Кампания "Успей с нас" - доброволци

От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Аааа аз ли да пускам анкетата? След малко ще е готова, че анкети до сега не съм пускал :D
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Аааа аз ли да пускам анкетата? След малко ще е готова, че анкети до сега не съм пускал :D

Мерси. И аз щях да я пусна.

You must spread some Reputation around before giving it to 2fast4you again.

Предполагам ще има в анкетата доста учасници. ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Еее тамън да видя как се прави анкета :wink:

Да, дано да има голям брой участници :rolleyes:
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Включвам се и аз :)
с следните неща:

Създаване на банери, създаване на видео монтаж с Adobe Premiera, Създаване на видео ефекти - Adobe Affter Effects.
Вече правя един такъв проект. Може и с CorelDRAW да ви направя нещичко. :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Ако може само да ми промениш името : Медийни партньори/популяризиране в социални медии:

redrum
stoineff
Blinky
petya77
screenM
sunstorm
sim5
Stoyan Dimitrov

Благодаря
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Записвам се! Ще мога да помогна със статии.
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Мисли като предприемач, възможност за доходи от интернет има - информирай се как ;)

В сайта е видимо банерче, водещо към статията (по-горе). Друг банер се вее в блог категорията и очаква предводител към активна лендинг страничка, както и окончателно видео и линк за фразата: Успей с нас.
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

redrum, дали ще може да обновиш темата със медийните партньори?

А също така, самите медийни партньори, ако може да ми пратят на ЛС линкове към сайтовете си, защото подготвям статия и искам да ги спомена, а не на всички са ми известни сайтовете.

Благодаря предварително.
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Така, ще налинкваме профилите от тук, може и нова тема, с всички добоволци в кампанията. Надявам се това да е ОК за всички. Така всеки ще засили профила си, защото ще е видим в подобно добро начинание. Ако имате предложения, кажете ми и вие. Също така, ще се създаде страница/тема, в която ще присъстват всички медийни партньори. Даже тя ще се направи още сега.

Медийните партньори ще присъстват с лого, линк и кратко описание на сайта си. Ще очаквам тези материали. Като се пратят на мен. Само искам да видя кои ще очастват. ;) Готови сме за старт. :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Така, ще налинкваме профилите от тук, може и нова тема, с всички добоволци в кампанията. Надявам се това да е ОК за всички. Така всеки ще засили профила си, защото ще е видим в подобно добро начинание. Ако имате предложения, кажете ми и вие. Също така, ще се създаде страница/тема, в която ще присъстват всички медийни партньори. Даже тя ще се направи още сега.

Медийните партньори ще присъстват с лого, линк и кратко описание на сайта си. Ще очаквам тези материали. Като се пратят на мен. Само искам да видя кои ще очастват. ;) Готови сме за старт. :)

Мен ме чакай като медиен партньор с 5 сайта + 2 блога + 5 FB страници

И... допълнително - > копирайтинг + онази тема за уроците, която започнах + seo - форума е пич, така че е лесна задача.

(Освен, ако няма проблем да включа толкова сайтове...). :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Мен ме чакай като медиен партньор с 5 сайта + 2 блога + 5 FB страници

И... допълнително - > копирайтинг + онази тема за уроците, която започнах + seo - форума е пич, така че е лесна задача.

(Освен, ако няма проблем да включа толкова сайтове...). :)
Колкото толкова, мила. Радвам, че има ентосиасти. Давайте смело, вече имаме страница. Получавате линк и представяне на сайта си в секцията успей с нас. :)

Ще очаквам и още партньори. Доста желаещи имаме като цяло. :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

А Landing страничката кога ще се пуска? :)
 
утре след 2-3 следобед ще сме в ритъм че Блинки е без комп, почна се от софтуерен проблем в миналия петък вечер и свършихме с хардуерен днес (вчера бг време) - заминало дъно на лаптопа... а аз всъшност работя по друг сайт, и се включих днес ударно да не замотваме проекта, че вече няколко дни го мотаехме ама малко съм назад :)



ПП - да хейтна - доказахме практически не може да се работи ефективно от таблет :) разправях му аз преди за второ устройство един нетбук (дори да е втора ръка) ама нали таблетите са модерни... освен за лека поща малко скайп и леко писнае по форум (без модерация че е неудобно много с толкова аякс) не стават за друго :twisted:
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

На линия съм от днес. Започваме с пълна сила. Банерът, Стойнев, ще го имаш. В секцията материали има, но не отговарят на кампанията. Може да ни пишеш за медийни партньори. Ще се радвам да ни пратиш всичко, което реално се иска - лого, url и описание. Вече имаме URL-то. :)

П.П: Днес очаквам да ми донесат новия лаптоп, днес малко таблет и запали лекинко стария Aser. :) Сори, че не отговарям толкова често, но coolice е прав, че имам техническо затруднение. ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Здравейте, колеги! Писал съм се медиен партньор и когато има нещо готово ми пишете за да публикувам материали, ако има някакви изготвени. :) Blinky знае в кой сайт ще публикувам материалите :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Здравейте, колеги! Писал съм се медиен партньор и когато има нещо готово ми пишете за да публикувам материали, ако има някакви изготвени. :) Blinky знае в кой сайт ще публикувам материалите :)

Да, знам кой е сайта. Даже си от любимите. Само да те питам, дали искаш някакво уникално описание тук? или да използвам това, което имам? :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Да, знам кой е сайта. Даже си от любимите. Само да те питам, дали искаш някакво уникално описание тук? или да използвам това, което имам? :)

Както сметнеш за добре. Ще пусна това, което ми подадеш ;)
 

Горе