Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

По тая логика.... защо не се хвърлиш от някой мост още утре ? Така де какво значение има, че може да живееш още 40-50 или повече години. Така или иначе ще умреш... няма какво да се бавиш....
@биаро, от война стигнахме до 2ма педала :D Но след като си дал такъв пример , ще ти кажа аз какво ще направя. Ще забележа 2мата още преди да са се доближили до мен и ще ги заобиколя. Така няма нужда да влизам в смърносна хватка нито да избирам . :D
@бластеринчо, ти в повечето си постове пишеш като маймуна , сега ми се правиш на големия патриот и родолюбец с чест и достойнство. Ти не уважаваш собствена си азбука , тръгнал на патриот да се прави. Такива глисти като тебе само въздуха хабят.

Шити лепна любимия цвят, ти се за кърмъзъ плачеш налтъй
 
От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

По тая логика.... защо не се хвърлиш от някой мост още утре ? Така де какво значение има, че може да живееш още 40-50 или повече години. Така или иначе ще умреш... няма какво да се бавиш....
@биаро, от война стигнахме до 2ма педала :D Но след като си дал такъв пример , ще ти кажа аз какво ще направя. Ще забележа 2мата още преди да са се доближили до мен и ще ги заобиколя. Така няма нужда да влизам в смърносна хватка нито да избирам . :D
@бластеринчо, ти в повечето си постове пишеш като маймуна , сега ми се правиш на големия патриот и родолюбец с чест и достойнство. Ти не уважаваш собствена си азбука , тръгнал на патриот да се прави. Такива глисти като тебе само въздуха хабят.

Много ги обичам такива всезнайковци дето са готови да продадат и майка си и баща си да си запазят задника
Червено с най-голяма удоволствие му праскам на тази мишок
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Упс, не мога да го зарадвам с червена ряпа, ама боклука си остава боклук
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Брех не мога да повярвам народа се събуди и осъзна, че има заплаха от война на нашата територия.
Колкото до бягащите пиклеши да си бягат това си тяхна работа толкова са и българи.

Иначе:

Извънредно! Два изтребителя МиГ-29 кръжат над Бургас (ВИДЕО)

Флагман: Над Бургас летят бойни US самолети, тътенът е страшен, от аеропорта мълчат
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Брех не мога да повярвам народа се събуди и осъзна, че има заплаха от война на нашата територия.
Колкото до бягащите пиклеши да си бягат това си тяхна работа толкова са и българи.

Иначе:

Извънредно! Два изтребителя МиГ-29 кръжат над Бургас (ВИДЕО)

Флагман: Над Бургас летят бойни US самолети, тътенът е страшен, от аеропорта мълчат
@uni-web мой човек си, ама спри с тези спекулации за война с Русия, защото всеки здравомислещ българин ще ти каже, че това не е възможно
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Ако беше спекулация братле нямаше да говоря за нея, но за жалост не мисля, че е спекула. :(
Иначе не мисля, че някой иска да воюва с Русия, но какво да се направи.
@uni-web мой човек си, ама спри с тези спекулации за война с Русия, защото всеки здравомислещ българин ще ти каже, че това не е възможно
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

И за да не съм пак обвинен, че съм без аргументи:

[video=youtube;sEKGuzwfQcI]https://www.youtube.com/watch?v=sEKGuzwfQcI[/video]
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Война ли?!
Ами че пролет идва, рибата започва да кълве бе, каква война?!
Виж, ако някой ми попречи на спокойствието и риболова, тогаваааа.....

А сега сериозно - май темата стана прекалено сериозна, а не трябва да се приема така!
Лесно е да пишеш за "велики дела" докато си зад клавиатурата, а съвсем друго е да го направиш!
Все пак, аз си мисля, че при евентуални военни действия (каквито са абсолютно изключени в близките 6-10 месеца на територията на страната ни), минимум 70% от хората у нас биха се включили - едни за да опазят семействата си, а други - да откраднат по нещо...
 
От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

@биаро, от война стигнахме до 2ма педала :D Но след като си дал такъв пример , ще ти кажа аз какво ще направя. Ще забележа 2мата още преди да са се доближили до мен и ще ги заобиколя. Така няма нужда да влизам в смърносна хватка нито да избирам . :D


Да, те мъжете така правят, като видят нещо притеснително заобикалят от далеч, данеби някой да им направи нещо лошо на дупето:) Аз не знам как живеете така, цял живот в мишата дупка страхувайки се от всичко, което ви заобикаля. Пак казвам, не знам какво ви става на днешните младежи, превърнали сте се ебати шушумигите. Голям страх, голямо нещо....
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Чудя ви се на днешните младежи, как можахте да станете такива мушмуроци и мижитурки, дай ви да бягате, да гледате на другата страна, като става нещо нередно и да си правите пас за всичко. Жените са повече мъже от вас деба и поколението смотано.... чест, достойнство, нищо не значат вече, деба и мишките насрани.... Някой ще идва да ме напада в къщи и аз вместо да му еба майката ще бягам за Индия... Това ще умра ама не мога да го направя, просто ще умра от съвест и срам после.

Какво бягане бе братле, тъп ли си ти?

Ква чест, кво достойнство? Държавата ли ти носи честа и достойнството. Толкова ли си жалък човек, че дори затова разчиташ на държавата? Аз имам част и достойнство от личните си постижения. Държавата нищо не ми дава, а само взима от мен, но не съм идиот, да позволявам да ми взима и живота.

Както казах, на който живота му е по-ценен от "отечеството", нека остане и се бие. Аз тъпаци, ще си пуша и пия някъде, и ще чукам екзотични мадами. :D

П.С. Пак повтарям, Индия беше само ПРИМЕР!
 
От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Разсъждаваш по детски. Не ти говоря само за някаква тъпа недвижима собственост, това го дадох като пример, щото ще го схванете по-лесно. Но уви :) Един по-мъдър от нас човек е казал - човек и добре да живее, умира...Та, в тоя ред на мисли, смъртта е неизбежна. Дори и да избягаш някъде, все някога ще умреш. И какво като живееш 20 години повече от някой друг, който е пожелал да се жертва, за да защити тези, които не могат да избягат? Друг голям българин пък е казал, че животът се мери не по продължителност, а по съдържание :) Страхливото бягство изпразва от съдържание живота, не мислиш ли?

Отиди в София, плати на 2 циганина да дойдат и да се правят че те бият. Никой няма да си мръдне пръста да те спаси...

Пък и ако живееш 20 години повече, ще може да си запълниш живота с повече съдържание. Не знам, ама само на мен ли ще ми е по-добре да танцувам с мадами в Хаваи, отколкото да съм на война, без да имам необходимата тренировка за да съм на война?

Единствената причина, приемлива за мен, за да отидеш на война е, защото много ти се иска да убиваш хора. Но другите причини, като чест, държавно нещо си, това са глупости, само показва колко сте манипулирани от обществото.
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Аз ли съм жалък бе олигофрен! Той ще бяга да се крие на кучето у гъза, аз съм бил жалък, ебати нещастника си! Докато си пушиш в екзотичната държава, ще гледаш ли как маскирани маймуни режат главите на майка ти, баща ти, приятелите ти и ще си живееш ли спокойно? Олигофрен нещастен, ЖЕНА!


Какво бягане бе братле, тъп ли си ти?

Ква чест, кво достойнство? Държавата ли ти носи честа и достойнството. Толкова ли си жалък човек, че дори затова разчиташ на държавата? Аз имам част и достойнство от личните си постижения. Държавата нищо не ми дава, а само взима от мен, но не съм идиот, да позволявам да ми взима и живота.

Както казах, на който живота му е по-ценен от "отечеството", нека остане и се бие. Аз тъпаци, ще си пуша и пия някъде, и ще чукам екзотични мадами. :D

П.С. Пак повтарям, Индия беше само ПРИМЕР!
 
От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Отиди в София, плати на 2 циганина да дойдат и да се правят че те бият. Никой няма да си мръдне пръста да те спаси...

Пък и ако живееш 20 години повече, ще може да си запълниш живота с повече съдържание. Не знам, ама само на мен ли ще ми е по-добре да танцувам с мадами в Хаваи, отколкото да съм на война, без да имам необходимата тренировка за да съм на война?

Единствената причина, приемлива за мен, за да отидеш на война е, защото много ти се иска да убиваш хора. Но другите причини, като чест, държавно нещо си, това са глупости, само показва колко сте манипулирани от обществото.
Само не разбирам, защо трябва някой да ме спасява? Смисъл, не мога ли да си помогна и сам? Не знам ти как си, обаче аз съм се врекъл във вярност на една мадама, която ми е родила деца. Следователно, сигурно само на теб ще ти е по-добре така.
 
От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

По тая логика.... защо не се хвърлиш от някой мост още утре ? Така де какво значение има, че може да живееш още 40-50 или повече години. Така или иначе ще умреш... няма какво да се бавиш....
Не одобрявам, нито безсмислената смърт, нито безсмисления живот.
 
От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Да, те мъжете така правят, като видят нещо притеснително заобикалят от далеч, данеби някой да им направи нещо лошо на дупето:) Аз не знам как живеете така, цял живот в мишата дупка страхувайки се от всичко, което ви заобикаля. Пак казвам, не знам какво ви става на днешните младежи, превърнали сте се ебати шушумигите. Голям страх, голямо нещо....

Има огромна разлика биаро от това да се страхуваш и от това да си умен. Избягването на конфликт не мисля , че е проява на страх. Естествено ако се наложи винаги мога да се защитя , не се притеснявай. Освен това в темата (поне в началото) говорим не за всичко , което ни заобикаля, говорим за война. Значи вместо да си взема всички близки хора и да отидем на някое по хубаво място , където няма опасност за живота ни - аз ще се бия с врага....и като или аз или някой от близките ми стане жертва на тая война , ще ме утешава мисълта , че съм бил патриот ?
 
От: От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Това що не го предадеш на вожда ти и на президента ти които ни тикат натам, бе бърни??? Да се махат и да запазят неутралитет това е истината и това е правилното.
Има огромна разлика биаро от това да се страхуваш и от това да си умен. Избягването на конфликт не мисля , че е проява на страх. Естествено ако се наложи винаги мога да се защитя , не се притеснявай. Освен това в темата (поне в началото) говорим не за всичко , което ни заобикаля, говорим за война. Значи вместо да си взема всички близки хора и да отидем на някое по хубаво място , където няма опасност за живота ни - аз ще се бия с врага....и като или аз или някой от близките ми стане жертва на тая война , ще ме утешава мисълта , че съм бил патриот ?
 
От: От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Това що не го предадеш на вожда ти и на президента ти които ни тикат натам, бе бърни??? Да се махат и да запазят неутралитет това е истината и това е правилното.

Ей сега ще им го пратя като смс. :D
 
От: От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Пращай по-бръже, докато не са измислили още някоя простотия еле пък плевнята, на него през минутка му го пращай, че е толкова прост, че няма да го запомни.
Ей сега ще им го пратя като смс. :D
 
От: От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Пращай по-бръже, докато не са измислили още някоя простотия еле пък плевнята, на него през минутка му го пращай, че е толкова прост, че няма да го запомни.

Кандитатирай се ти за президент на следващите избори. Щом сегашния е толкова зле , ти трябва да си по-добре от него.
 
От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Само не разбирам, защо трябва някой да ме спасява? Смисъл, не мога ли да си помогна и сам? Не знам ти как си, обаче аз съм се врекъл във вярност на една мадама, която ми е родила деца. Следователно, сигурно само на теб ще ти е по-добре така.

Не че не можеш, но нали спомена, че някои ще останат, за да спасяват, тези, които не могат да бягат.

Пък и щом си се врекъл във вярност на една мадама, която ти е родила деца, то тогава си длъже да мислиш за тяхно добро, а не за своята чест. Мисля, че те ще са по-добре, ако живеят спокойно в някой остров, отколкото мъжът на семейството да отиде във война и да има голям шанс та умре.

@Биароо, аз не само моето добро ще осигуря, ами това и на близките ми. Екзотичните места хем са евтинки, хем и съм добре с парите. Ти като си мъж, стой си тук и умирай. А да, точно на теб виках жалък, доказа го още веднъж. Всеки, който не поставя себе си на първо място е жалък, защото това означава, че не си е направил живота достатъчно добър.
 

Горе