Как работи Пропагандата, при нас!

От: Как работи Пропагандата, при нас!

Нали съм ти казвал мисленето не ти се одава праскай си там шаблоните по блекхата - а колко е измислена, ами самият Владко си призна, че чете "менте" инфо канали!

Признах си, клипа е менте. Ама на теб цялата ти концепция е менте, ще си признаеш ли? :)
P.S.(Признат грях не е грях ;) )
 
От: Как работи Пропагандата, при нас!

Признах си, клипа е менте. Ама на теб цялата ти концепция е менте, ще си признаеш ли? :)
P.S.(Признат грях не е грях ;) )

Къде съм сбъркал ще се извиня?
Ако може малко по черно на бяла аргументация, а не някакви сюрреалистични абстрактни неща?
 
От: От: Как работи Пропагандата, при нас!

Къде съм сбъркал ще се извиня?

Цитираш през няколко поста най-пропагандните и манипулиращи сайтове, защитаващи всякакви други свои и чужди интереси, но не и Българските национални или тези на народа- на хранилка от НПО-та. От 3700 поста, дали нямаш поне 100-200 линка към някоя от медиите на кръга Капитал? Ти не си сбъркал, просто си част от манипулацията. Няма за какво да се извиняваш, има какво да си признаеш, поне тайничко пред себе си...
За мен политиката в тази държава е изчерпана, няма оправия. Няма какво да си губя времето в безмислени теми.
Я кажи колко е откраднал Прокопиев и как за една нощ е станал милионер, чии интереси защитава? Защо плюе поръчково собственика на Балдаран?
 
От: От: Как работи Пропагандата, при нас!

Принципно си прав - само където когато говорим за политика, леко се променят нещата - едно е вестник ШОК или простотиите във феса - друго е да пишеш колко големи са руснаците - спецназ, джихадисти под ножа, джедайски оръжия а у. Не казвам нищо към Владко, говоря към съдържанието - а то си е чиста пропаганда.

За теб какво е пропагандата - за мен това е послание, което иска да повлияе на определени групи винаги се цели емоцията, а в други случаи се спестява истината или силно се изопачава за целите на посланието. Първо източник е към воените по линия морал, след това почва гаврата с истината по линия на политика!

Всичко, което го виждаш в тази тема е такова! Дали 1 ще се вържи или 10000001 няма разлика - едно е базик между авери, друго е да четеш в инфо сайтовете!

Че това е просто мега яко стрелбище в Щатите и пичовете си ползват каквото искат.

Втория цитат като пропаганда или контрапропаганда да го приемам?
Кое му е мегаякото? Стрелбището на заставата беше по-голямо. Само дето нямаше наредени стари коли с пълни резервоари и варели с гориво, да правят бум-феерия, като ги думне запалителния куршум.

Инфо-сайтове. Де ги у нас? Всеки драпа за трафик, всеки е собственост на някого и пердаши материали според фобствата или филствата на собственика.
Но да бе само това. Няма-няма, и изскочи абсолютно вредна за здравето и човешкия живот статия. И то само поради неграмотност!
Сам го казваш в началото - "Мики Маус сайтчета". За какво се връзваш, че чак тема с такова заглавие пускаш?
 
От: От: Как работи Пропагандата, при нас!

Аз не случайно казах черно на бяло щото пак почнаха лъжите.

Цитираш през няколко поста най-пропагандните и манипулиращи сайтове, защитаващи всякакви други свои и чужди интереси, но не и Българските национални или тези на народа- на хранилка от НПО-та.

Цитирай ми последните примерно 20-30 поста какво съм давал манипулативно - от медията на капитал? Ако спреш да лъжеш щеше да видиш какво съм писал в отговор на Ред-а по-горе но уви!

От 3700 поста, дали нямаш поне 100-200 линка към някоя от медиите на кръга Капитал?

Питаш ме дали знам колко линка имам към всички медии, които съм пускал или знаеш? Да не те разочаровам, че може да пускам много линкове от групата на Инвестора?
Интересно ми наясно ли си какво съм пускал в тези линкове и кое е манипулация?

Няма за какво да се извиняваш, има какво да си признаеш, поне тайничко пред себе си...

Сега след като и ти не знаеш какво съм писал - ме обвини в манипулация и да се извинявам пред себе си - не е ли е малко нагло?

За мен политиката в тази държава е изчерпана, няма оправия. Няма какво да си губя времето в безмислени теми.
Прав си за 1-вото изречение. За 2-рото темата няма нищо общо с българската политика!

Я кажи колко е откраднал Прокопиев и как за една нощ е станал милионер, чии интереси защитава? Защо плюе поръчково собственика на Балдаран?
Не съм му счетоводител, че да знам точната цифра за врътката с Каолин! Надявам се да ми кажеш! Не знам защо го плюе поръчково, а и не знам кой е собственика на Балдаран! Надявам се пак да ми кажеш!

Надявам се този път да стъпиш на нещо различно от спекулации и лъжи по мой адрес става ли?
Кажи ми кое каквото съм го пуснал какво съм излъгал от линия на капитал много ми е чудно? Чудно ми е защото по спомен всичко пуснато от този сайт както и инвестора е било по линия икономика и финанси - а цифрите там трудно се лъжат! Няма как да пуснем имаме 50% ръст на БВП, но можеш да пуснеш клип, като новото квантово оръжие на руснаците, пък то било на някой Хамериканец мини гъна му!
 
От: От: Как работи Пропагандата, при нас!

Втория цитат като пропаганда или контрапропаганда да го приемам?
Кое му е мегаякото? Стрелбището на заставата беше по-голямо. Само дето нямаше наредени стари коли с пълни резервоари и варели с гориво, да правят бум-феерия, като ги думне запалителния куршум.

Инфо-сайтове. Де ги у нас? Всеки драпа за трафик, всеки е собственост на някого и пердаши материали според фобствата или филствата на собственика.
Но да бе само това. Няма-няма, и изскочи абсолютно вредна за здравето и човешкия живот статия. И то само поради неграмотност!
Сам го казваш в началото - "Мики Маус сайтчета". За какво се връзваш, че чак тема с такова заглавие пускаш?

Вискярски, кажи честно проблеми с възраста ли имаш, преди беше по-готин!

Казах мега яко стрелбище, а не най-голямото или каквото и да е! Констатацията е лична, по линия видяното - не съм го политизирал с нищо, но ти се опитваш да ми вкарваш думи.

Сега ти що искаш ме спреш да споделям - не се връзвам ни най-малко, ако се бях вързал нямаше да пусна темата и щях им се кефя на плазменото им оръжие! Просто стечение на обстоятелства - много трафик по линия филска политика с пределно лесно оборване при наличието на пълна ирония, че това няма нищо руско. Така, че го приеми като ирония, като не го приемаш за друго.
 
От: От: Как работи Пропагандата, при нас!

Казах мега яко стрелбище

Е, нека е мега яко.
Макар да е като "руските супер оръжия" от изрязания видеоклип.

Опитвам се да ти кажа, че младежа Владко се връзва на МикиМаус. Но защо и ти се връзваш? Мисля, че си с повече житейски опит от него.

За мен е несериозно хора с 3-4 години стаж в този форум да се държат като редови почитатели на фацебуцето, дето нямат представа как работи уеб пространството.

Както казваш: едно е бъзик с някоя изстрадала от показване снимка в Мрежата в някоя тема, съвсем друго е отваряне на тема със сериозно заглавие.

Сега се замислих - колко и на какво пропагандатори имаме в този форум. Че то - за мен, май само някое племе от Океания е останало.
 
От: От: Как работи Пропагандата, при нас!

Е, нека е мега яко.
Макар да е като "руските супер оръжия" от изрязания видеоклип.

Опитвам се да ти кажа, че младежа Владко се връзва на МикиМаус. Но защо и ти се връзваш? Мисля, че си с повече житейски опит от него.

За мен е несериозно хора с 3-4 години стаж в този форум да се държат като редови почитатели на фацебуцето, дето нямат представа как работи уеб пространството.

Както казваш: едно е бъзик с някоя изстрадала от показване снимка в Мрежата в някоя тема, съвсем друго е отваряне на тема със сериозно заглавие.

Сега се замислих - колко и на какво пропагандатори имаме в този форум. Че то - за мен, май само някое племе от Океания е останало.

Ти видя ли 2-рият линк - иначе пак казах мое мнение, може би нямам твоят опит и като малко дете се радвам като на Коледа на Тетрис игра, пък то вече има оптичен интернет :D

Да прави си - одобрявам градивната ти критика за стажа, просто стечение на обстоятелства от хайпа и колко лесно се разбира какво е оригиналното видео затова го писах. Пак повтарям нямам нищо към Владко(макар че само спекулации пише по мои адрес), темата е пусната на базата на съдържанието, ако Куула или Блинки намерят за добре да я трият темата или в кофата, ако мислят че не съм прав! Темата за мен е показно, затова я писах - знам, че не е мястото в този форум, защото ужким трябва тук, да има трезво мислещи, но реших да пиша тук защото го видя от Владко инак, не бих си позволил да пиша темата, ако беше инак .... но уви!
 
От: Как работи Пропагандата, при нас!

Блеки, коментирай Прокопиев, защо плюе по собственика на "Балдаран". Балдаран е минерална вода, от един извор я дърпат с водата Девин. Ама Девин е вече собственост на щатски консорциум и българина им пречи. Коментирай го, нали си "обективен".
Ето ти и ситуацията:
Собственикът на "Балдаран" за репресията от САЩ пред ПИК: Искат да ликвидират фирмата ми! Привличат и депутати от РБ! "Капитал" е свързан с атаката срещу мен! Опитват се да подведат Борисов!
"Апогеят на фарса на усилията на „радетелите“ за нормална конкурента среда бе достигнат с инициирания от тях законопроект за промяна на закона за водите, който бе внесен срещу съществуването на една единствена компания в България, а именно "Балдаран Спринг", и имаше за цел нейната ликвидация с отнемане на законно издаденото разрешително със стара дата. Господата, както бе редно, удариха на камък, защото законодателната власт доказа, че е обективна.
Сега кореспонденцията по темата без никакъв допълнителен нюанс отново набира здрава скорост. Лентата се върти, като в ония стари американски музикални касети без край. Фалшивата музика обаче няма последователи, уви.
- С какво смятате, че сте засегнали американските интереси?
- За година и половина, откакто "Балдаран Спринг" е на пазара, имаме значителен ръст на продажбите и това не дава мира на настоящите собственици на бившата ми компания "Девин" АД."
 
От: От: Как работи Пропагандата, при нас!

Ай брат сега не ме цитирай, че пак ще кажат, че руска пропаганда е да ама не. Това беше публикувано официално в руски сайт, и не съм си го измислял, а беше преведено!!!

Приятелю, ти от марс ли падаш!? Това е типичен пример за жалък опит за привличане на евтин фейсбук трафик. То по тоя начин всеки ден се вадят какви ли не сензации и скандали.

Примерно: Извънземни ли са руснаците??? Вижте какво представлява един руски снайперист!
 
От: Как работи Пропагандата, при нас!

Колкото до блекито и неговата нания и либоф към САЩ и еврогейския съюз само да попрегледа още някой друг материал в сайта. Няма да се обяснявам, не го чувствам и за нужно, не се правят нещата само зареди пари. Има си и кауза. Както и да е всеки има право на мнение.
 
От: От: Как работи Пропагандата, при нас!

Блеки, коментирай Прокопиев, защо плюе по собственика на "Балдаран". Балдаран е минерална вода, от един извор я дърпат с водата Девин. Ама Девин е вече собственост на щатски консорциум и българина им пречи. Коментирай го, нали си "обективен".
Ето ти и ситуацията:
Собственикът на "Балдаран" за репресията от САЩ пред ПИК: Искат да ликвидират фирмата ми! Привличат и депутати от РБ! "Капитал" е свързан с атаката срещу мен! Опитват се да подведат Борисов!
"Апогеят на фарса на усилията на „радетелите“ за нормална конкурента среда бе достигнат с инициирания от тях законопроект за промяна на закона за водите, който бе внесен срещу съществуването на една единствена компания в България, а именно "Балдаран Спринг", и имаше за цел нейната ликвидация с отнемане на законно издаденото разрешително със стара дата. Господата, както бе редно, удариха на камък, защото законодателната власт доказа, че е обективна.
Сега кореспонденцията по темата без никакъв допълнителен нюанс отново набира здрава скорост. Лентата се върти, като в ония стари американски музикални касети без край. Фалшивата музика обаче няма последователи, уви.
- С какво смятате, че сте засегнали американските интереси?
- За година и половина, откакто "Балдаран Спринг" е на пазара, имаме значителен ръст на продажбите и това не дава мира на настоящите собственици на бившата ми компания "Девин" АД."

Ох, аз мислих, че наистина ще отговориш на въпросите и цапането, пък ти по тъча реши да бягаш да ме питаш въпрос, които съм го говорил колко пъти в не знам колко теми последно с Вискярски спорихме в темата с плоският данъка!
С един ред - държавата е в бизнеса на изземване на власт и продажбата на трети лица с цел ограничение на бизнеса!

Признавам си не знам какъв е закона за водите, но щом до сега е имало възможност от един извор да черпят повече от 1 лице/бизнес, то това е чист лобисти закон, който отново потвърждава бизнеса на държавата!
 
От: Как работи Пропагандата, при нас!

Колкото до блекито и неговата нания и либоф към САЩ и еврогейския съюз само да попрегледа още някой друг материал в сайта. Няма да се обяснявам, не го чувствам и за нужно, не се правят нещата само зареди пари. Има си и кауза. Както и да е всеки има право на мнение.

Честно не разбрах какво искаше да кажеш.
Пак не вдявам що вкарваш думи в устата ми, но щом ти е кеф продължавай - проста справка можеш да видиш каква лИбоФ имам и към коя държава.

Само един въпрос имам защо ми влизаш директно с бутонките при положение, че самият автор на поста, от които почна темата си призна, че е менте. В смисъл поста ти как да го приемам като изява да се конфронтираш с мен пак с голи аргументи или просто за спорта пак пишеш по мой адрес. Темата не е нито за мен нито за Владко създадена!
 
От: От: Как работи Пропагандата, при нас!

Не ти вкарвам никакви думи бе човек ти от маса и врме си си русофоб защитаващ политиката на хамериката и евр вече ислямския съюз.
Вземи пример от Георги Марков и той си е от вашите.
Не мога да споря сега прекалено съм уморен, утре ще си говорим по темата.
Честно не разбрах какво искаше да кажеш.
Пак не вдявам що вкарваш думи в устата ми, но щом ти е кеф продължавай - проста справка можеш да видиш каква лИбоФ имам и към коя държава.

Само един въпрос имам защо ми влизаш директно с бутонките при положение, че самият автор на поста, от които почна темата си призна, че е менте. В смисъл поста ти как да го приемам като изява да се конфронтираш с мен пак с голи аргументи или просто за спорта пак пишеш по мой адрес. Темата не е нито за мен нито за Владко създадена!
 
От: От: Как работи Пропагандата, при нас!

Споко бе, не беше умишлено, чак после се сетих от къде ми е познат сайта :) То е само пример, не твърдя, че не е вярно.



Ай брат сега не ме цитирай, че пак ще кажат, че руска пропаганда е да ама не. Това беше публикувано официално в руски сайт, и не съм си го измислял, а беше преведено!!!
 
От: Как работи Пропагандата, при нас!

Блеки, въпрос: Крадец ли е Прокопи? Само с да или не отгвори. :)
 
От: От: Как работи Пропагандата, при нас!

Не ти вкарвам никакви думи бе човек ти от маса и врме си си русофоб защитаващ политиката на хамериката и евр вече ислямския съюз.
Вземи пример от Георги Марков и той си е от вашите.
Не мога да споря сега прекалено съм уморен, утре ще си говорим по темата.

Не съм фен на руската външна политика по линия на БГ! Нямам проблеми с руснаците - след като в блока ми има няколко руски семейства и сме в добри отношения. Правиш разликите надявам се!

ПП Също не съм фен и на Хамерикаската политика.
А стискам палци на Ранд Пол да спечели изборите в САЩ за президент, ако си запознат ще разбереш защо и сигурно и ти ще правиш същото!
 
Последно редактирано:
От: Как работи Пропагандата, при нас!

Блеки, въпрос: Крадец ли е Прокопи? Само с да или не отгвори. :)

Не знам - ако някой му е дал червените куфарчета преди и после е върнал нужното крадец ли го наричаме?

В смисъл искам да вдигнем нивото ЕЖК и да говорим с нещата черно на бяло иначе, то може и рептил го изкараме. Ако имаш нещо го сподели защо не съм му светил когато е "правил" милионите - бил съм все още в даскало, като ги е "трупал"!
 
От: Как работи Пропагандата, при нас!

Голяма пропаганда вервайте ми. Това е сериозен бизнес за настройка на общественото мнение
Само дето има и владковци, дето кълват къто шарани споделят невярната информация, репчат се като истински путинофили и като разберат че са сбъркали и съжаляват
Хора без собствено мнение и със слаби мисловни процеси, които клйопат сдъвкана информация и виждат живота чернобял или няколко няанса сиво, са найсклонни към зомбиране
Това е мвасовката на пропагандната вълна, те мразят безплатно, и споделят като папагали измислени клипчета и изфабрикувани факти
 
От: Как работи Пропагандата, при нас!

Слуховете, че руснаците са отишли в Сирия, принудиха САЩ да евакуират ИДИЛ в Европа.
 

Горе