Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Мерси, бате. Сега ако ми намериш и един за събиране на и-мейли или мелване на регнати събскрайбъри, ще ти бъда много благодарен. А не е изключено и да звуча абсурдно. :) Но нещо такова ще ми влезе много в полза. :wink:
 
Akismet - Вграден анти-спам плъгин в WordPress, който всеки блогър трябва да активира. Нужна е единствено безплатна регистрация в WordPress.com, откъдето да вземете потребителски ключ за активация.

Full Text Feed - Показва целия текст от статиите на RSS абонатите, дори да сте задали линк за продължение към цялата статия в началната страница. Имайте в предвид, че повечето абонати не обичат препратките за продължение на статията в главния сайт от своите RSS четци.
 
е аз смятам че е добре да го има този плугин щом една статия е най четена значи и на другите им е интересно а не да е забутана някаде...
 
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Какво мислите за това: http://wordpressrewriter.com/ ? Някой ползвал ли го е и дали е истина това, което обещават?

"WordPress Rewriter is a plugin for WordPress that turns your articles into unique content."
 
Последно редактирано:
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Ще го тествам в скоро време и ще пиша какъв е бил резултата.
 
Последно редактирано:
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Въпрос относно All in One SEO pack.
Активирах плъгина обаче преди това си бях редактирал header.php файла да ми показва:
име на сайта | категория/статия
След като активирах плъгина се получава
категория/статия | име на сайта

Честно казано нищо не ми идва на ум, а пък и с php-to не съм голям магьосник.
 
От: От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Въпрос относно All in One SEO pack.
Активирах плъгина обаче преди това си бях редактирал header.php файла да ми показва:
име на сайта | категория/статия
След като активирах плъгина се получава
категория/статия | име на сайта

Честно казано нищо не ми идва на ум, а пък и с php-to не съм голям магьосник.
Къде е проблема ? В настойките на AIO Seo pack има формата на залгавието на публикация/категория/страница/архив ...

Между другото за галерии и албуми със снимки препоръчвам NextGEN Gallery
 
Последно редактирано:
От: От: От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Къде е проблема ? В настойките на AIO Seo pack има формата на залгавието на публикация/категория/страница/архив ...

Между другото за галерии и албуми със снимки препоръчвам NextGEN Gallery

Да, видях настройките, благодаря сега ще видя.

Това, което ще предложа не се води уиджет или плъгин, а тема - K2 е допълнение към уърдпрес, което го прави по-добра платформа във всички онези начини, по които до сега не е била. Лично мнение, но който не го е ползвал до сега да си го слага. ;)

Повече за К2.
 
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Ето и моите плъгини:

Бутони за Svejo.net - ясно е за какво служи - слага бутон към svejo.net
Add Me Dichev - добавя бутони към социалните мрежи под всеки пости
AdSense Manager - за лесно управления на рекламите. Става не само за AdSense
Akismet - вграденият плъгин за спам. Без него не става.
All in One SEO Pack - задължителен плъгин.
Blog Metrics - за статистики
Configurable Tag Cloud - Облак с етикети, който може доста да се настройва
Cyrillic Slugs - това служи за да се генерират адреси на латиница вместо на кирилица
Executable PHP widget - За да се изпълнява php, като widget. понякога се налага.
FeedBurner FeedSmith - За тези които ползват feedburner този плъгин е задължителен
Google XML Sitemaps - за генериране на Google stemap. Автоматично пингва yahoo, google и още няколко
MyBlogLog Widget - Показва в страничната лента последните потребители, които са посетитли сайта
Simple Tags - изключително полезен плъгин. довършва сам писането на етикети. Използва Ajax. препоръчвам го
Subscribe To Comments - Полезен плъгин. Още един начин да накарате четящите да се върнат в блога
TinyMCE Advanced - подобрена версия на текстовия редактор
Top Commentators Widget - Награждавам топ коментаторите в моят блог, като поставям връзка без nofollow на първа страница на моят блог към техните блогове
Ultimate Plugins Smart Update Pinger - за по-интелигентно пингване на социалките
WassUp - Уникално добра статистика за блога
Woopra - Друга статистика от където все още чакам да ме одобрят
WordPress.com Stats- Статистиката на WordPress

Подробно описание на тези плъгини и на други можете да видите в Полезни джаджи за нов блог с WordPress (част 1) и Полезни джаджи за нов блог с WordPress (част 2)
 
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Питането ми е,има ли плугин за стреаминг на видео от друг сървър?
 
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Akismet
FirstTimer
DoFollow
Adsense Manager
Contact Form 7
EnforceWWWPreference
PostTeaser
Simple Tagging
WP-Polls
 

Горе