Кой е най-добрият град за живеене в България?

leonssss

Well-Known Member
Започна допитването до народа!
Според мен най-доброто място за живеене е там където:
работниците взимат малки заплати
Бейовете и Чорбаджиите си правят далаверки необезпокоявани от НАП МАП НАТО И НАСА:)
женките за едни стотинки се продават
на пазара производителя не сака да плаща данъци , аи прекупвача мисли също - оти да ги дава на държавата а после реве слаба ни била държавата
а според вас кой ще спечели?
 
От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

Лесен въпрос - София, най високи заплати , най много работа и не на последно място има летище :)
 
От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

и не на последно място има летище :)

да не е единственото?
в България има десетки летища и още толкова бивши!
кой как си го направи, нали знаеш :wink:
 
От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

София не е най-добрия град за живеене, напротив. Просто до толкова сте свикнали там, че не правите разлика и не може да оцените другите места.
 
От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

София не е най-добрия град за живеене, напротив. Просто до толкова сте свикнали там, че не правите разлика и не може да оцените другите места.

Странник въпрос на приоритети и начин на живот. Те и англичаните се местят в Хуйново, но това не значи, че е най-доброто място за живеене :)
 
От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

Rocksatedy - така си е, всеки си харесва неговото. Иначе мнението ми беше насочено към BurnX, заради репликата му за летище в София. А се знае, че най-проспериращите градове са тези, които имат всички видове транспорт - това са крайбрежията, у нас съответно само два града: Варна и Бургас, като Варна изпреварва Бургас в тази класация. София просто е обречена и няма как да бъде най-добрия град за живеене.
 
От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

За мен Плевен е едно от най-добрите места за хора като нас с интернет бизнес.
Офисите на Еконт / Спееди ? Бг Пощи / DHL са на центъра където са и всички банки.
Има различни видове забавления, имаме два огромни парка за разходки и още нещо.
Стандарта не е от най-високите, всичко в града е на 20 минути от центъра, задръстванията траят 10 минути максимум.
Да не говорим за колко история има покрай него :)
 
От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

Аз бих живеял в Бургас. Имам доста познати там + градът е доста готин (да не забравяме и морето)
 
От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

В гетото:
1. Ядене, пиене до откат (повече пиенето)
2. За работа не мислиш, що да се трошиш нервите като децата просят
3. Данъци не плащаш, леко ти е на душата
4. Помощи взимаш (направление - по т.1)
5. Водата тече като река, т.е. морето ти е до колене
6. Токът се не плаща (той е дар от Бога)
7. Музика, Танци, Сикиш... (ще спра до 7, че ми е любимо)
 
От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

Когато имаш много пари, навсякъде е добре за живеене.
 
От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

София, въздухът не е много чист, но поне има всичко по много :)
 
Аз давал своя вот за София, В.Търново и Бургас. Всеки си има и плюсове и минуси. Но като цяло ето и една добра класация: http://www.dariknews.bg/city2013.php

Успехи и нека най-добрия град спечели. Защо ли си мисля, че това ще е Бургас. :) Голямо ЕВАЛА на кмета им. :)
 
От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

Аз съм малко пристрастен и бих гласувал за Пловдив, но последните години изостава в икономическо развитие от другите градове. В момента живея в София (и преди съм живял тук) и определено не е от най-добрите градове за живеене, но обстоятелствата го налагат, а и тук се съсредоточават най-много пари и бизнес (по някаква странна логика). Иначе евала на бургазлии, сигурно тази година ще са първенци, макар че става за живот само лятото. Една зима съм изкарал там и беше някакво мъртвило ;)
 
На мен много ми се живее във В.Търново, но там от към бизнес и развиващ се бизнес е доста зле. Ако всичко ми зависеше само онлайн, нямаше да се замислям. Чист, въздухът е наситен с кислород, гледките са зелени и приятни и хората са доста добронамерени. :)
 
което ще рече? :beer: Само ГЕРБ! :lol:

ГЕРБ, МЕРБ, всяко правило си има изключение. Аз повече гледам добър-кофти. Софийския определено не е добър, ако е го сравняваме с бургаския. :) :) :) Даже наскоро научих, че е герберски кадър. :)
 

Горе