Кандидат президент спамер!

Welder

Active Member
Доживях да бъда наспамен и от кандидат президент :)
Става въпрос за Алексей Тракториста. Гледам днес в пощата си писмо от него.
Имал удоволствието да ми изпрати, финалното си обращения към народа на България!
Гледам и се чудя, да се смея ли, да псувам ли... :cry:
 
От: Кандидат президент спамер!

Ахаха аз го получих преди много време. Съжалих го човека, и го разкарах. Мисля, че и Калфин беше пуснал някакво ама не съм сигурен за него. Модерни тез кандидати,модерни.
 
От: Кандидат президент спамер!

Не се обяснявайте, ами бягайте към урните.
Препоръчвам да отидете следобед, че сутринта има нашествие на пенсионери.
После поне да имате покритие като мърморите.
И дайте по-положително и да говорим колко сме зле, това няма да промени ситуацията.
 
От: Кандидат президент спамер!

Не се обяснявайте, ами бягайте към урните.
Препоръчвам да отидете следобед, че сутринта има нашествие на пенсионери.
После поне да имате покритие като мърморите.
И дайте по-положително и да говорим колко сме зле, това няма да промени ситуацията.
Пенсиите ми вдигнаха нервите и се прибрах ... ще ида по късно аз. Иначе тоя кавал и мене ме е спамнал.
 
От: Кандидат президент спамер!

ХАхаха, събудих се с новина за козата и аз. Радвам се, че българина е толкова изобретателен, но съжалявам, че го прави с цел ощетяване на другите. Май само тогава се проявяват най-силните моменти от тази негова черта.
 
От: Кандидат президент спамер!

Пенсиите ми вдигнаха нервите и се прибрах ... ще ида по късно аз. Иначе тоя кавал и мене ме е спамнал.

Именно... всичките пенсии са се наредили да гласуват сутринта. Затова следобед е времето.
 
Аз тамън се събудих, че даже съм и принуден да пропиша и в тая тема, че нещо се случи на сънена глава та изкоментирах друга тема тук.

Онтопик - Тази практика не е нова. Мен гербаджии ме бяха спамнали на изборите преди 2 години. Нищо ново под слънцето както се вика. Що се отнася за гласуването - секциите ще работят до 19 часа, така че всеки има възможност да гласува. Аз лично мисля да си изпия 1-2 кафета, да обядвам, да гледам градското дерби и чак тогава, като цялото стадо се изреди да мръдна към изборната секция ;)
 
От: Кандидат президент спамер!

Айде.. стягаме багажа и отиваме да гласуваме..
Аз ще си гласувам за който си смятам, че е редно, та поне после да ми е чиста съвеста и да мога да си споря на воля!

Успех!
 
От: Кандидат президент спамер!

В Задунаевския кенеф гласуват за БКП и нейните клонинги само Пенсионери, Турци и Славяно Мангали

Преди обяд са пенсиите, след обяд останалата рая

Истинския Българин гласува само за генерал Пиночет, който не участва на тези "избори" тоест не гласува

[video=youtube;HzvpxrbWpVM]http://www.youtube.com/watch?v=HzvpxrbWpVM[/video]


1. Стадион "Българска армия"

2. Автомат Калашников или друг подходящ

3. Комунисти, деца на Комунисти, внуци на Комунисти

=================================================

СВОБОДНА И НЕЗАВИСИМА БЪЛГАРИЯ
 

Горе