Колко часа ставате?

От: Колко часа ставате?

Душе много спишшшшш, аз за туй ли цъкам внимателно сутрин по копчетата :-o

Душе, как ще е много? Даже 9 часа е редно да се спи. Ти си вампирясал, щом ставаш в 3.:-o Водиш ли си дневник? :)
 
От: Колко часа ставате?

Водя душко, ама в изкукалата ми тиква само :D
Душе, как ще е много? Даже 9 часа е редно да се спи. Ти си вампирясал, щом ставаш в 3.:-o Водиш ли си дневник? :)
 
От: Колко часа ставате?

Може би авторът на темата е искал да напише "Колко часа спите?".

Според мен също е въпрос на много фактори и обстоятелства, но определено 8 часа сън най-малко, са здравословното време, за да си отпочине мозъкът и организма като цяло.
Също така мисля, точно обратното, че колкото е по-отпочинал човек, толкова по-пълноценен може да бъде в какъвто и да е работен процес, дори и само свързано с интелектуално усилие.
Имало е моменти, в които съм спала по два-три часа и съм буквално половин човек без да усещам концентрация и някаква жизненост, дори и да пия кафе. Мисля, че дори си има медицински изследвания и време, в което човек трябва да се разсъни, за да не е стрес за организма събуждането.

Ставам в 6.30 през седмицата. Приготвям закуска на детето докато то си прави сутрешния тоалет, докато закусва аз оправям моя. Изпращам го на училище, аз разхождам кучето, прибираме се, душ, обличане и на работа в 8.30- вечер се старая да си легнем поне в 22.30. През почивните дни си спя до обяд и се чувствам екстра.
 
От: Колко часа ставате?

От години спя по 5-7 часа на нощ. По-малко от 4 часа дори един ден ми влияят пагубно и не съм работоспособен. 5 часа на ден ми е оптимума да съм в кондиция и да съм спестил време от съня без да имам осезаема ползва него. Разбира се от време на време презареждам батериите с едно голямо спане от по 15 часа, това не повече от 1 до 2 пъти месечно. Нощем определено съм по-продуктивен за неща за които трябва да съм съсредоточен - странно.
Типичен ден - лягане в към 04:00, 05:00 с жена или книжка (или и двете :oops:), заспиване около 1 час до 2 часа по-късно, ставане 10:30 - 12:00 макс
 
От: Колко часа ставате?

Моите батерии не се зареждат с спане, а с позитивно настроение, а то за жалост не се постига само със сън.
От години спя по 5-7 часа на нощ. По-малко от 4 часа дори един ден ми влияят пагубно и не съм работоспособен. 5 часа на ден ми е оптимума да съм в кондиция и да съм спестил време от съня без да имам осезаема ползва него. Разбира се от време на време презареждам батериите с едно голямо спане от по 15 часа, това не повече от 1 до 2 пъти месечно. Нощем определено съм по-продуктивен за неща за които трябва да съм съсредоточен - странно.
Типичен ден - лягане в към 04:00, 05:00 с жена или книжка (или и двете :oops:), заспиване около 1 час до 2 часа по-късно, ставане 10:30 - 12:00 макс
 
От: Колко часа ставате?

лягане в към 04:00, 05:00 с жена или книжка (или и двете :oops:)

Лягаш си с жена и четеш книга??? Или си лягаш с жена с книжка? Жълта?:-o

Режимът ти е нездравословен, но щом ти върши работа - действай.:|
 
От: Колко часа ставате?

Това ли имаше в предвид душко:

:-o

attachment.php


:D

Виж файлът 11342

Лягаш си с жена и четеш книга??? Или си лягаш с жена с книжка? Жълта?:-o

Режимът ти е нездравословен, но щом ти върши работа - действай.:|
 
От: Колко часа ставате?

е не може все жените да са правят на недостъпни я ! :lol:

Отмъщаваш, значи? :lol:

Ти затова спиш малко - през останалото време кроиш планове за отмъщение...

Душе, файла не се отваря. Поне при мен.
 
От: Колко часа ставате?

Ела ми на скипето, ще ти го покажа душко. :-o
Отмъщаваш, значи? :lol:

Ти затова спиш малко - през останалото време кроиш планове за отмъщение...

Душе, файла не се отваря. Поне при мен.
 
От: Колко часа ставате?

Ела ми на скипето, ще ти го покажа душко. :-o

Започвам да си мисля, че си облечен само със шлифер - ша дойда.:wink:
 
От: Колко часа ставате?

Ааааа, душко минаваме на друга тематика, аз за снимката имах в предвид, иначе ти си си моята душа винаги съм си с теб. :rolleyes:
Започвам да си мисля, че си облечен само със шлифер - ша дойда.:wink:
 
От: Колко часа ставате?

Спомням си едно интервю с един от най-богатите хора в света, та човека каза така: Много хора ме питат как съм забогатял толкова много? Аз им отговарям така: Всеки ден си лягам в 00:00 и ставам с 04:00. През останалото време работя. Аз работя по 20 часа на ден, как няма да съм богат :). Това му бяха думите.
 
Re: От: Колко часа ставате?

Спомням си едно интервю с един от най-богатите хора в света, та човека каза така: Много хора ме питат как съм забогатял толкова много? Аз им отговарям така: Всеки ден си лягам в 00:00 и ставам с 04:00. През останалото време работя. Аз работя по 20 часа на ден, как няма да съм богат :). Това му бяха думите.

Да, и остаря на 35 години. Не продължи ли така. Не знам как го е правил, но 4 часа сън на ден ми се вижда нещо много странно за човек, който трябва да е най-фокусиран от всички около него. :)

В началото може да си позволиш безсънни нощи (защото са си такива с по 4 часа на денонощие) в началото, когато нещата запалват, но през целия си живот да караш така, много странно какво ще преставляваш на 40 години. :)
 
От: Re: От: Колко часа ставате?

Да, и остаря на 35 години. Не продължи ли така. Не знам как го е правил, но 4 часа сън на ден ми се вижда нещо много странно за човек, който трябва да е най-фокусиран от всички около него. :)

В началото може да си позволиш безсънни нощи (защото са си такива с по 4 часа на денонощие) в началото, когато нещата запалват, но през целия си живот да караш така, много странно какво ще преставляваш на 40 години. :)

И аз така мисля, докато направиш нещата стабилни е нормално да работиш като маниак, но след това може да го караш по полека и да се наслаждаваш на живота.
 
Re: От: Re: От: Колко часа ставате?

И аз така мисля, докато направиш нещата стабилни е нормално да работиш като маниак, но след това може да го караш по полека и да се наслаждаваш на живота.

Да, не може да фурсираш от тук до Варна колата нон стоп, защото ще изпуши точно на изхода на София. :) Същото е и с това. ;)
 
От: Колко часа ставате?

А, за него ясно той все се буди преди нас, само да не е умрел като оня на картинката горе. :lol:
Ставам за няма и час, ама оше катоса сабудя йе штръкнал, кога сай наспал незнаю
 
От: Re: От: Колко часа ставате?

Да, и остаря на 35 години. Не продължи ли така. Не знам как го е правил, но 4 часа сън на ден ми се вижда нещо много странно за човек, който трябва да е най-фокусиран от всички около него. :)
Липсата на сън може да се компенсира с лекарства, но това съсипва трайно организма на човек. Вероятно този е от САЩ или друга западна държава. Там всички пият различни психотропни лекарства направо с шепи. Затова има толкова много случаи в новините на известни хора, умрели от предозиране с лекарства. Дори Майкъл Джексън си отиде по този начин. Дано тази тенденция не се пренесе и у нас. Аз лично съм силно против всякакви лекарства и вещества, които променят химията на мозъка. Съветът ми е дори да ви предписват такива да не ги пиете в никакъв случай, освен при животозастрашаващи състояния като епилепсия и подобни.
 

Горе