Кой колко печели от интернет?

От: От: Кой колко печели от интернет?

$16K на месец

Да не би да си ти оня дето са му разлепили снимката в НАП и от долу пише: Wanted? Награда 25% от данъците му. хаха... :mrgreen:
 
От: Кой колко печели от интернет?

Тази тема някой НАП-аджия ли е пуснал

Аз печеля от интернет толкова колкото и харча, тоест нищо
 
От: От: От: Кой колко печели от интернет?

Да не би да си ти оня дето са му разлепили снимката в НАП и от долу пише: Wanted? Награда 25% от данъците му. хаха... :mrgreen:

Същия :D:lol:
Toshko Todorov - Dolarite padat
Доларите падат върху BMW-то :twisted:
 
От: Кой колко печели от интернет?

На някои ще им намалеят приходите след като се наложи да се регистрират по ЗДДС или да се откажат да работят с тях.
 
Последно редактирано:
От: От: Кой колко печели от интернет?

cpa или нещо друго?

по темата:
при мене сега положението е зле..преди съм правел и по 4к на месец.сега най много 500$,.но пък и време не ми остава за инет..щото ремонт..като мине пак:)

скоро ще е 1k$/day:mrgreen:
 
Re: От: От: Кой колко печели от интернет?

cpa или нещо друго?

по темата:
при мене сега положението е зле..преди съм правел и по 4к на месец.сега най много 500$,.но пък и време не ми остава за инет..щото ремонт..като мине пак:)
като цяло CPA, имаи на %, също и CB
niche сайтове, с mailing list и малко спаминг :)
 
От: Кой колко печели от интернет?

Зависи какво изпадне като работа и проекти :)
 
Последно редактирано:
От: Кой колко печели от интернет?

70-80$ месечно зависи колко време отделям :)
 
От: Кой колко печели от интернет?

Аз не печеля нищо за сега, но искрено се надявам да започна! Много се радвам за хора като вас, които си изкарват пари и то с акъл, вместо да блъскат при някой частник за 300 лв.
 
От: Re: Ами ужасно много казват .....

Давам за реклама около 2000$ на месец.

чакай сега. Правиш 3000$ на месец, но харчиш 2000$ за реклама, значи чисто вземаш около $1000 ?

Уточни дали чисто вземаш $3к или $1к.
 
От: От: Re: Ами ужасно много казват .....

Печеля около 500$ на месец и давам 300$ за реклама - печалбата ми е 200$ на месец. :)
 
От: Кой колко печели от интернет?

Здравейте на всички. Не зная дали е удачно да пиша това тук, но за друг начин не се сетих. Вълнувам се от темата за Дропшипинга и виждам, че limoeg е добре запознат, само че не е влизал в сайта от има-няма 7 години... :? Искам да ви помоля, ако някой познава този потребител и има данни за връзка с него, нека да ми пише, ще бъда изключително благодарен!
 
От: Кой колко печели от интернет?

Некрофили.
 
От: Кой колко печели от интернет?

А да се пусне една анкета.
 

Горе