Колеги, коментирайте окупацията на СУ

От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Когато дойде Бойко на власт и срещу него да се протестира , като направи такива гафове. Тия им се изчерпа кредита на доверие.. да си отиват
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Най-накрая ми зареди репортажа - не знам защо някой хора са си загубили обективността.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Репортажът Е СМЕШЕН, а Господарите са пристрастни. Синът на Маги Халваджиян - Бебо, операторът на господарите, е първа пушка на протестите от началото.

Това, че някакви студентчета не осъзнават кой обслужват с глупавото си искане за НЕПРОМЯНА НА ИЗБОРНИЯ КОДЕКС, е техен проблем. За това написах, че са безплатни полезни идиоти, които са използвани от Рб и ГЕРБ. Протестирали били срещу Акта, срещу незнам си какви действия на Борисов - ок, протестирали са, и?

Пак ви питам - кой ще дойде на власт като има нови избори без да се променят правилата?

Агенция „Афис”: Три сигурни партии в парламента при избори днес - Само три партии със сигурност биха влезли в парламента, при избори в момента - БСП, ГЕРБ и ДПС.

„Сова Харис“: 5 партии влизат в парламента, ако изборите бяха днес

Image_2404716_126.jpg


БСП ще получи 99 мандата, а ГЕРБ 89 депутатски места, ако парламентарните избори бяха днес. 24 мандата са за ДПС, Реформаторският блок получава 17 депутатски места, а партията на Николай Бареков "България без цензура" - 11 мандата.

И КАКВА Е РАЗЛИКАТА?! КАКВО ЩЕ ПРОМЕНЯТ ИЗБОРИТЕ?
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

И още, вчера имаше митинг на Реаниматорския блок в подкрепа на студентите. Хайде сега колеги, споделете с мен заблудения, излязоха ли студентите с декларация, в която се разграничават от тази сбирщина? Щом не се разграничават, не значи ли това, че приемат подкрепата им? Щом приемат подкрепата им, не значи ли това, че са политически пристрастни? Щом са политически пристрастни, заслужават ли господарите златен скункс?
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Ебати логиката... щом студентите не са написали декларация това означава, че са политически пристрастни, по-голяма глупост скоро не бях чел. Това малко звучи като оня виц ако нямаш рибка значи си педе*аст..

Колкото до господарите те просто показаха няколко добре познати факта за които някои хора просто не биха могли да знаят. Друго си е да лъжеш безочливо зрителя както правеха от тв7 в началото на протестите а ??
 
От: От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Репортажът Е СМЕШЕН, а Господарите са пристрастни. Синът на Маги Халваджиян - Бебо, операторът на господарите, е първа пушка на протестите от началото.

Това, че някакви студентчета не осъзнават кой обслужват с глупавото си искане за НЕПРОМЯНА НА ИЗБОРНИЯ КОДЕКС, е техен проблем. За това написах, че са безплатни полезни идиоти, които са използвани от Рб и ГЕРБ. Протестирали били срещу Акта, срещу незнам си какви действия на Борисов - ок, протестирали са, и?

Пак ви питам - кой ще дойде на власт като има нови избори без да се променят правилата?





Image_2404716_126.jpg


БСП ще получи 99 мандата, а ГЕРБ 89 депутатски места, ако парламентарните избори бяха днес. 24 мандата са за ДПС, Реформаторският блок получава 17 депутатски места, а партията на Николай Бареков "България без цензура" - 11 мандата.

И КАКВА Е РАЗЛИКАТА?! КАКВО ЩЕ ПРОМЕНЯТ ИЗБОРИТЕ?
Ще променят много неща , най важното което ще променят е неестествената и антибългарска коалиция между комунисти , турци и антибългарската Атака. Едно е да има коалиция и да се стремят да решат проблемите на страната , друго е сегашното положение. Защото сега Волен си прави каквото си поиска и никои не му казва нищо - защото от неговия глас зависи правителството. ДПС си набутва кадри на ключови места - отново БСП е съгласна защото иска да е на власт. В момента си правят компромиси само и само да са власт. Трябва да си малоумен да не го разбираш. Така че изборите са естествения изход от кризата която е в момента - парламентарна , образователна и социална. Господарите са пристрастни , а онова момиченче от БСП дето вика че учи в софииския а всъщност е от Свищов не е пристрастно ? Осъзнай се Българино , че скоро само турци и цигани ще останат в страната , млади българи няма да има , защото основния електорат на БСП и ДПС идва под списък и срещу кебапчета.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Аз разбирам редум какво се опитва да каже от сумати време насам по хиляди заобиколни начини, той иска промяна на изборния кодекс и си мисли, че никой друго не го разбира или не се сеща за това. Истината е, че това което иска няма как да се случи без да се мине през .... ИЗБОРИ !!! И това е първата стъпка към промяната..
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Едно е да има коалиция и да се стремят да решат проблемите на страната , друго е сегашното положение.

Т.е. искаш на власт да дойдат ГЕРБ и Реаниматорите. Само че явно помниш малко, защото зимата десетки хиляди хора излязоха срещу тях по улиците на София и пак ще излязат, когато опре ножа до кокала, а това ще стане. Проблемите на страната щели да решат, за 4 години като бяха на власт какъв проблем решиха?

Ей в това е разликата между нас. Аз не искам нито старите, нито сегашните. Искам да се променят условията на играта, за да може млади неопетнени хора да влязат в политиката. Само товага България ще има някакъв шанс да се оправи. Със стари курви нов бардак не се прави - житейска мъдрост, която вие не може да схванете.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Аз разбирам редум какво се опитва да каже от сумати време насам по хиляди заобиколни начини, той иска промяна на изборния кодекс и си мисли, че никой друго не го разбира или не се сеща за това. Истината е, че това което иска няма как да се случи без да се мине през .... ИЗБОРИ !!! И това е първата стъпка към промяната..
Слагаш каруцата пред коня. За да се промени изборния кодекс, трябва да има правителство, което да го промени. Ако правителството подаде оставка, няма да има кой да извърши промените, президентът ще назначи служебен кабинет като пролетта, после ще има нови избори по старите правила и ще е пак същото - ГЕРБ, БСП и ДПС. А аз не чувам някоя от "опозиционните" партии да казва, че ще извърши промените в изборния кодекс, ако дойде на власт. Те нямат изгода и няма да го направят.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Т.е. искаш на власт да дойдат ГЕРБ и Реаниматорите. Само че явно помниш малко, защото зимата десетки хиляди хора излязоха срещу тях по улиците на София и пак ще излязат, когато опре ножа до кокала, а това ще стане. Проблемите на страната щели да решат, за 4 години като бяха на власт какъв проблем решиха?

Ей в това е разликата между нас. Аз не искам нито старите, нито сегашните. Искам да се променят условията на играта, за да може млади неопетнени хора да влязат в политиката. Само товага България ще има някакъв шанс да се оправи. Със стари курви нов бардак не се прави - житейска мъдрост, която вие не може да схванете.
Всъщност ако аз можех да избирам би приел коалиция между герб и бсп , а това което ти искаш да си остане така докато променят изборния кодекс... знаеш ли кой го променя - Мая Манолава - едно доста отвратително , арогантно и крадливо създание. Тази промяна няма да е да се промени играта , а да се промени по такъв начин че бсп и дпс да могат по лесно да купуват гласове. Оставка , Оставка , Оставка !!!
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Ами нали тук е ролята на протестиращите. Трябва да има широко обществено обсъждане за основни пунктове от изборния кодекс, ако трябва да има референдум, на който народа да реши какви ще са промените. За това трябва да се борим всички, а не да се борим да се менкат сини и червени във властта. За 24 години не се ли научихте, че разликата между тия партии е само в цвета и имената им?
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Ами нали тук е ролята на протестиращите. Трябва да има широко обществено обсъждане за основни пунктове от изборния кодекс, ако трябва да има референдум, на който народа да реши какви ще са промените.
Не съм чул сегашните протестиращи някога да са искали нов изборен кодекс, референдум, смяна на политическата система или каквото и да е друго конструктивно. Такива неща се обсъждаха само по време на протестите през февруари. Вместо да се случат обаче стана изненада. Бойна бригада от 20-30 провокатори бяха използвани от Бойко Борисов като оправдание да не се съобрази с никое от исканията на протестиращите. Тъжното е, че имаше достатъчно време до края на мандата да се изпълнят поне някои от конструктивните искания, но той предпочете да спаси партията си вместо държавата.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...upaciia/zhiva-veriga-okolo-parlamenta-5997374

На оръжие !!!!! Дано не пуснат политиците да си ходят - този път докато не си свършат работата !!!!!!!!
Аз ти предлагам да не пишеш такива неща тук, защото призоваването към въоръжен бунт и преврат са подсъдни и можеш да създадеш проблеми на форума.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Не съм чул сегашните протестиращи някога да са искали нов изборен кодекс, референдум, смяна на политическата система или каквото и да е друго конструктивно. Такива неща се обсъждаха само по време на протестите през февруари. Вместо да се случат обаче стана изненада. Бойна бригада от 20-30 провокатори бяха използвани от Бойко Борисов като оправдание да не се съобрази с никое от исканията на протестиращите. Тъжното е, че имаше достатъчно време до края на мандата да се изпълнят поне някои от конструктивните искания, но той предпочете да спаси партията си вместо държавата.
Протестите се движат от няколко човека, които са свързани с РБ. Те нямат изгода да променят каквото и да е, просто искат да участват в грабежа.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

А да се краде от държавата и да се назначат престъпници на ключови позиции е законно ? Леле ле в какъв свят живеете вие бе хора ? И по турско робство да се бориш за свободата си е било подсъдно нали знаеш ... От толкова покорна рая , затова сме най-назад в Европа....
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Т.е. искаш на власт да дойдат ГЕРБ и Реаниматорите.

Приятелю вече започвам да се съмнявам в твоите националистически възгледи, биеш ми малко на активист на 23 септември... Всеки ден ми плюеш Радан Кънев дето никога не е бил в политиката и е човек, който няма нищо общо с ДС, а много рядко ще видя да пуснеш снимка на Станишев, Пеевски и Местан, което ясно говори, че има нещо съмнително. Няма значение то си е за теб! И да искам да дойдат реаниматорите не Станишев проблем?
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Искате да дойде тъпата мутра Боко Тиквата - Това никога повече няма да стане със сигурност колкото и да квичите:lol:
 
От: От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Искате да дойде тъпата мутра Боко Тиквата - Това никога повече няма да стане със сигурност колкото и да квичите:lol:

Както виждаш водим коструктивен диалог и единвеното което наподобява квичене е твоят пост не на място!!!
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Няма да стане , пък Герб биха на последните , най вероятно и на следващите ще са сред лидерите ... въпроса е ако може поне атака да изхвъркне и ДПС да намалее до незначителни проценти... това би успокоило народа.А да и Бареков дано не влезне въобще , че четох някъде че той щял и президент да става... Давайте студенти , България е с вас !
 

Горе