Кой ще ми изработи лого?

genesis2202

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Трябва ми фрийлансър, който да ми изработи лого за Timemol.com - сайт за продажба на часовници. За услугата пращам 10$ по Пейпал. Пишете на ЛС за повече инфо.
 
От: Кой ще ми изработи лого?

С тая тема и на тоя красив уебсайт магазин, 10 долара за лого са напълно нормална цена, да не му се чудите на младежа, а и той да не се очудва и да не руптае за претенции. Всъщност тъкмо 10 долара ще стигнат някой да си включи фотошопа, да пусне някой фонт, да напише ТИМЕМОЛ с различен шрифт и да запише изображението.
:lol:
 
От: Кой ще ми изработи лого?

Искам си просто едно стандартно лого за магазина, нямам нужда от големи джунджурийки.
 
От: Кой ще ми изработи лого?

Е да де, аз не съм казвал, че искаш друго.
 
От: Кой ще ми изработи лого?

Може пък и да има желаещи... Не се знае
 
От: Кой ще ми изработи лого?

Не съм казал, че няма да има, въпроса е, че ако имаш 10 лева, научи се сам да си го направиш, това си е чиста гавра с труда на хората, и не ме интересува дали им коства 5 минути труд, те са вложили доста четене за да могат за 5 минути да ви правят лога, имай малко уважение, аз ако нямам пари да платя за лого, се мъча сам, хванете и се научете на тия прости неща, защото след малко ще влязат и дизайнерите.
 
От: Кой ще ми изработи лого?

Разбирам те напълно, но в моят случай цената е съобразена с претенциите ми. Даже вече имам съобщения на ЛС и както се казва "за всеки влак си има пътници"
 
От: Кой ще ми изработи лого?

Нищо не разбираш, само се чудя ако те фрасна с червено дали ще почервенееш както си с 2 репутация.


Всъщност ще ти дам защото съм напълно несъгласен с тия неща.



честито, още си зелен, но спокойно, форумните робокопи ще ти дадат зелена репутация, като видят поста, че съм ти дал червено, а аз ще те вардя в гаф, така че внимавай.



ФОЗИ - Ако четеш темата, си помисли ти дали не пускаше теми относно цените за линкбилдинга, сещаш ли се!?!? Да не направиш двоен стандарт и да ми тряснеш червено задето съм му дал репутация на тоя?
 
От: Кой ще ми изработи лого?

Аз пък няма да ти дам отрицателна репутация. Трябва да се отвръща на злото със добро...
 
От: Кой ще ми изработи лого?

Не е зло, а израз на несъгласие, не съм толкова зъл, спокойно.
 
От: Кой ще ми изработи лого?

Ами, честно да ти кажа, досега не знаех, че в този форум ако не си съгласен с мнението на другия, трябва да му треснеш червения палец. То ако правех така, досега половината членове във форума щяха да имат червено от мен.
 
От: Кой ще ми изработи лого?

Виж сега, аз си имам мнение, имам си мои разбирания, виждания, не се опитвай да ги разбираш, като не съм съгласен с някой бия му червено, знаеш ли с колко хора съм се разбирал, тряскам и едно червено, те се разсърдят, мислят си че едва ли не ги мразя, а всъщност не съм съгласен с мнението им. Просто не се опитвай пич, имам си мои разбирания за нещата и това е положението.


Тук ме наричат човека ряпа, или човека градинар.
 
От: Кой ще ми изработи лого?

Преди няколко дена четях тема, в която авторът предлагаше лога за по няколко цента парчето. Намери го и му поръчай 10-12 лога за тея $10, че да има човека пари за семки.
 
От: Кой ще ми изработи лого?

Алън не си прав - и сега ще се обоснова защо - Преди почти година пуснах конкурс за лого с отворена цена - тоест аз не определям цената а автора - всеки прави лого и казва колко пари иска за него - като бях казал че ще избера най удачното съотношение като цена - качество
Логото което тогава избрах и което мисля че беше най добро автора му искаше 20лв което е много близо до парите които предлага момчето и не виждам защо трябва да му биеш червеното при положение че в пазара някъде гледах изработка на банер за по 5лв.

Вчера малко късно прочетох темата на един колега който много уважавам и гледам че беше пуснал пренаписване по половин стотинка на дума и му се бяха качили сто маймуни на главата да му обясняват на каква цена трябва да си продава труда. Това е втора подобна тема и ми се струва че се появява някаква тенденция на определени хора да се опитват да регулират пазара което не мисля че е тяхна работа.
 
От: Кой ще ми изработи лого?

Защо всеки му се хваща на този "АланФорт", не може ли просто да продължавате по темата, не виждате ли, че на всяка тема дава червено и си се кефи на постъпката? Карайте си работата
 
От: Кой ще ми изработи лого?

Ъпче на темата. Все не съм намерил точното лого за сайта.
 
Re: От: Кой ще ми изработи лого?

Вчера малко късно прочетох темата на един колега който много уважавам и гледам че беше пуснал пренаписване по половин стотинка на дума и му се бяха качили сто маймуни на главата да му обясняват на каква цена трябва да си продава труда. Това е втора подобна тема и ми се струва че се появява някаква тенденция на определени хора да се опитват да регулират пазара което не мисля че е тяхна работа.

Естествено, че трябва да се регулира пазара! Такива теми трябва да бъдат масово оспамвани и да се пращат в кофата. Иначе ще дойдат 12-16 годишните лапенца, които искат да съберат пари за цигари, ще предлагат дадена услуга за 2 месеца, а после ще осерат пазара на тези, които професионално се занимават с това.

ПАЗАРЪТ ТРЯБВА ДА БЪДЕ РЕГУЛИРАН! Тъй като офлайн пазарът вече е преебан отвсякъде, без фармацията, дрогата и т.н., където се режат пръсти, чупят крайници и т.н. ако не играеш по правилата. Можем да се опитаме поне онлайн пазарът да се запази.
 

Горе