Кой е най-добрият смартфон?

Да, телефоните си ги продават с минимална печалба и за прилични пари можеш да си вземеш телефон, който да ти върши работа. Не случайно телефоните на тази марка са постоянно по класациите по потребителски оценки и производителност.
Не може компания произвеждаща милиарди телефони, да говориш за нея със снизхождение, сякаш твоя бизнес е по-голям. Не знам дали са пръчки или боклуци, не робувам на вкуса на овчата маса. За мен е страхотна машинка и да определено са се постарали китайчетата.

Никой не се опитвам да убедя да си купува такъв телефон. Пука ми на черупката къде ще си давате парите :D
 
Всеки има избор да купува ментете и крадени работи, това ми бе мисълта по-рано - а дори и следствие на субсидиите от Китай, все още Xiomi e на загуба, като цяло прочети тук каква е филофията:

Xiaomi's global vice-president Hugo Barra said the company's business model was not based on money made from handset sales per se and that it did not need to raise more funds or see any point in doing so at a valuation of less than $46 billion.

"Basically we're giving [handsets] to you without making any money… we care about the recurring revenue streams over many years," he told Reuters in an interview.

"We could sell 10 billion smartphones and

http://www.reuters.com/article/us-xiaomi-china-idUSKBN13K0XEwe wouldn't make a single dime in profits," he added.
 
Че са пръчки, че дизайна и всичко им е крадено от епъл, дори и презентациите е ясно.
Че имал бакдор, ибал съм го, ама става ли за ползване от не ентусиасти е въпроса.
Сега чета за флашвания, ромове и други глупости. Това задължително ли е?
 
Никакви флашвания за глобалната версия. Всичко е на български и работят андроид приложения и всичко. Не по-различен от всеки друг телефон продаван в БГ.

Блекаут - Xiaomi продават много джаджи. Ама всякакви за каквито се сетиш, от разни колонки и тв приставки, колела и др. Едни от най-големите производители на смарт гривни.
Наскоро си купих и техни слушалки - еми качественото си е качествено. Звука е страхотен. Те затова си продават евтино телефоните, за да станеш фен на марката и да купуваш джаджи.
 
  • Like
Реакции: Sky
Да, такъв им е модела да продават джаджи и апопве.
 
Никакви флашвания за глобалната версия. Всичко е на български и работят андроид приложения и всичко. Не по-различен от всеки друг телефон продаван в БГ.

Блекаут - Xiaomi продават много джаджи. Ама всякакви за каквито се сетиш, от разни колонки и тв приставки, колела и др. Едни от най-големите производители на смарт гривни.
Наскоро си купих и техни слушалки - еми качественото си е качествено. Звука е страхотен. Те затова си продават евтино телефоните, за да станеш фен на марката и да купуваш джаджи.
Ще си взема значи и аз една пръчка тия дни :D
 
Сподели мнение след това за бързината на телефона, фулл hd екрана и дали все още мислиш, че е пръчка :D

Ще си взема значи и аз една пръчка тия дни :D
 
Сподели мнение след това за бързината на телефона, фулл hd екрана и дали все още мислиш, че е пръчка :D
Задължително, но винаги ще си е пръчка.
Това не знам как ще се ползва на публични места, направо си представям коментарите:
- Виж го тоя селяк, взел си е копие на айфон...
добре, че имат модели с по различен дизайн :D
 
Направо ми развесели деня. :D
Не съм забелязал да ти пука за чуждото мнение...
Моя не е копие на айфон, а и имат много модели, които се различават от ябълките.

Задължително, но винаги ще си е пръчка.
Това не знам как ще се ползва на публични места, направо си представям коментарите:
- Виж го тоя селяк, взел си е копие на айфон...
добре, че имат модели с по различен дизайн :D
 
Най-добрият смартфон е нечупещия се.
 
Казвал съм го много пъти. iPhone измислиха смартфона в днешният му вид. Това е най-добрият смартфон. С 5 пъти по-слаби характеристики хардуерни няма да забие. iPhone диктуват тоя пазар, не друг. В България повечето ”не го харесват”, защото е 1500 лв. Ако беше 500 лв всички щяха да са с айфони, не с друго.
 
Казвал съм го много пъти. iPhone измислиха смартфона в днешният му вид. Това е най-добрият смартфон. С 5 пъти по-слаби характеристики хардуерни няма да забие. iPhone диктуват тоя пазар, не друг. В България повечето ”не го харесват”, защото е 1500 лв. Ако беше 500 лв всички щяха да са с айфони, не с друго.

С риск да подпаля войната Андроид- iPhone, ще спомена, че съм ползвал и ползвам продукти на Apple, но не съм съгласен с горното мнение. Поради някой ограничения, които има iPhone, за телефон предпочитам Андроид - Xiaomi
 
Това робуване на марки.... Всичко се променя в един момент продукта ти е на върха, в другия дишаш праха на по-добрите. Както отбеляза @BurnX Xiomi имат и роботче за чистене, което издухва "марките", като iRobot. Apple имат иновативни решения, но да си дам бъбрека за да имам новия телефон с "s" накрая ми звучи тъпо.
Преди време много мислих дали да не заложа на Mac, OS-а им е убиец. Обаче да дам толкова пари за купчина винкел не ми се струва реално. Бих си купил тяхната операционна система, ама не може :). Става въпрос за компютър, не телефон.
 
На мен ми е крайно време да си сменя старата Nokia и съм се насочил към Xiaomi. iPhone и въобще скъпите модели от която и да е марка не ги броя и не ми пука колко гладко върви всичко на тях. Ако най-високия клас телефони ще бъдат като нисък клас след 2 години да речем, мога да си позволя да живея един вид в миналото. Поне аз за никъде не бързам с телефоните и не ми е изтрябвал по спешност най-джиджания модел от всички ;)
 
@hristonev препоръчвам ти да отделиш време да прочетеш за хакинтош. Аз съм така от две години на лаптоп hp. Никакви проблеми. На десктоп, ако подбереш хардуера, става по-лесно.
 
Най-добрият смартфон е този:

1. за който не си платил/ не плащаш
2. има всички необходими функции свързани с твоето ежедневие и работа
 
@hristonev препоръчвам ти да отделиш време да прочетеш за хакинтош. Аз съм така от две години на лаптоп hp. Никакви проблеми. На десктоп, ако подбереш хардуера, става по-лесно.
Чел съм за хакинтош, но както отбелязах искам да си купя ОС, не да я крада. Ще си перкам линукса докато някой не направи сносно bsd за десктоп.
 

Горе