Как да следя чатовете на моята приятелка ?

В интернет няма нищо анонимно
Понякога е по-трудно да направиш фишинг или каквото и да е отколкото по-елементарни нехакерски методи
 
Последно редактирано:
Просто я зарежи без обяснения и т.н.
Колкото си я ковал толкова .. време е за следващата.
 
Просто я зарежи без обяснения и т.н.
Колкото си я ковал толкова .. време е за следващата.
Може да се сериозна връзка от много години и да е по-трудно.
Макар че хора с по 10-20г се развеждат
 
Просто я зарежи без обяснения и т.н.
Колкото си я ковал толкова .. време е за следващата.
Ако е цепеняк дето се вика може си я държи в резерв. Така и така нещата не вървят на добре дай снимки :)
 
2FA верификацията си е точно за това, за да не може да влезеш. Ако я няма значи е напълно възможно да се направи, но се съмнявам, че не си е защитила профила.

Ако живеете заедно и имаш някакъв достъп до неин лаптоп се разрови из пощите за и-мейл и от там действай може пък и да се заобиколи нещо.
Ако ползва лаптоп направо можеш да и вземеш паролата от там през браузъра и после само код от телефона.

Реално ако си е защитила всичко просто я питай да ги прочетеш и ти дай твоите. В Перник тези неща ги решават с по един винкел в главата и няма нерви.
Ако е цепеняк дето се вика може си я държи в резерв. Така и така нещата не вървят на добре дай снимки :)
Хахаха , Манекенче е
 
Фейсбук и производните са с hardcoded IP адреси, нейм сървъри, верификация на SSL сертификатите, RSA публични ключове на сървърите директно ембеднати в апп-овете и, при някои криптирането е client side.
Така, че тея неща с несигурния wifi и някакво MiTM прокси ги забравете, сигурно е едно 10 години вече от както не стават по тоя начин нещата.
 
Последно редактирано:
Имам около мен малки деца, първи-втори клас, на които родителите им се притесняват с кого си пишат и т.н. Та те са си решили проблема, не само с преглед на телефона на децата си, но и с това, че са инсталнали Viber аппа на компа, сингнали са с този дивайс и така чатовете се изливат там. Но, ако малките се чатнат, винаги могат да изключат компа като добавено устройство. Казвам го като бъдещ баща на първокласник, но аз лично си имам пълно доверие на човека. :)

Но пак ще се повторя, това са глупости. Млад си, явно влюбчив и ти е време за следващата. Не знам на каква възраст си, но ще се учудя, ако въобще се задържате на едно място. То е бушуване на хормони, постоянно възможности да се отбележиш някъде, да експериментираш, абе период, който може да изкараш много яко, или да го караш сдухано като сега. Сам си прецени. ;)
 
Нека ти го сметна аз. Знам, че не кой знае какво в леглото или че прилича на Джесика Алба, за това.

Това spyzie.io/pricing.html за една година ти е 240 лв. и достъп до тела, за да го сложиш. За тези пари в alo.bg ще си вземеш някоя що годе читава за час. Ама ако си вклюбен, това вече е друго и ти препоръчвам горещо да се отлюбиш и да преспиш с най-добрата и приятелка. ;)
 
Има ли начин да чета чатовете на моята приятелка от социалната мрежа ? Ако някой може да се справи с тази задача , да се свърже с мен ( ще почерпим )
Има начин, много прост.

Кажи й в прав текст, искам да ти видя съобщенията.

Ако отговора й е нещо различно от подаването на отключения й телефон, работата е ясна.

Поведението й ще ти даде отговора, който търсиш, съдържанието на съобщенията няма значение.
 
Има начин, много прост.

Кажи й в прав текст, искам да ти видя съобщенията.

Ако отговора й е нещо различно от подаването на отключения й телефон, работата е ясна.

Поведението й ще ти даде отговора, който търсиш, съдържанието на съобщенията няма значение.
Това не винаги е така. Не са женени все пак. А и честно казано това може да има обратен ефект, и така разговора няма да почне много добре. Ако я почне от далеч, ще е по-добре. Знам пример, в който мой познат ровеше в телефона на приятелката си и нещата не свършиха добре. Тя имаш някакви разменени "свалки", но до там. Но ефектът беше, че тя не продължи с него, защото не иска постоянно да е проверявана. Може би това не е била единствената причина де. Сигурно и реакциите не са му били много мъжки.
 
Това не винаги е така. Не са женени все пак. А и честно казано това може да има обратен ефект, и така разговора няма да почне много добре. Ако я почне от далеч, ще е по-добре. Знам пример, в който мой познат ровеше в телефона на приятелката си и нещата не свършиха добре. Тя имаш някакви разменени "свалки", но до там. Но ефектът беше, че тя не продължи с него, защото не иска постоянно да е проверявана. Може би това не е била единствената причина де. Сигурно и реакциите не са му били много мъжки.
Не може да има обратен ефект това.

Да искаш нещо в прав текст от жена си, приятелката си или която там жена до себе си си е типично мъжка постъпка.

Ако жената те уважава и иска да е с теб, дори гък няма да каже. Защо? Защото ако жената има истинско желание да е стеб, няма да има "разменени свалки" или каквото и да е друго.

"Но ефектът беше, че тя не продължи с него, защото не иска постоянно да е проверявана."

Това е доста добър развой на събитията.
Ти го изкарваш всеедно е негатив.
Ако жената до теб си "разменя свалки", най-хубавото е да си ходи по пътя и да не ти губи времето.
 
  • Like
Реакции: OSH
Еми бате, да нямаш постоянно доверие на човека до себе си в една връзка според мен е негатив. Определено не мога да го погледна по друг начин. Вече със самото настояване да видиш телефона започва да излиза една грозна черта. Вече друг е въпроса дали ще получи достъп до телефона, но едно е сигурно, че човека до него ще остане с едно на ум, и то няма да е плюс. ;)

Всички привлекателни жени привличат мъжко внимание и походи, така да се каже. Въпросът е до къде ще му позволи жената да стигне. За това казвам "свалки" и е в кавички, защото обикновено са някакви безобидни покани, намеци и комплименти. И вече, ако жената реши да върне, значи не намира това във връзката си или просто е жена за много мъже. :) Едно от двете.

Според мен въпросът не е за ИТ специалистите тук, а за Кобилкина.
:)
 
Не може да има обратен ефект това.

Да искаш нещо в прав текст от жена си, приятелката си или която там жена до себе си си е типично мъжка постъпка.

Ако жената те уважава и иска да е с теб, дори гък няма да каже. Защо? Защото ако жената има истинско желание да е стеб, няма да има "разменени свалки" или каквото и да е друго.

"Но ефектът беше, че тя не продължи с него, защото не иска постоянно да е проверявана."

Това е доста добър развой на събитията.
Ти го изкарваш всеедно е негатив.
Ако жената до теб си "разменя свалки", най-хубавото е да си ходи по пътя и да не ти губи времето.
Самият факт, че някой ще иска да ми бъде надзирател ще ме отблъсне тотално от него. Била съм ревнувана и проверявана без абсолютно никаква причина - и до днес изпитвам лоши чувства към въпросния човек. За мен такова нещо може да направи само пълен комплексар и психо.

А, пък и мама казваше ''неверен гъз, другиму не вярва''. Обикновено най-ревнивите мъже са най-големите кръшкачи, така че приветствам всяка жена, която бие моментално шута на мъжа до себе си, ако започне да ѝ навлиза в личното пространство.

Ако в една връзка няма доверие, тя е обречена изначално.
 
Еми бате, да нямаш постоянно доверие на човека до себе си в една връзка според мен е негатив. Определено не мога да го погледна по друг начин. Вече със самото настояване да видиш телефона започва да излиза една грозна черта. Вече друг е въпроса дали ще получи достъп до телефона, но едно е сигурно, че човека до него ще остане с едно на ум, и то няма да е плюс. ;)

Всички привлекателни жени привличат мъжко внимание и походи, така да се каже. Въпросът е до къде ще му позволи жената да стигне. За това казвам "свалки" и е в кавички, защото обикновено са някакви безобидни покани, намеци и комплименти. И вече, ако жената реши да върне, значи не намира това във връзката си или просто е жена за много мъже. :) Едно от двете.

Според мен въпросът не е за ИТ специалистите тук, а за Кобилкина.
:)
Напълно съгласен , жените винаги ще получават съобщения и покани , въпроса е те как отвръщат
 
Има само два вида отношения между двама души. Винаги, ама винаги теб те гонят или ти гониш. Избери си първото и ще живееш спокойно. Така въпроси от такова безполезно естество няма да отнемат вниманието ти и ще имаш време за по продуктивни неща. Като например да правиш пари, които да харчиш с въпросния човек (и не само, зависи какви са ти разбиранията) :)

пп: доказано в практиката! :)
 
  • Like
Реакции: OSH
Самият факт, че някой ще иска да ми бъде надзирател ще ме отблъсне тотално от него. Била съм ревнувана и проверявана без абсолютно никаква причина - и до днес изпитвам лоши чувства към въпросния човек. За мен такова нещо може да направи само пълен комплексар и психо.

А, пък и мама казваше ''неверен гъз, другиму не вярва''. Обикновено най-ревнивите мъже са най-големите кръшкачи, така че приветствам всяка жена, която бие моментално шута на мъжа до себе си, ако започне да ѝ навлиза в личното пространство.

Ако в една връзка няма доверие, тя е обречена изначално.
Абе така е ама не е яко и да ти изневерява, а да идва при тебе пак. Ако ми изневери и ме остави е ОК за мене, но аз не мога да помисля как един човек може да ходи при друг и после да идва при мене и да ми се усмихва сякаш нищо не е станало. Или да си ходи при него или да седи при мене. Иначе ако ще ми ходи да спи с него и да идва при мене после .. аз директно им казвам това го мразя най-много и ще има суплекс и за двамата
 
Последно редактирано:
Абе така е ама не е яко и да ти изневерява, а да идва при тебе пак. Ако ми изневери и ме остави е ОК за мене, но аз не мога да помисля как един човек може да ходи при друг и после да идва при мене и да ми се усмихва сякаш нищо не е станало. Или да си ходи при него или да седи при мене. Иначе ако ще ми ходи да спи с него и да идва при мене после .. аз директно им казвам това го мразя най-много и ще има суплекс и за двамата
Мите, няма застраховка ''любов''. Тия тънки сметки - ''ако'', ''дали'' не вървят. Или се хвърляш смело и показваш самоувереност (най-силния афродизиак), или дебнеш и мишкуваш, с което отблъскваш обекта на ревността си.

Оф, и не ме цитирайте повече, щото се налага да давам мъдри съвети, при което Ноке ми се подиграва. :confused:
 
  • Like
Реакции: OSH
Велика тема!!! Пълна конкренция сме на бг мама. @deffnews кажи нещо по темата, брат
Темата е чук без дръжка направо. :)
Добре, че има такива от време на време, да става хубаво и доста поучително.
Абе така е ама не е яко и да ти изневерява, а да идва при тебе пак. Ако ми изневери и ме остави е ОК за мене, но аз не мога да помисля как един човек може да ходи при друг и после да идва при мене и да ми се усмихва сякаш нищо не е станало. Или да си ходи при него или да седи при мене. Иначе ако ще ми ходи да спи с него и да идва при мене после .. аз директно им казвам това го мразя най-много и ще има суплекс и за двамата
Никак даже. За това се разделяте. И е добре тя да го направи, ако все пак още не е запозната другата страна с подвизите й. Никога не съм имал кръшкащо гадже. Не казвам, че случая е такъв тук. Просто исках да видя как хората правят плана, ако има такава драма в живота им.
Напълно съгласен , жените винаги ще получават съобщения и покани , въпроса е те как отвръщат
Да, хубавите и желаните жени. ;) Другите не чак толкова. :)
 
  • Like
Реакции: OSH

Горе