Кой колко печели от интернет?

Blinky каза:
Евалата, бате. Пожелавам ти тези парички да ти се умножават по много завбъдеще. Всички тук сме с големи амбиции и и на всички им пожелавам да станат милионери от интернет. :)

Успехи, приятели. :wink:

Та между другото ако някой сега се подсмихва на думичката "Милионери" мога да ви уверя че това не е невъзможно. Имам приятел който вече направи първия си милион. Е в лева ама все пак..... може може...трябва бачкане
 
я кажете на ден/месец колко продажби долу горе правите общо с сичките си сайтове? :shock:
 
Sobieski каза:
я кажете на ден/месец колко продажби долу горе правите общо с сичките си сайтове? :shock:

аз имам един сайт и 131 продажби за последния месец
 
От:

Здравейте,
регистирах се преди няколко дни. Досега само чета, но сега реших да се включа. В момента правя сайт, мисля другата седмица да си закупя хостинг и домейн и да се регистрирам в някоя affiliate програма. Работя и заплатата ми е доста добра, но желанието ми е да нямам шеф на главата си. Надявам се да си докаравам доходи поне колкото ми е заплатата (а защо не и повече). Като чета коментарите доста се надъхвам, дано не се разочаровам.
 
От: Кой колко печели от интернет?

По-правилно щеше да е зададен въпроса "Кой колко губи от Интернет?" :)

Статистиката показва, че повечето от започналите бизнес в Интернет губят. Особено, ако ти покажат сайта по телевизията и те обвинят, че продаваш билкови лекарства (въпреки, че това не е вярно)...
 
От: Кой колко печели от интернет?

тая работа с афилиейт маркетинга не е за всеки след 2 седмици ентусиазъм и 4етене си казах стоп все пак живота е кратък и свободното време е много важно а реалността е че 95 % от хората(които са положили бая усилия) почти нищо не изкарват от това, за тия които са хвърлили няколко месеца къртовски усилия пробвайте hyip арената лично аз отделям 1-2 4аса дневно и за година и положина сам с 18 бона напред в зелено като сам изгорял само от 2 програми
 
От: Кой колко печели от интернет?

пробвайте hyip арената лично аз отделям 1-2 4аса дневно и за година и положина сам с 18 бона напред в зелено като сам изгорял само от 2 програми

Рекламираш HYIP, собственик си на HYIP или инвестираш в HYIP?

http://en.wikipedia.org/wiki/High-yield_investment_program
 
От: Кой колко печели от интернет?

Много си му отделил. Не бих сложил 2 седмици в категорията "бая усилия" :) Ето и по-добра статистика, като ще го раздаваме неможещи или казано на друг език - сме от залупените 95%:

- повече от 70% от населението живее от заплата до заплата.
- всеки от тези 95%, които неправещи собствен бизнес, им се налага да ходят на работа.
- 80% от хората печелят 20% от всички пари в света и 20% печелят 80% от парите. Тук всеки прочел поне малко бизнес книжки ще разберат за кои хора говоря.

Но всеки си има какво да прави за да изкара пари, ето че има и доказателства с други начини. И за да не си говорим, нека видим тук как е: Колко време ми е нужно за съм Affiliate Marketer - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=15041
 
От: От: Кой колко печели от интернет?

Какой туй нещу с неприличното име? на български ако може/? :oops:
 
От: Кой колко печели от интернет?

На египетски му казват пирамида ;)
 
От: Кой колко печели от интернет?

1. Пакет (мой) ( 1 блог + 1 готов script CB ) 1-3 март conversion 140(google):3 101,44 $
2. Пакет (подарък за приятелката ми от мен) ( 1 блог + 1 готов script CB ) 1-3 март conversion 29(google + adwords 1 $ за ден):2 101,44 $

Разбира се всеки месец не става така :)
Миналия месец общо около 420,00 $
Така че 400,00 $ - 500,00 $ пада за месец миналата година
За тази година плана ми да постигна за 1000,00 $ за месец

Един отчет за мои интернет бизнес
 
От: Кой колко печели от интернет?

вярно е 4е 95 % са пирамиди но който е навътре в нещата знае 4е останалите(не е трудно да се разпознаят) са реални инвеститори плус много малак елемент "пирамида"(то и американската здравна система си е пирамида), не е случайно 4е в пове4ето форуми(например токголд) за хайпове има по 5-8 пъти пове4е мнения и разглеждания от афилиейтите, има и хайп монитори и всичко за постигане на успех
хайде да направим 1 опит(не гарантирам 4е ще успея), аз започвам от днес с 1000 долара на4ален капитал, вие също, вие действайте с афилиейта аз с хайповете, ако след 1 година или колкото кажете сте пред мен ви давам дума 4е ще започна с афилиейта и ще ви искам и съвети като начинаещ в този сайт(дано да ги полу4а тогава)
програмите в които влизам са:
genius funds
panamoney
infinitiva
cherry shares
hugmoney
the kapital
Успех!
 
От: Кой колко печели от интернет?

може би темата не е за тук, но видях 4е пише "кой колко печели от интернет" и най-добронамерено пиша, не поставям линкове и не съм собственик на такава програма
 
От: Кой колко печели от интернет?

$16K на месец

Руса мацка аз видях и по нея изгорях аляля :cool:
Орк. Зорница - Ласмаги, Джасмаги
 

Горе