Кампания "Успей с нас" - доброволци

От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Пишете и мен: копирайтинг и медийно партньорство. :|
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Аз също мога да помогна, като разпространя идеята в моите ФБ страници,със статии и банери в сайтовете си, единият е чуждоезичен - развлекателен
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Аз също мога да помогна, като разпространя идеята в моите ФБ страници,със статии и банери в сайтовете си, единият е чуждоезичен - развлекателен
Да, много ще ни помогнеш. Вярвам, че Fb и медийните партньори ще успят да дадат много голяма гласност на проекта. Мерси на всички, страхотни сте. Ще се получи супер. ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Ако има място и за мен, ще се включа с голям ентусиазъм. Мога да помогна с:

* "how to" за изграждане на онлайн магазин от А до Я.
* Отделно имам голям опит и презентационни умения, полезни в продажбата на продукт/продукти.
* "how to" изграждане, поддръжка, развитие на блогове от А до Я.
* Имам поглед върху доста tutorials, които са качествени и дават резултат в сферата на онлайн менидмънта
* Помагам и в изграждането на сайтове wordpress, форуми, рекламни системи и най-вече правилният cms за дадено начинание.
* Поддръжка на фейсбук страници, трикове и съвети за по-голям reach и т.н.
* Съвети за избор на хостинг, афилиейт програма, упътване в общи линии по дадена идея как може да се монетизира и изпълни и технически.

Пример: Иванчо иска да си направи блог, но уви не знае как да избере: хостинг, блог система, тематика, как евентуално да монетизира сайта, как да насочи трафик, оптимизация и т.н. - за много от вас може да е елементарно, но много хора не са наясно.

Консилиери накратко.
 
Последно редактирано:
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

@Rocksteady - действай. За всяко howto - отделна тема. Скоро и аз обмислям да напиша една огромна тема за фейсбук :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Признавам си, аз все още не разбрах каква е идеята, какъв е замисъла на това начинание?! Форум във форума ли ще правите?

Пишете ме като зрител, когато разбера каква ви е идеята и видя нещо полезно и смислено - ще се включа. Иначе за сега се получава тълпа.
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Идеята е да се развие специална секция във форума, която да привлича хора и да надъхва съществуващите колеги, че от нашата работа могат да се изкарат реални пари.

Във форума това ще са - теми с how-to-та, теми с лични истории на успешни ицниативи, помощни теми за прохождащи колеги и прочее
Извън форума това ще са - банери, рекламни статии, всякакъв вид реклама в социалните медии.
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

добре е срещу името на колегата в секция Копирайтъри да е посочен език.
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Ето какво си мисля, разбира се, без да се обиждате, не искам да обидя никой!

Идеята е да се развие специална секция във форума, която да привлича хора и да надъхва съществуващите колеги, че от нашата работа могат да се изкарат реални пари.


Пак питам - форум във форума ли ще правите? Ми, че той целия форум е за това - за да привлича хора. Ако за целия този период на своето съществуване форумът не е успял да привлича хора - то тогава няма смисъл от неговото съществуване!

...и да надъхва съществуващите колеги, че от нашата работа могат да се изкарат реални пари.

Значи, това - "...да надъхва съществуващите колеги..." - е тотално неправилно според мен. Защото ако трябва някой член на този форум да се надъхва за това - то този член на форума нещо не е наред и трябва да отиде да се прегледа. Мястото му не е в този форум, той е тотално сбъркан, а това е загуба на време.

Във форума това ще са - теми с how-to-та, теми с лични истории на успешни ицниативи, помощни теми за прохождащи колеги и прочее
Извън форума това ще са - банери, рекламни статии, всякакъв вид реклама в социалните медии.



Така, до тук двата ти довода отпаднаха, да видим другите какви са:

- теми с how-to-та: и сега има такива.
- теми с лични истории на успешни ицниативи: смятам, че и сега има такива теми, няма смисъл да се дублират, просто е нужно да се намерят и отделят, да се направи нова секция за целта, където да се съберат.
- помощни теми за прохождащи колеги - има ги в изобилие във форума, както и в предното мнение смятам, че ако е нужно, трябва само да се подберат в един списък. Защо да се дублира това?
- и прочее: това не успях да разбера, кое е това "...и прочее". В един проект няма "...и прочее"!

- Извън форума това ще са - банери, рекламни статии, всякакъв вид реклама в социалните медии: Това що годе бива. Но за това трябва да мислят собствениците във форума, както и ние самите. И пак е недомислено! Защото във вече съществуваща тема, Blinky неколкократно призовава да помогнем на форума. Няма да ви търся темата, намерете я. Но да ви попитам: Кой е помогнал на форума да се разпространи? Колко от членовете и пишещите в темата са сложили линк, връзка към форума? Добре, да кажем, много сте скъпи на линкове, искате да спечелите 2-5 лв. от линк (не случайно ви наричат "индийци"), но колко от вас написаха за форума и адреса на който може да се намери? Я ми кажете, искам да знам, колко от вас в своите сайтове са написали и една статия в която да разкажат за форума? Нали искате да помагате - ето, това е помощ! Хвалите се колко посещавани сайтове имате, хвалите се колко големи фейсбук страници имате. Я кажете - колко пъти пуснахте анонс и да разкажете за форума? Единици от вас са го направили - ами другите? И тук ще пресека репликите ви - аз съм го направил, и то в повече от един от моите сайтове.

Така, че и тази последна точка донякъде отпада. Първо ние самите трябва да направим това, за което е създаден форума, и след това да опитваме да правим реклама в другите медии.


Така, че redrum, дай ми други аргументи какво представлява тази идея, какъв е нейния замисъл и какво смятате да правите. Защото това, което спомена за мен не струва, както виждаш - извадих ти контрааргументи и те оборих.
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Значи, идеята представлява следното нещо. Понеже ми е тъпо да гледам мизерстващите млади хора, които се оплакват че нямат работа, около мен, реших да навия Блинки да започнем инициатива, за да разпространим идеята, че от интернет може да се печели добре. Той се съгласи, после аз се разубедих малко, той обаче даде газ и тук стартирахме. Говорил съм и с другия админ по темата, той помага технически, направи нов раздел, опита се да събере информацията от форума, защото е адски разпръсната. Това е, пуснах 10 теми и самоорганизацията бавно тече. Аргументите ми са, че вече съм помогнал на 2-3 човека в първите им стъпки във фейсбук маркетинга. И на един да успея да помогна, да му предам опита си, защото според мен си имам такъв, за мен ще е успех. Предполагам, че всички които изявяват желание да направи нещо по темата се движи от лични подбуди, които обаче имат общо - да направим нещо безвъзмездно за благото на другите. Пак казвам - не е нужно нито да ми вадиш контрааргументи, нито да правиш нещо. Ако не си егоист, хвани се и помогни на някой човек да започне да вади хляба си от интернет. Това е, простичко и ясно :) Поздрави
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Правя го и помагам колкото мога. :)
Дано успее идеята.
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Странникът, вероятно не си обърнал внимание на другите теми и лендинг страничката, която правим в момента. Рекламната кампания от банери и статии ще е свързана именно с тази страничка. Целта на кампанията е да привлече всеки, който има хъс да печели от Интернет с наша помощ, разбира се ;)
 
Последно редактирано:
От: От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Странникът, вероятно не си обърнал внимание на другите теми и лендинг страничката, която правим в момента. Рекламната кампания от банери и статии ще е свързана именно с тази страничка. Целта на кампанията е да привлече всеки, който има хъс да печели от Интернет с наша помощ, разбира се ;)

Благодаря, пропуснал съм я.
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

В моя сайт от дни има статия за кампанията, чакам само банери
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Мога да помогна с графични материали, но чак след около 10 дни ще имам време, ако не е спешно :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Мога да помогна с графични материали, но чак след около 10 дни ще имам време, ако не е спешно :)
Реално мисля днес да изгласуваме какво има и да започваме. ;) Как мислите, мисля че всичко е на лице вече?
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Довечера може да направя едно лого, че само това не съм правил. Ако искаш към 12 часа вечерта да се направи анкета :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Довечера може да направя едно лого, че само това не съм правил. Ако искаш към 12 часа вечерта да се направи анкета :)
Да, да се изгласува днес и да започваме. :) Нямам търпение. :) Предполагам всичко е на лице вече. ;) Кажи ми за анкетата, ще гледам да я пуснем. ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - доброволци

Хайде направих го по-бързичко. Готов съм :beer:
 

Горе