Ключови думи и микро нишови сайтове

От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Може ли да ми изпратиш мостра на МНС. Благодаря
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Дали някой "доброжелател" не разбра кой ми е сайта, така като си споделяме днес и ми наклика 8 пъти за половин час? Ей така да ме преебе а?
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Дали някой "доброжелател" не разбра кой ми е сайта, така като си споделяме днес и ми наклика 8 пъти за половин час? Ей така да ме преебе а?

Тцтцтц, олигофрени бол... Пазете си урл-тата само за вас!
 
От: Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Тцтцтц, олигофрени бол... Пазете си урл-тата само за вас!

Абе още не са ме баннали па ще видим. Най много да ги обявят за невалидни, което ме устройва.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Току що Фози ми изпълни поръчката. Изключително съм доволен от думата - $5,90 на клик и 2900 екзакт търсения. язък само че няма да ползвам сайта за адсенс, но винаги радва окото една такава цифра
Много лесно се работи с него, супер комуникация и отношение. Със сигурност това няма да ми е последната поръчка
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Последно как трябва да са рекламките - да се отличават от дизайна или да се сливат с него?
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Последно как трябва да са рекламките - да се отличават от дизайна или да се сливат с него?

Експериментирай и виж за теб как ще е най-добре. Много зависи от аудиторията, която посещава сайтът ти. Лично за моите сайтове, рекламите, които се отличават от дизайна ми носят повече приходи.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Мисля че трябва да си се върнал от заслужената си почивка. Ако имаш на разположение време и дума,
заинтересован съм от пакет Сефте.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Грехота ще е да не похваля авторът на темата.

А има за какво.

Поръчах пакет номер 1- АЗ НИЩО НЕ РАЗБИРАМ но разбрах едно ПЕРФЕКТНО ИЗПЪЛНЕНИЕ

По какво съдя ли:

1 Не знам как се влиза в контролният панел на моя сайт.
2 Нямам си на идея как да си сложа рекламите на моя сайт.
3 Нямам и най бегла представа каво трябва да направя за да излезе сайта на първа позиция в google по ключова дума.
4 От пролетта насам сядам на PC-за около 30/40 мин. вечер и още толкова сутрин,

но в крайна сметка сайтът за няколко месеца искара пари за следващия пакет, пакет 2-играч.

И всичко това благодарение на един единствен човек Fozzy.
Винаги когато съм имал нужда от помощ за развитието на сайтът е помагал-комуникация перфекна.
Това което зависи от него го свършва на 101%-пълен професионалист.

Така че мога да кажа само едно:
Ако все още се чудите дали си заслужава да инвестирате в Fozzy.
ЗАСЛУЖАВА СИ-ТОЙ Е ЧОВЕКЪТ
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Пак дойде време да похваля Fozzy. Сайта, който поръчах кове трето място в Google.com, въпреки че е домейна съдържа ключовата дума.
Приходите са малки, но това не е проблем. Почти нищо не съм правил, освен да добавя няколко статии още.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Фози, имам един въпрос. Ти като ми избереш дума, аз трябва да пиша или да търся някой да ми пише статии по думата която си ми избрал ли?
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Фози, имам един въпрос. Ти като ми избереш дума, аз трябва да пиша или да търся някой да ми пише статии по думата която си ми избрал ли?

Не, имаш 2 включени статии в пакета :) След тях ако искаш ново съдържание, вече ще трябва да си намериш човек.
 
И аз съм доволен от работата си с Фози.
Бързо изпълнена поръчка.
Перфектно подбрани ключови думи.
Перфектна тема на блога.
Комуникацията е на високо ниво (от негова страна. от моя само глупави въпроси :) )
От тук натам съм аз, пак започне ли да капят центове от този проект, със сигурност ще му поръчам един нов, а защо не и три ;)

Препоръчвам услугата му!
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Фози има ли още пари в тази схема? :)
Че да знам скоро дали да те ангажирвам :D
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Фози има ли още пари в тази схема? :)
Че да знам скоро дали да те ангажирвам :D

Работи, защо да не работи :) Единствено може да те е страх от ЕМД ъпдейта. Имаш 2 избора относно него:

1. Правим МНС на не ЕМД домейн, но така губиш може би най-голямото seo предимство на този тип сайтове.
2. Надяваш се ъпдейта да не мине скоро и за периода да си избиеш инвестицията.
 
От: Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Fozzy как мога да се включа към тази схема? Нов съм в тия работи.Пиши ми на лични как мога да се свържа с теб.:)
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Интересуваме, дали е възможно да направиш това:
1.Избираш ми ключова дума с 2000 посещения
2.Избираш домейн
3.Пишеш 2-3 статии за думата
4.Помагаш за оптимизацията
Колко струва това?

Аз ще си направя сайта и регистрирам домейна.
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Интересуваме, дали е възможно да направиш това:
1.Избираш ми ключова дума с 2000 посещения
2.Избираш домейн
3.Пишеш 2-3 статии за думата
4.Помагаш за оптимизацията
Колко струва това?

Аз ще си направя сайта и регистрирам домейна.

Мога, разбира се. Цената е $24.

Поздрави!
 

Горе