Как да следя чатовете на моята приятелка ?

Има такива дето не оставя приятеля, но ходи при други. Например може да е с него заради пари, а да ходи при други за кеф. И така може никога да не то остави.
Знам и случай с момиче, което изневеряваше на приятеля си. Ходи, па накрая реши, че се върна при приятеля си и сега са женени.
Случаи колкото искаш. И за женени и за не женени. Има и женени дето знаят, че половинката е изневерила, но не си прекъсват връзката и това не е кой знае какво (ако е било грешка и само един път и т.н)
 
Има такива дето не оставя приятеля, но ходи при други. Например може да е с него заради пари, а да ходи при други за кеф. И така може никога да не то остави.
Знам и случай с момиче, което изневеряваше на приятеля си. Ходи, па накрая реши, че се върна при приятеля си и сега са женени.
Вторият случай е "Млада съм, живее ми се....". Но като пообиколи пазара, се върне рязко, защото много плява. :)
 
  • Like
Реакции: OSH
Еми бате, да нямаш постоянно доверие на човека до себе си в една връзка според мен е негатив. Определено не мога да го погледна по друг начин. Вече със самото настояване да видиш телефона започва да излиза една грозна черта. Вече друг е въпроса дали ще получи достъп до телефона, но едно е сигурно, че човека до него ще остане с едно на ум, и то няма да е плюс. ;)

Всички привлекателни жени привличат мъжко внимание и походи, така да се каже. Въпросът е до къде ще му позволи жената да стигне. За това казвам "свалки" и е в кавички, защото обикновено са някакви безобидни покани, намеци и комплименти. И вече, ако жената реши да върне, значи не намира това във връзката си или просто е жена за много мъже. :) Едно от двете.

Според мен въпросът не е за ИТ специалистите тук, а за Кобилкина.
:)

Доверието се гради, нещо сте го забравили всички това.

Също така всеки си има правила и желания към човека до себе си.
Ако за теб е ОК да нямаш достъп до социалните медии на жена си, за мен не е.
Сигурен съм че ще намериш или си намерил каквото търсиш, както аз съм намерил каквото търсих.

Какво ще "позволи" една жена нямаш контрол.
Имаш контрол върху себе си и ако тя вземе да "позволява" каквото и да било, което е нарушение на правилата ти във връзката -> към улицата, приятели с блага/предимства, забавление за събота вечер или директно я разкарваш, просто.

Напълно съгласен , жените винаги ще получават съобщения и покани , въпроса е те как отвръщат
Ако отвръщат, чао чао просто.
Това което ти предложих да направиш е win/win сценарий за теб.
Ако нищо не ти каже и без притеснение ти даде телефона да го разгледаш, ясно е, има ти доверие, иска да е с теб и нямаш ядове.
Ако направи скандал, зарежи я там и тогава, не си губи повече времето, защото ти й нямаш доверие а тя не те уважава, не го усложнявай.

И в двата случая печелиш, или добра жена или ценното си време.
Мъжете действат, не търсят някакви си IT начини да хакват социални мрежи, говоря от опит.

Самият факт, че някой ще иска да ми бъде надзирател ще ме отблъсне тотално от него. Била съм ревнувана и проверявана без абсолютно никаква причина - и до днес изпитвам лоши чувства към въпросния човек. За мен такова нещо може да направи само пълен комплексар и психо.

А, пък и мама казваше ''неверен гъз, другиму не вярва''. Обикновено най-ревнивите мъже са най-големите кръшкачи, така че приветствам всяка жена, която бие моментално шута на мъжа до себе си, ако започне да ѝ навлиза в личното пространство.

Ако в една връзка няма доверие, тя е обречена изначално.

Да да, само дето една история винаги има 3 страни, твоята версия, на другия човек версията и истината.
Тъй че ще се въздържа от коментари.

Но ще повторя, доверието се гради, не се дава ей така.
Само наивнтие хора се доверяват ей така и после се сърдят що някой ги бил измамил.

Има такива дето не оставя приятеля, но ходи при други. Например може да е с него заради пари, а да ходи при други за кеф. И така може никога да не то остави.
Знам и случай с момиче, което изневеряваше на приятеля си. Ходи, па накрая реши, че се върна при приятеля си и сега са женени.
Случаи колкото искаш. И за женени и за не женени. Има и женени дето знаят, че половинката е изневерила, но не си прекъсват връзката и това не е кой знае какво (ако е било грешка и само един път и т.н)
Правят го защото е мнОООООООго рядко една жена да открие всичките си "изсиквания" в един мъж, макар да го търсят.
Този с парите може да й осигури добър живот, но ако е физически нездрав, нисък, грозен или един или повече от ред други дисквалификатори, не иска да му износи децата.
От друга страна някой здрав, млад, висок, красив може да й даде добър генетичен материал, но ако няма средствата за да създадат семейство, да се грижи за тях, няма уменията, няма амбиции, тогава това е проблем
Добрите гени не е само добре за децата й от здравна гледна точка, но и също за тяхните бъдещи връзки, тъйкато красивите хора си намират партньори по-лесно.
Така че избора на кой да роди деца една жена съзнателно или несъзнателно й е много важен.

И ето дилемата, този с парите или този с гените?
Едно от решенията на този проблем е да роди деца с добри гени и после да се ожени за човек с пари.
Друго решение е да намери някой с пари и гени.

И това хубаво ме вкарва във финалната ми тема.

Една жена винаги си резервира правото да си промени мнението по всяко време.
Коза на един мъж е тя да не си променя мнението.
Млади, красиви и здрави жени с лопата да ги ринеш, стотици хиляди.
Мъже с амбиция, средства, умни, оправни с добро атлетично тяло са по 1 на хиляда.

@Lifeguard Не си губи времето и работи върху себе си, бизнеса си, уменията си, здравето си и т.н.
Жените са АДСКИ много и избират от най-добрите мъже най-напред.

В този форум, колкото и да го критикуват, има доста стойностни хора, които могат да ти помогнат да се развиеш като човек и такива дребнавости като "как да прочета съобщенията на приятелката си" ще ти се сторят банални.
Това е тотална загуба на време, въпроса ти предполага че си губиш времето с глупости.
 
Велика тема!!! Пълна конкренция сме на бг мама. @deffnews кажи нещо по темата, брат
Какво мога да кажа. Вземам отношение по сериозни теми. Някои пък явно разпускат с подобни на тази. Кой знае какво е в главите на младежите. И що пък аз да говоря по въпроси с подслушване на гаджета, ти кажи нещо.

На мен форума ми изглежда разширен, заедно с шантавите теми има свеж полъх на предприемачество. Собствениците да си преценят как им харесва.
 
Какво мога да кажа. Вземам отношение по сериозни теми. Някои пък явно разпускат с подобни на тази. Кой знае какво е в главите на младежите. И що пък аз да говоря по въпроси с подслушване на гаджета, ти кажи нещо.

На мен форума ми изглежда разширен, заедно с шантавите теми има свеж полъх на предприемачество. Собствениците да си преценят как им харесва.
“Свеж полъх на предприемачество” ?!?!?! Докато пишеш във форума ще копаем дъното :)
 
Cyber Gate едно време чудеса правеше, по скупето, моме виж каква програмка за дрехи и гримове и айде криптера цепи.

Та иначе успех. Сложи един Андроид РАТ, ако не е с айфончу и си ти, докато е в тоалетната го инсталваш. Не знам на мода ли са още.
 
Тази тема ми напомни за една позната, която следи къде е мъжа и през през опцията " find my phone" на телефона му :D
1655450878061.png



Но ако имаш някакви съмнения, винаги може да пишеш до Жоро Игнатов ;)


joro_ignatov_sadeben_spor.jpg
 
Никога не съм имал кръшкащо гадже.
А, да бе. Откъде па ше знайш?! Те не са ти казали, бе човек. Ний та знайм, че си убавец и благ характер, то ясно, което намаля шанса гаджето да пожелае изневяра, амаа.. като не си ги следил и шпионирал, как ше знаеш? Не става така работата.


Затова, @Lifequard , хвани, потърси как стават нещата, шпионирай си я едно хубаво как си требе, да ти е мирна главата. Ама иди в някой по-младежки форум, там да те светнат. Тука са преобладващо по на възраст, улегнали, с дълги връзки, с брак. Те хубаво ти казват и мъдро те съветват, и накрая ще излязат прави, ама от тяхната камбанария гледат, там е работата. Кой в крайна сметка изстрада твоите съмнения, кой гриза твоите ноктИ и прехапва твоите устни, кой почувства твоите нерви в безсънните нощи и протяжни следобеди, кой питам, КОЙ? ТИ! Затуй хващай сериозно следи шпионирай.
 
А, да бе. Откъде па ше знайш?! Те не са ти казали, бе човек. Ний та знайм, че си убавец и благ характер, то ясно, което намаля шанса гаджето да пожелае изневяра, амаа.. като не си ги следил и шпионирал, как ше знаеш? Не става така работата.


Затова, @Lifequard , хвани, потърси как стават нещата, шпионирай си я едно хубаво как си требе, да ти е мирна главата. Ама иди в някой по-младежки форум, там да те светнат. Тука са преобладващо по на възраст, улегнали, с дълги връзки, с брак. Те хубаво ти казват и мъдро те съветват, и накрая ще излязат прави, ама от тяхната камбанария гледат, там е работата. Кой в крайна сметка изстрада твоите съмнения, кой гриза твоите ноктИ и прехапва твоите устни, кой почувства твоите нерви в безсънните нощи и протяжни следобеди, кой питам, КОЙ? ТИ! Затуй хващай сериозно следи шпионирай.
Най-малкото не съм крещял докато съм по малка нужда. :) И да е било така, може да не съм го хванал, явно са по-добри отколкото си мисля аз. ;)

Аз не разбрах, чатовете с други приятелки за момчета ли се водят, или с други момчета. Едната ситуациите се различават доста. Но не го случай Етериума да я следиш. Това е доста комплексарско и няма да ти влезе добре с СВ-то. :)
 
Най-малкото не съм крещял докато съм по малка нужда. :) И да е било така, може да не съм го хванал, явно са по-добри отколкото си мисля аз. ;)

Аз не разбрах, чатовете с други приятелки за момчета ли се водят, или с други момчета. Едната ситуациите се различават доста. Но не го случай Етериума да я следиш. Това е доста комплексарско и няма да ти влезе добре с СВ-то. :)
Аз неслучайно му казах, че вие сте с по-мъдрите съвети.:)
 
Ааааа, мъдри. Аз съм имал не повече приятелки от пръстите на една ръка. :) Ако това е мъдрост. :) По-скоро логика. ;)
Знаех си, че пазиш моногамния морал на Старата школа. А не като днешната младеж - по 5 на година.
(А я виж Нанди как ти се чуди, дали ще е прекалено смело ако предположим, че нейната любовна биография наброява повече от пръстите НА ЦЕЛИЯ ФОРУМ?!?):D:D:D
 
Знаех си, че пазиш моногамния морал на Старата школа. А не като днешната младеж - по 5 на година.
(А я виж Нанди как ти се чуди, дали ще е прекалено смело ако предположим, че нейната любовна биография наброява повече от пръстите НА ЦЕЛИЯ ФОРУМ?!?):D:D:D
Да, такава е школата. Явно съм разчитал на качеството, не на количеството. Не ми остава друг вариант освен да го вярвам. :D

Според мен Нандито и тя не е залетяла с бройката. Не знам колко има, ама не са много и при нея. ;)
 
Да, такава е школата. Явно съм разчитал на качеството, не на количеството. Не ми остава друг вариант освен да го вярвам. :D

Според мен Нандито и тя не е залетяла с бройката. Не знам колко има, ама не са много и при нея. ;)
Аз излизам тогава, че сега ще ми се нахвърли... (Нанди, шегичка, невинна шегичка просто.:( )
 
Аз излизам тогава, че сега ще ми се нахвърли... (Нанди, шегичка, невинна шегичка просто.:( )
Тя на тоя тип шегички отвръща с мълчание и неколкодневна смразяваща студенина :(
 
Не знам колко има, ама не са много и при нея.
Ти ся кво, за смотана ли ме обявяваш?

Не са колкото мисли Етера, но определено не се ограничавам до пръстите на двете си ръце. И изобщо не става въпрос за количество или качество, а за начин на забавление. Да не сме гугутки или пингвини, та да се вържем с един човек за цял живот. :)
 

Горе