Кой колко печели от интернет?

Пусни няколко линка до пороверени дропшипъри

Щото виж бате ко се получава: Аз съм на 10 ниво кинитите ги изкарвам с дропшипинг и ви казвам че това е пътят и истината но няма да ви кажа кои дропшип програми са проверени че няма да ви вземат парите и да не изпратят стоката.

Някои хората тук могат да преглътнат такива загуби като стартират други не могат затова бих искал да споделиш дропшипърите. Не искаме да ти гледаме саитовете нито да ни казваш какво точно продаваш даже не искам да ми показваш главният си дропшипър листини 1-2 които ползваш като резервни но си сигурен че не са някаква пържилка.

За парите чел си, работил си усърдно => заслужаваш да изкараш 8)
 
coolice, ICQ-to mi e 350058256. Tam moje da komentirame nqkoj neshata zashtoto mai goworim za malko razlishni neshta. Ne razbiram kakwo imash predwid pod dropship programi
 
Има на предвид сайта в които поръчваш дадена стоката да бъде изпратена на едикоиси адрес и я плащаш.
 
Дада, знам какво има предвид. 3-та година работя с dropshipper-и. Но понеже тои каза програми и не можех да разбера какво точно има предвид. Работи се със складове на едро и реални хора.
 
хм не си ли работил такива с онлайн интерфеис

Бате за всички във форума ще е от полза да споделиш някои неща за стартирането такъв тип бизнес...като например Какво е необходимо за да се стартира.... Не искаме подробности отнсно товоя бизнес като: колко изкарваш, какво продаваш и колко продажби правиш месечно това си е твоя работа...
 
онлайн интерфеис? Предпочитам реални хора на които имам доверие. С които вече сме като приятели.
Съвет: 1. Ако дроп Шипъри ви искат пари за регистрация - бягайте
2. Ако дроп шипъра предлага много и разнообразни продукти - бягайте
 
Що е то DropShipper

Ок. Обеснявам ти с 2 думи какво е истинската онлайн търговия. Правиш онлайн сайт за ябълки. Свързваш се със склад на едро за ябълки и се уговатяш с този склад за цена на една ябълка - 1лв. Правиш онлайн сайт за продажба на ябълки. Слагаш цена на ябълката 5лв. Имаш клиент - той ти плаща 5 лв за ябълката и ти дава адрес на който да си я получи. Пращаш на склада на едро (ДропШипъра) 1 лв и адреса на клиента ти. От склада на едро опаковат ябълката и му я пращат от твое име с пакет с логото на твойта фирма. И всички са доволни а ти печелиш 4 лв. DropShipper-и се наричат тези които пращат стоката на клиента от твое име. 99% от сайтовете в света ползват дропшипъри. Ето това е онлайн търговия. Няма да споменавам колко се печели от това защото българина си гълта езика и...трудно е все пак без език.
 
coolice каза:
Бате за всички във форума ще е от полза да споделиш някои неща за стартирането такъв тип бизнес...като например Какво е необходимо за да се стартира.... Не искаме подробности отнсно товоя бизнес като: колко изкарваш, какво продаваш и колко продажби правиш месечно това си е твоя работа...
 
Един пример все пак

За да не говоря празни приказки ето един такъв сайт:
http://www.beachchairs.com/
Момчетата изкарват около 30-40 000 $ на месец. Верно е екип са - но не е малко да изкараш тези пари от някакви тъпи плажни чадъри.
Съвет: Колкото по тъпи неща продавате - повече печелите. СЕО експертите знаят защо.
Аз продавам изумиииително тъпи неща. Като споделям с роднини ми се смеят и казват е как бе? защо точно това? ами защото има хора да го купуват.
 
Аз не казвам че не се изкарват пари с това бате :) Даже смятам че това е един много готин начин фирмите да разнообразят портфолиото от онлайн бизнеси

Въпросът е че не съм го правил а ти имаш 3 години опит та ето що годе какво искам да изясниш

Как да установя контакт с тези складове и като нямат онлайн интерфеис как се поръчва.... как се плаща и още други общи неща ...

И ако можеш все пак да уточниш някои дропшпър които си провери че работи като хората не ти краде клиентите и тнт...
 
Да не се разсърдиш бате но аз си мисля че бг уебмастърие можем да си помагаме като си споделяме дори такива общи неща относно онлайн бизнеса. Ако ти нямаш желание да споделиш нещо толкова дребно все едноче си влязъл да тук да само показваш колко ти е голям сайта ...
 
ДропШипъри

Значи истински ДропШипъри се търсят упорито и се намират друдно. Трябва човек да успее да различи истинския ДропШипър от някой посредници. Истинския ДропШипър има складове реални. Ако имате съмнения може да им поискате снимка на складовата база. Ако са истински няма да ви откажат. Аз лично съм ги открил мойте като съм им видял сайтовете със стоките по които сайтове не личи че са дропшипъри. Питам ги и се оказва че са такива. Искам им бизнез лиценз, давам им номера на кредитната ми карта и когато имам поръчка те си ме таксуват. А аз си таксувам клиента. Разликата е моята печалба.

Истинските ДропШипъри са истински бизнесмени. А истинските бизнесмени не крадат от клиентите си. Поне тези с който работя да изумително коректни
 
Малко ми е притеснено. бях решил само да чета. До сега не съм говорил с Българи за онлайн бизнес. Разбираш притесненията ми - заради манталитета на българите
 

Горе