Кои са номинираните в BGSite 2012?

От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Голяма излагация, аз затова и не участвам в такива конкурси, понеже предполагам какво ще стане накрая.
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

То има тема и във Форума на Оги, но понеже съм нов тук и все още нямам право да пускам линкове :) Ще трябва да я откриете сами :)
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Фейсбук линковете не ми отварят нищо по темата - не знам що.

Разгледах наличното инфо така отгоре.
В журито видях че има към 100 човека - никое от имената/фейсовете не ми беше познато. Приличаше на сбирщина от кол и въже.
А доста от критериите за оценяване са смехотворни.

Има много хубави сайтове измежду тия номинираните - да не очаква човек.

Но примерно http://www.anadinkova.com/ не е с къстъм дизайн, ми Темефорест темичка.

На EDesign сайта първо ми взе акъла и първоначално реших че там работят някакви CSS & jQuery богове... После видях че е правен на Флаш. Целият. През 2012 уеб дизайн компания да е с Флаш сайт, който на всичкото отгоре да бъде номиниран, си е смешно.
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Фейсбук линковете не ми отварят нищо по темата - не знам що.

А така ще можеш ли да отвориш дискусията във фейса?
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

според Вас каква е вероятността да има платени места в крайните класации? става въпрос за сайтове които правят Име и пари!

Но примерно http://www.anadinkova.com/ не е с къстъм дизайн, ми Темефорест темичка.

всяка втора статия е рекламна :mad:, но много добре прикрита в личен блог, евала!

ето и претендентката

според мен е за първо място!!
вие какво мислите? :-o
fuck-you.jpg
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Да, на Иво Илиев сайта ми допадна, старае се човека - клипчета, статийки, това онова. Обаче тая леля рекламира кремчета на Avon, дрешки от незнам си къв мол, с какво по-точно ги е грабнал блога? Чудо на чудесата :)

п.п. Мислим, че лелята има увиснали нянки :-o
 
От: От: От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Цък... Да се обединим ;)

Трябваше да добавиш по-звучно заглавие... скандал със ... измама ... корупция ... Бойко намесен в измама с нагласена класация:) Последното ще хване най-много.
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Eeee, нищо не разбирате от вирусен маркетинг бря, кво е тва заглавие и аватар.
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Eeee, нищо не разбирате от вирусен маркетинг бря, кво е тва заглавие и аватар.

Трябваше да го хване някой свежо местер ... ако беше през моя профил вече да е свежо с 300-400 прегледа. Нищо, и така ще стане...
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Оправено. Грешката е моя от бързане :) Преди време имах неудобни снимки там и ги махнаха...
 
Последно редактирано:
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Е пак не става бре жена. Напиши нещо от сорта "Вижте как ни мамят в конкурса БГсайт", "Скандално!!! Блогър разкри смущаващи нарушения в конкурса Бгсайт" или нещо подобно.
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Колега, пусни един сигнал към gospodari. com те обичат да се занимават с такива измамници, ако не друго поне един СКУНКС може да им подарят
 
От: От: От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Цък... Да се обединим ;)

2 гласа от мен. Само че наистина трябва да вкараш и името на конкурса в заглавието да може някой като го търси в гуглю да попадне на него. Така написано е много общо.
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Заглавието си беше от статията, промених го в последствие. Мисля, че ключовите думи са достатъчни за откриваемост. Ако не - казвайте: заглавието на статията или друго, но кратко. Дългите са досадни :)
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Баси конкурса
Не съм изненадан много, ама не трябва да се привиква на подобни нагласени работи
Дадох един глас в Свежо-то
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Да споделя мнение и аз. Сайта с който участвам не мога да кажа че е перфектен, но от много хора научих за подигравката която са си организирали "РАЗБИРАЧИТЕ" с хората които се надяват на честен конкурс, а и са си платили за целия този фарс. А що се отнася до лицето Ж.Т - това е човек част от медийна група "ИНВЕСТОР" !!! Добре че техни проекти не участват, или аз не знам за такова нещо :) Това ми беше първото и последно участие при тези "СПЕЦОВЕ", но трябва да се сподели с повече хора за да има по малко разочаровани в следващите издания на това "ИЗДАНИЕ" тип награди се САМ :)
 
От: От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Мъчете се балъци, аз ще си купя шаблонче от Theme Forest и ще спечеля!
 

Горе