пишат приятелките.

Нема нужда от такива емоционални травми.
 
И аз съм на варианта че човек по-добре да не знае с кого и какво си пишат приятелките.

Нема нужда от такива емоционални травми.
+ нищо не променяш. Ако не те харесва и ще те оставя, то ще те остави.
 
Пича е ревнив задник иска да чете в реално време какво си говори момата с приятелките.

Въпроса че, че тя ако иска да направи нещо ще се думне с някой в другата стая докато тоя пише темата тук и така и няма да разбере. Баси болното поколеление...
 
Като ти изневерява или нещо такова ще се разбере рано или късно и да си ходи. Какво ще я следиш. Ако ми вземеш паролата и има начин да го докажа щях да те осъдя после, ако бях на мястото на приятелката т
Човек, стигнете ли до там, трябва в друга посока да мислите. ;)


Не е, но защо е нужно? Паролата ще е лесна за налучкване, а пръстовия - достатъчно е да гледаш някой шпионски филм. :)

Винаги има начин, но това са вече доста крайни мерки, до които почнеш ли да стигаш, трябва да се замислиш по-скоро върху това дали се самоуважаваш и заслужава ли някой да те докарва до такива действия? :)
С фишинг не става , защото има СМС верификация , казаха ми че имало и друг начин през самото устройство (андроид телефон )
 
Пича е ревнив задник иска да чете в реално време какво си говори момата с приятелките.

Въпроса че, че тя ако иска да направи нещо ще се думне с някой в другата стая докато тоя пише темата тук и така и няма да разбере. Баси болното поколеление...
Тя може да се думне и с някой след дискотека или след работа и т.н без да си пишат
 
Пича е ревнив задник иска да чете в реално време какво си говори момата с приятелките.

Въпроса че, че тя ако иска да направи нещо ще се думне с някой в другата стая докато тоя пише темата тук и така и няма да разбере. Баси болното поколеление...
И да , и не . Никой никого не може да спре някой ако реши да се думка с чужда , въпроса аз да не си вкарвам празни надежди
 
И да , и не . Никой никого не може да спре някой ако реши да се думка с чужда , въпроса аз да не си вкарвам празни надежди
Все пак темата е дали може някой да го направи това или не , а не морални лекции и психо профили
 
Като сме на темата, дали някой може да ми види паролите (онлайн банкирането) на няколко по заможни люде. (ша почерпа) А ся да видим къ ша ми хейтенете психо профила :cool:
 
Като сме на темата, дали някой може да ми види паролите (онлайн банкирането) на няколко по заможни люде. (ша почерпа) А ся да видим къ ша ми хейтенете психо профила :cool:
Не може , много си алчен
 
Като сме на темата, дали някой може да ми види паролите (онлайн банкирането) на няколко по заможни люде. (ша почерпа) А ся да видим къ ша ми хейтенете психо профила :cool:
Свържи се с cyber крайм да ти помогнат
 

Горе