Кой колко печели от интернет?

limoeg каза:
Малко ми е притеснено. бях решил само да чета. До сега не съм говорил с Българи за онлайн бизнес. Разбираш притесненията ми - заради манталитета на българите

лошо няма но не аз започнах темата: Кой колко печели от интернет? Можеше да си лафим понякава тема за предимствата и недостатъците на дропшипинга ...
 
Да аз започнах темата. И отговорих на въпроса си колко печеля. Могат и другите да споделят. Просто сума на месец. А за дроп шипинга си прав - може би не е тук мястото да го обсъждаме. Но съм отлично запознат с темата и който иска може да говорим.
 
Поздрав и Успех

Мога само да те поздравя. не се шегувам. Ще ти обясня защо. Защото си започнал нещо. Знаеш някакъв механизъм и опитваш. Рано или късно ще усетиш на къде духа вятъра и ще потръгнат нещата. Знаеш ли кой е най големия проблем на другите и защо не печелят - защото не започват. Успех
 
Re: USA Пазар

Бизнеса ми е само в USA . Клиетите са ми само от там, Дроп шипърите естествено също. в БГ сме далечко още от истинската интернет търговия. Докато клиента плаща на пощальона като си полуцхи пратката - няма да има интернет търговия в БГ
 
Тия складове като работят за онлайн търговци не може да нямат сайт така че пусни някои да ги видим
 
А на мен ми приличаш малко на един от форума на инвестора които се появи от нищото в темата за понижението на имотите... имал апартаменти в центъра и незнам още къде купил ги бил без кредит и ги давал под наем за 100 евро на ден през агенция.... и бил на 50 процента заетост......
 
Извинявам се ако съм се появил някъде където не трябва и съм казал нещо каквото не трябва. Но очевидно е че тук се говори за съвсем друг вид интернет занимания и май не ми се иска да обърквам главите на хората
 
affiliate program - drop shippers - онлайн реклама

limoeg каза:
Извинявам се ако съм се появил някъде където не трябва и съм казал нещо каквото не трябва. Но очевидно е че тук се говори за съвсем друг вид интернет занимания и май не ми се иска да обърквам главите на хората
Няма такова нещо, просто си мисля че дали е афилиейт програма - affiliate program , дроп шипъри - drop shippers или какво и да е там - всичките използвам интернет маркетинг. А тук за това се пише. :)

Едва ли може да е различен от това което е по принцип. Освен ако не говориме за оф-лайн реклама.
 
Re: affiliate program - drop shippers - онлайн реклама

афилиейт програма и дроп шипинга нямат абсолютно нищо общо. Ама нищо. Единственото което ги свърза в Интернет
 
имат.И в двете трябва да имаш сайт,да се занимаваш с маркетинг,онлайн реклама,оптимизация на търсачки и така на татъка.Съмняваме в дроп шипинг просто да си направиш сайт да му сложиш продукти и да го оставиш така и тои да ти прави парички.Все пак спомена че си на челни позиций в гугъл.Този форум е мястото да споделиш как си го постигнал :)
 
Ами.....

Та да кажа аз пак - афилиейт програма и дроп шипинга нямат абсолютно нищо общо. Ама нищо. Дроп шипъра може и да няма сайт, не му е нужна интернет реклама, да не говорим за оптимизация на търсачки. Единия от дроп шипърите ми доста трудно работи с компютър и никога не е чувал какво е SEO. Наскоро му направиха сайт който дори не е индексиран от Гугъл. Трябва му да има е-меил - тва е.

Относно челната позиция в Google.
1. Много търпение
2. Много четене - ама много
3. Яко SEO
4. Спазване на изискванията на Гугъл
5. НИкакви опити за манипулиране на търсачките.
6. Много много яка реклама (поне 2000$ на месец )
7. Доволни клиенти
8. На последно място - ама наистина на последно - що годе приличен сайт (без анимация, без флащ бутони, без леари, без фреймове). Чист код.
И много много работа - то тва е ясно
 
biks каза:
колкото може ;)

Всичко е до желание умение и воля 8)
 
Иначе аз като цяло за няколко месеца "нов съм" спечелих малко над 300 долара и супер много се надъхах :)
 

Горе