Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Може би не ме разбираш или аз не се изказвам правилно... Споделих личен опит. Рано или късно всеки се сблъсква с нелоялна конкуренция. Това е бизнес все пак.
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Здравейте, от доста време следя форума, но рядко влизам. Преди две седмици започнах и своя опит да осъществя мечтата си. Най-вероятно следващият етап ще бъде с помощта на някой колега от форума, но това е друга тема. Идеята ми допада и мога да помогна със снимането на видеа и монтажа им (за жалост съм куц в афтър ефектс, но пък в avid ме бива). Имам и камера, която вади добро видео, а най-силен съм в сценариите, защото съм сценарист по професия. Общо взето ви предлагам да снимам няколко testimonial видеа с хора от сайта, или да се опитам да измиля няколко 30 секундни рекламки. :)
 
Здравей и добре си ни дошъл. Радвам се, че си с нас. Винаги ще получиш помощ тук. И ако имаш нужда от напътствия или идеи, пиши ни. Насреща сме. Това за видеото е страхотна идея и 100% може да помогне, както за форума, така и за цялото общество. Както се вика, това си е контент - съдържание. :) Ще се радвам да помогнеш там, но нека първо ние ти бъдем полезни. :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Благодаря за топлото посрещане :) Трябва ми още време, за да се ориентирам какво точно ми трябва за проекта. Той стартира вече, само дето всичко е ниво "зеро". Иначе за видеата, предлагам да направим нещо като презентацията от другата тема, но по-добре структурирано и заснето, по-раздвиженко да е, щото това 1 мин. говорене на бял фон без никакво движение на кадъра не е много ок. А за 30 секундните рекламки сигурно ще седна да ги напиша в неделя. Бих се радвал, ако мога да ги консултирам с някого и естествено се намерят хора, които да искат да участват в снимките като персонажи в тях.
 
Здравей и мерси много за това предложение, ще очакваме включване от теб, а ние от своя страна ще помогнем с каквото можем, може да си сигурен в това. Аз лично нямам търпени да хелпна. Като начало искам да те приветствам във форума и силно се надявам да си помагаме и в бъдеще. Също така ще ти пожелая приятен престой тук и определено това с видеата ще свърши доста работа тук. Все пак си е реклама. Ще се радвам да помогнеш след време в тази насока - с направата на видеото. ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Здравейте, харесва ми вашата инициатива. Ако мога да помогна с нещо, аз съм насреща. Графичен дизайнер съм, вектори, растери, бланки, документи, банери, всичко от принт печата, с каквото мога ще помогна с голямо удоволствие. Успех!
 
Re: От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Здравейте, харесва ми вашата инициатива. Ако мога да помогна с нещо, аз съм насреща. Графичен дизайнер съм, вектори, растери, бланки, документи, банери, всичко от принт печата, с каквото мога ще помогна с голямо удоволствие. Успех!
Мерси много. За момента гледаме да се съсредоточим към дистрибуцията, защото всичко що е материали и се е направило. Естествено, едни лепенки ще е готино за кампанията и форума. Това ми дойде вчера. Ама такива лъскави за лаптопи. :)

Това много би ми допаднало, сега като се замисля. ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Здравейте,
дали е готова статията аз също мога да я сложа на сайта ми в раздел новини.
Ето и един пробен вариант от мен.
predpriemach.jpg Ако това се ползва уговорката е задължително да присъства името на агенцията sonomodels.net
 
Последно редактирано:
Re: От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Здравейте, дали е готова статията аз също мога да я сложа на сайта ми в раздел новини.

Здравей, ето тук има поне 2 примерни:

http://www.adx.bg/кампания-успей-с-нас-стани-предприема/

http://www.itzone.bg/2013/07/08/как-да-успеем-в-интернет-нова-кампания/

Може да вземеш или да видиш от там. ;) Много мерси за което, вече имаме и доста повече материали тук. ;)
 
Кажете ми и на мене с какво мога да помогна

Някоя статия или нещо такова? Зависи, с както може да помогнеш. :) Всичко е добре дошло. В момента сме на фаза Разпространение на кампанията. Надявам се да успееш да помогнеш в това.
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Някоя статия или нещо такова? Зависи, с както може да помогнеш. :) Всичко е добре дошло. В момента сме на фаза Разпространение на кампанията. Надявам се да успееш да помогнеш в това.

На какви теми ви трябват статии?Намирам форума за полезен и бих написал нещо, ако имам повече време.
 
На какви теми ви трябват статии?Намирам форума за полезен и бих написал нещо, ако имам повече време.

Здравей и добре дошъл тук. Надявам се да си изкараш добре тук. Какви статии ли? Всичко свързано с онлайн бизнеса. От създаване на сайт до реклама и стигане до желаната аудитория. За къде ще е статията? За тук или за някой друг сайт? Мерси много, че ще взелеш участие. :)
 
От: Re: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

За къде ще е статията? За тук или за някой друг сайт? Мерси много, че ще взелеш участие. :)

Ами, не знам.Можеш ли да ми покажеш къде ги публикувате, за да се ориентирам горе-долу какво ви трябва.
 
Re: От: Re: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Ами, не знам.Можеш ли да ми покажеш къде ги публикувате, за да се ориентирам горе-долу какво ви трябва.

Еми те хората си ги публикуват на техните сайтове. Някои имат IT сайтове, други общи, на обща тематики и така. Не ги публикуват на чужди, освен, ако нямат опция. ;)

За това, където можеш - това е принципа. Кампанията да стигне до повече души.

Има и друга опция - да публикуваш тук, като споделиш в тази секция нещо, което би мотивирало останалите. Или да дадеш информация за нещо свързано с темата на сайта-форум. :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Здравейте,

Искам и аз да се включва в инициативата. Какво предлагам?
-Собственик съм на онлайн хипермаркет и независим МЛМ портал.
-Разбирам от OpenCart и WordPress
-Onpage и Offpage SEO
-Photoshop
-И най-силната ми черта ТЪРГОВЕЦ по убеждение и по професия.

Ще се радвам ако мога да бъда полезен с нещо.

Поздрави!
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Здравейте, Харесвам инициативата ви, и мисля че мога да ви помогна с доста неща...
Занимавам се със Уеб дизайн на Артистиър и Уордпрес (до момента имам 3 готови проекта), работя във собствена фирма която се занимава с консултации, рекламна дейност и много други.
Работя на Корел Дрол и мога да подготвям както за предпечат, така и лого и видео и бих казал почти всичко...
Правя визитки, картички, плакати, менюта, каталози и други...
Ако имате въпроси или просто искате да поговорите с мен...
Благодаря за вниманието и всичко най-хубаво :)
 

Горе