Как да следя чатовете на моята приятелка ?

И да , и не . Никой никого не може да спре някой ако реши да се думка с чужда , въпроса аз да не си вкарвам празни надежди
Какви надежди? Гледай си кефа. Ще имаш една камара мадами, защо си тормозиш? Боди и бягай.
 
Това като си влюбен не го виждаш ..
Освен ако не си биеш два шамара
Да, ама няма смисъл. Само се мъчат и двамата. Наскоро попаднах в подобна ситуация един приятел да ме пита същото, и ми стана много криво. Не като и той да си седи на задника, но все пак него познавам и ми пука. За жалост и на него му казах, че почне ли се с това, не е добър края, ако не седнат да си го изговорят.
С фишинг не става , защото има СМС верификация , казаха ми че имало и друг начин през самото устройство (андроид телефон )
Има поне 3 начина, но не там е въпроса. Направо сменяй.....

Не съм имал такива ситуации, но сигурно не е много приятно. Ако имаш някакви съмнения, поговорете и решете какво правите.
:)
 
Какви надежди? Гледай си кефа. Ще имаш една камара мадами, защо си тормозиш? Боди и бягай.
Да, леле да бях на неговата възраст и положение.......... Ама освен да давам акъл, до тук ще е.
 
Пароли-мароли - мързелива работа със стоене пред компютъра, или взиране в айфона. Едно време трябваше да положиш усилия, да внимаваш в анализа на приказките, да разбираш от половин дума, да положиш шпионски усилия, да дебнеш, причакваш и обхождаш заподозрените за тайни срещи райони, и т.н. Това развиваше редица умствени качества, а също и мускулатурата на краката.
 
Дотука никой не ти каза има ли начин или не. Прави са хората, ама все пак за протокола аз се сещам за поне няколко начина. Ще ти дам жокер. Единственото изискване е устройството от което влиза във ФБ да е на една мрежа с твойто устройство. (разбирай Wi-Fi) И може би да си инсталираш едно линуксче. От там нататък те оставям да гугълваш, не е сложно. Има десетки tutorials за това. И по тая причина никога ама никога не ползвам публични мрежи. :)

Въпросът е струва ли си усилията?

Наскоро гледах едно клипче в ютуб един Български инфлуенсър на 27-8 години показва приятелката си на 17. Чудите се защо такава разлика? Онзи директно си каза, че е търсил девствена, защото на неговите години са вече с пренавит километраж. ;) Тъй, че брат търси си момиче, което да се влюби в тебе и да не е било с други мъже. Не напразно мангалите се женят рано, после такова животно като развод не познават. Тва е истината. Колкото и трагично да звучи... :D
 
Последно редактирано:
Наскоро гледах едно клипче в ютуб един Български инфлуенсър на 27-8 години показва приятелката си на 17. Чудите се защо такава разлика? Онзи директно си каза, че е търсил девствена, защото на неговите години са вече с пренавит километраж. ;) Тъй, че брат търси си момиче, което да се влюби в тебе и да не е било с други мъже. Не напразно мангалите се женят рано, после такова животно като развод не познават. Тва е истината.
Втората част на отговора ти е най-голямата глупост, която съм чела - да ме прощаваш. Първата част със сигурност ще бъде най-полезна на автора на темата.

Абонирам се, защото обичам да разпускам, четейки глупости. :)
 
Втората част на отговора ти е най-голямата глупост, която съм чела - да ме прощаваш. Първата част със сигурност ще бъде най-полезна на автора на темата.

Абонирам се, защото обичам да разпускам, четейки глупости. :)
Абе сега, ние тука мъжки приказки си приказваме. :D Жените естествено, че ще имате друго мнение. :)
 
Ама те и жените правят същото с телефоните на приятелите си. :)
За съжаление има всякакви психопати и психопатки.

Аз препоръчвам на автора на темата да помоли Клаус Шваб да ускори ресета и тогава няма да има никакви проблеми с контрола над благоверната или благоневерната, може би. Другият вариант е - чип за домашни любимци с GPS предавател. Не знам как става имплантирането на хора, но сигурно има начин. ;)
 
За съжаление има всякакви психопати и психопатки.

Аз препоръчвам на автора на темата да помоли Клаус Шваб да ускори ресета и тогава няма да има никакви проблеми с контрола над благоверната или благоневерната, може би. Другият вариант е - чип за домашни любимци с GPS предавател. Не знам как става имплантирането на хора, но сигурно има начин. ;)
То сигурно може и биосензорчета за онлайн следене на отделните органчета, заподозрени в неблаговерно поведение.
Наскоро гледах едно клипче в ютуб един Български инфлуенсър на 27-8 години показва приятелката си на 17. Чудите се защо такава разлика? Онзи директно си каза, че е търсил девствена, защото на неговите години са вече с пренавит километраж. ;) Тъй, че брат търси си момиче, което да се влюби в тебе и да не е било с други мъже. Не напразно мангалите се женят рано, после такова животно като развод не познават. Тва е истината. Колкото и трагично да звучи... :D
Съветвам любителите на девственици да приемат исляма за всеки случай. Така, при строго следване на канона и целомъдрено, благочестиво поведение приживе, имат шанс за голям урожай от девственици в Рая. Към 18-20 бройки им обещаваха, доколкото помня.
 
@Lifequard , не се занимавай с аматьорски работи, пароли и глупости. Ето тука:
"Биосензори с ЕКГ функция за проследяване на сърдечната честота в носими устройства"
Слагаш й едно в телефончето и като й прилупа сърцето за някой - получаваш сигнал.
 
Съветвам любителите на девственици да приемат исляма за всеки случай.
На първо време трябва да приемат жестоката реалност - тия, дето не са се набръмчали, тепърва ще бръмчат. ;)
 
Пароли-мароли - мързелива работа със стоене пред компютъра, или взиране в айфона. Едно време трябваше да положиш усилия, да внимаваш в анализа на приказките, да разбираш от половин дума, да положиш шпионски усилия, да дебнеш, причакваш и обхождаш заподозрените за тайни срещи райони, и т.н. Това развиваше редица умствени качества, а също и мускулатурата на краката.
Колко хора станаха после детективи под наем от такива неща ...
То си е като един курс :D
 
Единственото изискване е устройството от което влиза във ФБ да е на една мрежа с твойто устройство. (разбирай Wi-Fi) И може би да си инсталираш едно линуксче. От там нататък те оставям да гугълваш, не е сложно. Има десетки tutorials за това. И по тая причина никога ама никога не ползвам публични мрежи. :)
Аз докато се науча да работя на линукс ще съм я забравил
 
Последно редактирано:
На първо време трябва да приемат жестоката реалност - тия, дето не са се набръмчали, тепърва ще бръмчат. ;)
Скрита реклама ли е това сега?

Както и да е, призовавам да не превръщаме това в петъчната тема че чакам даласа да пусне нещо (още) по-противоречиво.
 
Както и да е, призовавам да не превръщаме това в петъчната тема че чакам даласа да пусне нещо (още) по-противоречиво.
Отхвърля се. Ходи си чакай мастъра да пусне.
 
Има ли начин да чета чатовете на моята приятелка от социалната мрежа ? Ако някой може да се справи с тази задача , да се свърже с мен ( ще почерпим )
2FA верификацията си е точно за това, за да не може да влезеш. Ако я няма значи е напълно възможно да се направи, но се съмнявам, че не си е защитила профила.

Ако живеете заедно и имаш някакъв достъп до неин лаптоп се разрови из пощите за и-мейл и от там действай може пък и да се заобиколи нещо.
Ако ползва лаптоп направо можеш да и вземеш паролата от там през браузъра и после само код от телефона.

Реално ако си е защитила всичко просто я питай да ги прочетеш и ти дай твоите. В Перник тези неща ги решават с по един винкел в главата и няма нерви.
 
Ама защо трябва да се логва с паролата и прочие бе боже...
Има си начини от зората на компютърните технологии дето вероятно работят и до ден днешен.
 

Горе