Кой за кого гласува на изборите ?

BurnX

Well-Known Member
10388069_10202726552551299_3460540317255028697_n.jpg


Къде си уни , редрум и останалите тролчета ? Коментирайте гласовете на ромите ... дори с купените цигански гласове , Герб печелят с огромна преднина. Показателно.
 
От: Кой за кого гласува на изборите ?

С каква преднина печелят бе льольо, след като 30% от хората само са гласували. 70% от хората НЕ гласуват. А пък тия стъкмистики, как въобще ще докажеш, че са верни?
 
От: Кой за кого гласува на изборите ?

Къде си уни , редрум и останалите тролчета ? Коментирайте гласовете на ромите ... дори с купените цигански гласове , Герб печелят с огромна преднина. Показателно.
Аз не гласувах,няма какво да коментирам разпределението на вота,единственото което ме учудва,е че в София има 20% малоумници,гласували за десния тестис на Костов и жената,която активно съдейства за затварянето на 3-и и 4-и блок на АЕЦ Козлодуй.
 
Re: От: Кой за кого гласува на изборите ?

Аз не гласувах,няма какво да коментирам разпределението на вота,единственото което ме учудва,е че в София има 20% малоумници,гласували за десния тестис на Костов и жената,която активно съдейства за затварянето на 3-и и 4-и блок на АЕЦ Козлодуй.

А на мен не ми дадоха правото да гласувам. Тъй като бях по лични причини извън София, от общината ми отговориха, че новия кодекс за гласуване на позволявало с молба да се гласува на друго място, освен на това, от което ти е постоянната или временна регистрация. Пълни нещастници. :)

Нищо, като гледам май скоро пак ще имам възможност. :)
 
От: Кой за кого гласува на изборите ?

Пак няма да им гласувам,във вицовете днес много правилно го беше казал някой от съфорумците-искаш 5 яйца в магазина,ама ти да си ги избереш,и продавача ти дава 5 яйца да си избереш от тях...
Освен това електората на ДПС се увеличава с всеки изминал ден,с всеки (не)сириец пресякъл границата и търсещ убежище.Отделно преди около месец видях майка и дъщеря(ясно от коя социална прослойка) да си бутат всяка количката с бебето,майката беше на около 32-35,а дъщерята на около 16... :mad:
 
От: Кой за кого гласува на изборите ?

ако резултата на герб е зле, то не знам какъв е на бсп и дпс (сиамските близнаци) :)
 
От: Кой за кого гласува на изборите ?

Всеки народ заслужава управниците си. На негласувалите, мога само да пожелая едно: Да ви е честита новата парлаМентова бонбониера!
Не бих могъл да го кажа толкова цветно като в цитата, но смятам за супер несериозно някой да обръща толкова голямо внимание на хора, които не желаят да им се обръща внимание (за несетилите се - имам предвид негласувалите). Щом нямаш отношение към бъдщето на собствената си държава и щом оставяш някой друг (купени гласове и гласове на прости хора неправещи разлика между квадрат и кръг) да решава вместо теб, значи няма защо да ти се обръща сериозно внимание на тема политика.
Това, че няма за кого да се гласува е мит, в който вярват хората с телевизор вместо глава. На предните избори се явиха, май, над 30 партии, на тези - 25. Ако толкова не ти харесва нито една партия, правиш си своя и се бориш за идеите си (ако имаш такива). Избор винаги има и ще продължава да има. Готованството и мрънкането на по чашка ракия пред телевизора сериозно ограничава кръгозора на човек.
 
От: Кой за кого гласува на изборите ?

С каква преднина печелят бе льольо, след като 30% от хората само са гласували. 70% от хората НЕ гласуват. А пък тия стъкмистики, как въобще ще докажеш, че са верни?

А според теб как изглеждат статистиките?

ПС по време на изборите бяха извикали едни 4ма ретарди в бтв да коментират - там разправяха, че масово турците не гласували за дпс и тия ми били българи ...
 
От: Re: От: Кой за кого гласува на изборите ?

А на мен не ми дадоха правото да гласувам. Тъй като бях по лични причини извън София, от общината ми отговориха, че новия кодекс за гласуване на позволявало с молба да се гласува на друго място, освен на това, от което ти е постоянната или временна регистрация. Пълни нещастници. :)

Нищо, като гледам май скоро пак ще имам възможност. :)
Аз гласувах в Германия , защото точно в неделя пътувах. Разрешиха ми въпреки че постоянния ми адрес е в София.
 
От: Кой за кого гласува на изборите ?

Като изключим циганското гласуване, трудно може да се говори за купени гласове.
 
От: Кой за кого гласува на изборите ?

Да де , то за ромското население става въпрос. Там големите проценти обират ДПС И БСП - двете партии които си купуват цигански гласове на килограм.
 
От: Кой за кого гласува на изборите ?

Не мисля, че на тези избори имаше някакво сериозно купуване на гласове. ДПС не искаха твърде висок резултат и това беше явно, а резултатът на БСП е сходен при етносите българин и ром, което по-скоро е общото кратно между необразования електорат, който те основно имат.
 

Горе