Ключови думи и микро нишови сайтове

От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Как са ви сайтовете колеги ? Няма ли някой да се похвали. Замислям се дали да не поръчам 2-3 с дума 4000 търсения на месец.Някой има ли подобен сайт,как е с оптимизацията ?
 
От: Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Някой да каже как ''вървят'' микро нишовите сайтове.Напоследък няма отзиви от собствениците им.:?:
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Аз лично все още нямам наблюдения как "вървят" микро нишовите сайтове, понеже днес получих поръчката, която бях възложил на Fozzy, ще дам мнение за това след известно време.Тук искам да вметна, че съм много доволен от думата и сайта, които ми изпрати.Според мен, а и както виждам от другите постове Fozzy е много коректен и си спази сроковете, които беше поел.Със сигурност ще работя с него за в бъдеще.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Здравей Fozzy,понеже се каня да ти поръчам 2-3 микронишови сайта искам да те питам ще ти е проблем ли да ми пратиш някаква мостра.:rolleyes:
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Fozzy е точен имам вече 2 думи от него, за едната след 2 месец започнах да вадя по 8-12$ на месец, за другата трябва малко време защото я имам от 1 седмица. Микро нишковите сайтове искат оптимизация за да се печели от тях някой думи имат сериозна конкуренция. Заслужава си да се създават защото цената на клик е висока и инвестицията бързо се възвръща. Моя съвет е да поръчате един щом започнете да печелите поръчайте следващ и така.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

А оптимизацията на сайта не е ли по добре да се направи в началото:?:
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

А оптимизацията на сайта не е ли по добре да се направи в началото:?:

Оптимизацията не се прави за 1-2 дни. Тя се прави постоянно. При МНС-тата знам, че се залага повече на On-Page оптимизация.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

И в какво най вече се изразява on-Page оптимизацията в Linkbiling ли:?:
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

И в какво най вече се изразява on-Page оптимизацията в Linkbiling ли:?:

Статии, сателитки, линкове от блогове и форумни коментари. Имайте на предвид, че много често МНС се декласират от гугъл, но яхо и бинг ги класират добре. За тези сайтове важна е оптимизацията колкото по напред си толкова печалбата е по-голяма. Специално името на домейна според мен няма тежест, в топ 10 почти няма сайт с ключовата дума в домейна. Но пък имам по 1000 посещения месечно от другите търсачки. Смятам, че ако имаш 10 сайта, може би ще се печели към 100$ на месец дори и повече. Да вметна, че някой от сайтовете могат да печелят и от афлид програми или дроп шипинг. Ако Fozzy предложи и оптимизация може би това ще е перфектна услуга. Препоръчвам поне по един сайт да ви направи за проба, човека е невероятно коректен.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Колеги, може ли някой да сподели социалки, или EN директории, в които да си градим линкове. От доста време имам дума от Fozy, но тия дни започнах по-сериозно да се занимавам с добавянето на статии.
 
Здравейте! Оптимизацията се разделя на две основни групи:

- on-page: оптимизация на самата страница;
- off-page: най-често се има предвид линк билдингът.

С купуването на сайт, вие получавате перфектна он-пейдж оптимизация, като за другата част трябва да се погрижите сами :)

Имам доста МНС-и направени от мен, които се класират само с он-пейдж, но не може да се разчита само на това, тъй като цифрата едва ли надвишава 10%.
 
От: Re: Ключови думи и микро нишови сайтове

Приемаш ли поръчки за линк билдинг? Ако имаш възможност пиши на лично.
Поздрави!
 
Re: От: Re: Ключови думи и микро нишови сайтове

Приемаш ли поръчки за линк билдинг? Ако имаш възможност пиши на лично.
Поздрави!

Засега не. Нямам физическото време за нещо подобно.

Поздрави!
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Снощи получих готов продукт от него и твърдя, че @Fozzy работи безупречно и се отнася професионално към работата си. Спазени срокове и перфектна комуникация. Може би повтарям много мнения преди мен, но ще е хубаво тези, които се занимават с бизнес тук да взимат пример от него.
Сега съм аз на ход, ще видим накъде ще тръгне сайта, и ще споделя мнение пак.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Аз си получих сайта скоро и съм много доволен. Още нищо не съм пипал по него, а наблюдавам, че пълзи нагоре в търсачките.

Fozzy, искам да поръчам сайт, но не мога да се свържа с теб. Пиши ми на лично ако видиш темата

Беше болен от грип, може би затова.
 

Горе