Кой е най-добрият смартфон?

Дискусията в 'Инструменти за Уебмастъри - Webmaster Tools' стартирана от Stivi_G, Февру 4, 2015.

1. Millionaire

Millionaire Member

Рег.:
    Ян 17, 2017
    Съобщения:
    38
    Харесвания:
    3
    Точки:
    8
    Подкрепям, че няма най-добър, всичко е до вкус и нужди. До сега съм карал само на андроид, сега реших да пробвам iOS, засега съм доволен.

tipto харесва това.
  2. Sundawn

Sundawn New Member

Рег.:
    Септ 23, 2012
    Съобщения:
    19
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Доволен съм от Андройда. :)

3. Лила85

Лила85 New Member

Рег.:
    Юни 25, 2017
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Добър ден ! Колебая се между Huawei и LG като марки телефон. Не мога да реша коя от двете да избера. Моля за съдействие.

4. djokando83

djokando83 Member

Рег.:
    Окт 28, 2015
    Съобщения:
    245
    Харесвания:
    23
    Точки:
    18
    То зависи и от модела на телефона :) Примерно има добри и лоши LG та , както и Хауей

5. djokando83

djokando83 Member

Рег.:
    Окт 28, 2015
    Съобщения:
    245
    Харесвания:
    23
    Точки:
    18
    Ако вземаш телефон от среден ценови клас (до 500лв ) Хауей е по-добър вариант (P9 , P9 lite , P10lite ) ... Ако вземаш висок клас (900-1000+) тогава бих казал 50/50 .

Sky харесва това.
  6. tipto

tipto Active Member

Рег.:
    Авг 30, 2013
    Съобщения:
    402
    Харесвания:
    25
    Точки:
    28
    Определено, дразнят ме хора които оплюват други марки различни от неговата тухла, всичко е до вкус. Мисля да мина сега на ябълката просто се забавих заради юбилейния им телефон, а дали съм доволен от сегашния си телефон Нот 4 ДА и то доста но искам нещо различно.

Специално за Huawei съм нямал но тия доста напреднаха и доста хора им се радват и са доволни и пак стигахме, че всичко е до вкус.

7. djokando83

djokando83 Member

Рег.:
    Окт 28, 2015
    Съобщения:
    245
    Харесвания:
    23
    Точки:
    18
    И аз смених Note 4 със 7+ и мога да кажа че батерията държи 2-3 пъти повече :)) Малко ми липсва писалката обаче :)

8. henryclox

henryclox New Member

Рег.:
    Авг 13, 2017
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    I think, yes :)

9. ADO

ADO Active Member

Рег.:
    Май 19, 2012
    Съобщения:
    491
    Харесвания:
    54
    Точки:
    28
    Много относителен въпрос. Всеки ще ти отговори различно, защото всеки използва сматфон за целите си. Ако за мен е смартфонът с 24 мегапиксела камера, за друг ще е този с най-бърз процесор, защото си цъка на игричките. Имай предвид това, което е най-важно за теб и си направи избора според него. Ще ти дам прост пример... ако обичам да отивам на планината, бих си взел кола, която е високопроходима за да не заседна в някоя дупка и обратното. Ако ми харесва да настъпвам газта, бих си взел кола с повече коне и с твърдо окачване и т.н. бла бла бла. Разбра ме! :)

10. Вискяр Градинаров

Вискяр Градинаров Well-Known Member

Рег.:
    Ян 11, 2012
    Съобщения:
    3,861
    Харесвания:
    927
    Точки:
    113
    Професия:
    Артист в градината
    Място:
    Градина Вискяр
    Така описано - тегли чоп. Шанса да сбъркаш е 50%.
    Но пък шанса да уцелиш е цели 50%. ;)

11. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,980
    Харесвания:
    1,519
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    @Лила85 , дай да погледнем параметри и модели. Щом се колебаеш между тях, сигурно са в един клас, но сигурно е, че Huawei превъзхожда с нещо в параметрите LG, защото LG си продават и марка (по-разпознаваеми са). Ще се радвам да видим на какво точно си се спряла и много важно - за какви цели ти е. Всички знаем, че за говорене, но и другата важна функция, която ще изпълнява. Дали ще е игри, месинджъри, мейли, снимки....по приоритет на изброените, разбира се. :)

ADO харесва това.
  12. slavchev

slavchev Well-Known Member

Рег.:
    Дек 20, 2012
    Съобщения:
    1,814
    Харесвания:
    267
    Точки:
    83
    Професия:
    CEO
    Място:
    Някъде там
    Аз препоръчвам висок клас на Lenovo. Много вдигнаха летвата, качеството им е на ниво, а цените доста под тези на Samsung, LG и iPhone. В момента ползвам Z2 Pro и съм супер доволен :)

13. sunstorm

sunstorm Active Member

Рег.:
    Февру 3, 2010
    Съобщения:
    764
    Харесвания:
    137
    Точки:
    43
    Допреди няколко години бях голям фен на Самсунг, но вече не бих си купил от тази марка. Висока цена, а параметри никакви.
    От миналата година съм със Xiaomi redmi note 3 pro. Страхотна машинка с full HD екран и добра операционна система MIUI базирана на Андроид.
    И за разлика от алчните компании, предлагащи обновление само на най-новите си модели, Xiaomi ще обнови и много стари модели с последния Андроид/MIUI.

14. pepo_999

pepo_999 Well-Known Member

Рег.:
    Юли 29, 2012
    Съобщения:
    3,626
    Харесвания:
    178
    Точки:
    63
    ползвам Huawei обикновен клас за под 100 лева, доволно, батерията държи 6-7 дена, на ден да вляза 2-3 пъти да проверя мейли , игри не играя

15. Sky

Sky Well-Known Member

Рег.:
    Юли 29, 2012
    Съобщения:
    8,795
    Харесвания:
    635
    Точки:
    113
    Място:
    Казанлък
    Тия китайски пръчки имат ли 100% бг превод?

16. sunstorm

sunstorm Active Member

Рег.:
    Февру 3, 2010
    Съобщения:
    764
    Харесвания:
    137
    Точки:
    43
    Да, просто трябва да се купува Global / International версия, а не китайска.
    Отделно MIUI си поддържа вече български език и има повече настройки от стандартния Андроид. Както и сумати теми безплатни.
    "Пръчките" се произвеждат в един и същи завод с айфон, от едни и същи китайчета.

Sky харесва това.
  17. blackout8

blackout8 Well-Known Member

Рег.:
    Окт 30, 2010
    Съобщения:
    5,193
    Харесвания:
    558
    Точки:
    113
    Място:
    Варна
    Забрави да допълниш, че тези пръчки освен да копират друго не правят - то и затова трудно ще се наложат на друг пазар освен китайския.

А да не говорим за OS-то, което има back door и все едно телефона ти е отворена книга за определени хора/звена :)

Sky харесва това.
  18. Sky

Sky Well-Known Member

Рег.:
    Юли 29, 2012
    Съобщения:
    8,795
    Харесвания:
    635
    Точки:
    113
    Място:
    Казанлък
    Пръчките ги правят с крадене, а айфона с технология развивана 10 + години струваща сигурно милиарди долари.

19. sunstorm

sunstorm Active Member

Рег.:
    Февру 3, 2010
    Съобщения:
    764
    Харесвания:
    137
    Точки:
    43
    Изобщо не си запознат с продажбите на фирмата, броя на магазините под тяхна марка и финансовите им резултати. Малко наизуст го изпляска това мнение, а съм забелязал, че си с висока финансова грамотност.

За бакдора няма да споря, защото не ми се влиза в коспираторски спорове. Ползвайте си там марковите телефони по 2000 лева и живейте си в заблуда, че сте защитени.

Копирали били? Че кой не копира и не краде технологии. Малко ли патентни спорове има в момента.

20. blackout8

blackout8 Well-Known Member

Рег.:
    Окт 30, 2010
    Съобщения:
    5,193
    Харесвания:
    558
    Точки:
    113
    Място:
    Варна
    Правилно си забелязал, но с кое не съм запознат?
    Че за миналата година имат над 1 милиард продадени телефони или че за същия период нямат никаква печалба? Случайно да не съм запознат, че бизнес моделът им се гради на продажба на аппове?
    То да копират разбирам, при тях е тотална кражба.
    Като цяло не виждам каква гордост е да пльоснеш китайски телефон, изкрал цялостен дизайн от Apple с техен си "фейс лифт" на Андорид по модел на IOS, който има пазарен дял само в Азия, защото ще го спукат от infrindgment в запада.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice