Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

От: От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

We are the champions of internet marketing... and we make money without money.. :D :beer:

-> You must spread some Reputation around before giving it to brad1985 again.

Брад едва ли има вина, че точно в този момент за пуснали неподходяща реклама. Иначе Куин нямат равни!
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Още един банер от мен 300x250.
attachment.php
 

Прикачени файлове

  • Pbaner300x250.gif
    Pbaner300x250.gif
    13 KB · Преглеждания: 5
  • Untitled-5.gif
    Untitled-5.gif
    13.9 KB · Преглеждания: 163
От: От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Ето едно материалче от мен за успей с нас

Поздрави
Статията ми хареса. Съвет от мен - редактирай
сплутен
вероятно е печатна грешка..
 
От: От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Статията ми хареса. Съвет от мен - редактирай вероятно е печатна грешка..

Супер, радвам се помагаме с каквото можем.
Сплотен да.. fixed :)
Радвам се, че статия ти е харесала!

Поздрави
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

На мен също ми хареса статията на samba. Опитах да я споделя във ФБ, но за беше изтрита на момента, харесах я - изтриха я, споделих я отново - отново изтриване. Явно, когато става въпрос за начин за правене на пари или някаква реклама, всички постове се трият от великия Facebook. Нищо де, аз съм нахална и пак ще я споделя.
Ето една статия и от мен: Пари от Интертнет, допълнителни доходи, Надомна работа

Официално се развеждам със ФБ!
Маймуните изтриха и моята статия.
 
Последно редактирано:
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Статия, която пуснах в петък се класира на първо място с израза "Успей с нас" :D :D

Поздрави

Изключи си персонализираното търсене.
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Здравейте сертифициран съм от Google (Adwords) и Bing Ads за управление на рекламни кампании, ще се радвам ако мога да помогна на някой.
Също така по-скоро като допълнение към горното имам познания по inbound marketing - Hubspot сетификат.
:)
 
От: От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Здравейте сертифициран съм от Google (Adwords) и Bing Ads за управление на рекламни кампании, ще се радвам ако мога да помогна на някой.
Също така по-скоро като допълнение към горното имам познания по inbound marketing - Hubspot сетификат.
:)
Би и могъл да се включиш в кампанията ни по някакъв начин. Всеки е добре дошъл. Повече хора тук, по-голяма аудитория, пред която да представите знанията си и услугите, които могат да се в полза на друг. Естествено, редно е преди това да образоваме хората кое какво е. ;) Но няма човек, който вече да не разчита на интернет за популяризиране както на бизнеса си, така и за собствената си личност. :)

Ако може да си ни полезен, добре си дошъл с тази инициатива. ;) Сайт, статия, дори и един шер в някоя социална мрежа. :)
 
От: От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Би и могъл да се включиш в кампанията ни по някакъв начин. Всеки е добре дошъл. Повече хора тук, по-голяма аудитория, пред която да представите знанията си и услугите, които могат да се в полза на друг. Естествено, редно е преди това да образоваме хората кое какво е. ;) Но няма човек, който вече да не разчита на интернет за популяризиране както на бизнеса си, така и за собствената си личност. :)

Ако може да си ни полезен, добре си дошъл с тази инициатива. ;) Сайт, статия, дори и един шер в някоя социална мрежа. :)

Да предишният ми пост да се счита като "включване" в кампанията ;). Ако мога по някакъв начин да бъде полезен с някои от уменията/знанията си съм насреща.
 
От: От: От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Да предишният ми пост да се счита като "включване" в кампанията ;). Ако мога по някакъв начин да бъде полезен с някои от уменията/знанията си съм насреща.
Ok, мерси за което.
 
От: От: От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Само да кажа, че кампанията, започна да дава резултати и новите потребители се увеличава с добра скорост. Естествено, може и по-добре, ако всеки даде по едно рамо. Както казах, който не може да помогне като медиен партньор или със сайт, в който да публикува PR, един шер в социалните му профили или канали пак би бил достатъчен.

Инициативата не е с комерсиална цел, напротив - идеята е дадем шанс на тези, които имат идеи, искат да си докарат допълнителни пари от интернет, които искат да инвестират не много големия си капитал и всички, които искат да успеят онлайн. Ще ми бъде приятно до края на годината да се съберем едно голямо семейство тук, което да си помага. И все пак няма какво да си говорим, сегашните записали се, ще имат опита да помагат на тези, които ще го направят след месец. В този ред на мисли, кампанията няма да има краен срок, а просто ще е една вечно течаща инициатива, като секцията "успей с нас" ще се пълни с истории и споделени практики.
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Наистина ли ще започнеш изречението си със "Само да кажа" ... ти си знаеш :)

Вече няколко познати ме питат от къде да намерят дадена информация, свързана с начинание на собствен бизнес или с конкретни въпроси, на които съм намирал отговор тук и ги информирам за сайта. Все още обаче нямам фийдбек.
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Наистина ли ще започнеш изречението си със "Само да кажа" ... ти си знаеш :)

Вече няколко познати ме питат от къде да намерят дадена информация, свързана с начинание на собствен бизнес или с конкретни въпроси, на които съм намирал отговор тук и ги информирам за сайта. Все още обаче нямам фийдбек.
Да, не знам как ми дойде. :)

Дано да са доволни. Последно време доста нуби въпроси има, което ме навежда на мисълта, че кампанията дава своите плодове. А ти, нали форума препоръчваш? :) Тук поне не взимаме пари за помощ. :) Така де, не все още....хахахаха.

Айде, ако някой изрази мнение, да споделиш какво е било. Даже и първо впечатление да е, без да се е ровил и искал помощ. :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Аз мога да ти кажа от хората, с които съм говорил. Определено са далеч от 'И.Т. експерти', но имат някакви базови познания. Та мнението на повечето, е че е много разхвърляно и не могат да се ориентират от къде да почнат... Фирма ли да правят, каква идея да развият, какво представлява онлайн магазин и как работи, какви са всички варианти за печелене от интернет, как аджеба идват трафик, какво представлява трафик и как се монетизира.
Давал съм им конкретни теми да четат, но в общи линии повечето казват, че не могат да се ориентират. coolice, удари една чистка в секцията SEO, но май трябва да се направи такава навсякъде. :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

По-скоро новите потребители срещат трудности в термините, които са използвани като заглавия на секциите. И нормално е като за сърфиращ по чатовете, Фейсбук и др. да срещне затруднения във форум - за новобранец всичко е лабиринт и докато не открие изхода, няма да свикне с навигацията... Интересно, но имам чувството, че бързо се отказват от целите си, вместо да бъдат упорити и постоянни в търсенето за реализиране на определена идея.
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Да, гледали сме добре да подредим това, което имаме. Но както каза Петя, определено терминологията може да един вид бариера. От има-няма месец и повече, на лично при записване идва съобщение, в което се поздравява дадения нов потребител и му се дават 3-4 линка, с които може да почне да тече и да се ориентира тук.

Полтаргас, това е страна дилема - дали да почнеш сайт или да регистрираш фирма. Има си последователност тук - за какво ти е фирми, при положение, че все още нямаш работеща бизнес система. Аз лично бих почнал с това да изградя нещо работещ и после да го оправя юридически, съобразно законите и регулациите. Ще се погрижим да направим нещата и по-опростени. Иначе, все си мислех, че може да се ориентира всеки. Все пак говорим за отделни секции. Като началната "Старт в Интернет бизнеса" си е една доста събирателна тема, даваща идея и какво да рови след това.

Влизал съм в хиляди сайтове и това, че някой има по-странна структура от друг или подредба, не ме е отказало да си стигна до информацията. Може ли следващия път да им поискаш съвет как точно ги виждат нещата, за да можем да придобием представа какво реално е вижда през техните очи и как би било най-добре да се оформи. :) Иначе мерси много, че разпространяваш добрата вест. :)
 

Горе