Конкурсче за краснописец - 100лв

От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Министатиите на тема "шпакловка и боядисване"...

Ооо, изтървал съм значи, такива статии щях да ти направя и да ти дам. Директно от първоизточника. Познавам немалко майстори и фирми по боядисване и шпакловки. Едва ли djidja83 може да шпаклова и боядисва и да знае тайните на занаята... .
Но все пак успех със справянето на задачката и поздрави на спечелилата.
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

В този случай не се търси професионален майстор, който да ти каже как ще ти направи всичко за 1 000 лв, а човек, който да го напише увлекателно, да рекламира малко па макар и да е послъгнал :)
 
От: От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Ооо, изтървал съм значи, такива статии щях да ти направя и да ти дам. Директно от първоизточника. Познавам немалко майстори и фирми по боядисване и шпакловки.

и ще имат време да пишат статии? толкова са и майстори :lol:
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

В този случай не се търси професионален майстор, който да ти каже как ще ти направи всичко за 1 000 лв, а човек, който да го напише увлекателно, да рекламира малко па макар и да е послъгнал :)

Именно - ще извикам майсторите у нас, те всеки ден идват де, ще ми кажат и аз ще го напиша. А аз знам и мога да пиша, просто избягвам да пиша за другите.

Както и да е, нека не разваляме нещата, ще се радвам ако djidja83 успее в начинанието, тя добре пише.
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

@Странникът - защо смяташ, че djidja83 едва ли "може да шпаклова" дупки и да "боядисва" стени. Аз например от малка съм бояджийка - където баща ми, там и аз... Дори частно изкарвах пари от шпакловка и боядисване на апартаменти (в чужбина). Занаятът не опира до пол, а до практика и умение. ;) Разбира се, професионален бояджия ще използва точните термини, но един копирайтър може да използва шпаклата и мечето, за да те въведе в изпъстрени страници. ;)
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Свърши конкурса и всеки се включи в темата :lol:
 
От: От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Ооо, изтървал съм значи, такива статии щях да ти направя и да ти дам. Директно от първоизточника. Познавам немалко майстори и фирми по боядисване и шпакловки. Едва ли djidja83 може да шпаклова и боядисва и да знае тайните на занаята... .
Но все пак успех със справянето на задачката и поздрави на спечелилата.

Съпругът ми е майстор, така че получавам нужната информация от първа ръка. От там нататък, както е писала petya77, аз знам как да я представя, за да бъде хем полезна, хем увлекателна.
 
От: От: От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Съпругът ми е майстор, така че получавам нужната информация от първа ръка. От там нататък, както е писала petya77, аз знам как да я представя, за да бъде хем полезна, хем увлекателна.

Това е хубаво, радвам се за това, успехи.
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Ще се справи идеално, сигурен съм. Пише много хубаво, а за подобни тематики и внимателно и тактично :) Най-малкото ще е в пъти по-добре от моят майстор ахахахах :D
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Честито!
И на победителя, и на участвалите.
Аз, докато се натутам, и останах в сивия списък. За което се извинявам на copypaster. :oops:
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

@copypaster ако е твой сайта правя линкбилдинг на един да хидроизолация, ако искаш можем за разменим линкове, пиши ако те интересува. Ще ти пратя повече инфо.
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Ееее чеки то още не съм го пуснал даже, има време ще го измислим :)
 

Горе