Конкурсче за лого. Не се плаща!!

От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Beat this:

18f61v.png

You must be Chuck Noris to do that...
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Не съм дизайнер, просто работя с опциите на Microsoft Office Publisher и реших да се пробвам за разпалване на темата. Ако ми остане време, ще натъкмя някой красавец на мястото мацката.... Изоставам със задачи ;)
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Не си дизайнер, но определено имаш усет... нюхаш доста силно както се казва :)
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

xaxaxaxa Стига бе хахахах не не не мога :D :D :D
Ми работим по спецификация :-o - "мъжко тяло, заоблено, ръкописно,..".

Пък глей как стана viral още преди да са го турнали на сайтя... :mrgreen:
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

bgtupanfighter, ти намери ли си колежка? :D или онова беше за женски сайт?
този е мъжки...колега не си търсил? :mrgreen:

по темата:
гледам се радваш на много предложения :lol:
ако беше с паричен награден фонд, конкурса нямаше да пожъне такъв успех!!! :-o
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

мъжки мъжки..колко да е мъжки, аз не бих се навъртал в подобен сайт ако не се налагаше, пък ти си решаваш :D :twisted:
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

мъжки мъжки..колко да е мъжки, аз не бих се навъртал в подобен сайт ако не се налагаше, пък ти си решаваш :D :twisted:

ааа, ти за това искаш логото да е с мъж

това е бил женския сайт :D значи си намерил колежка :D
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Явно Петя ще я правиме дизайнер :twisted:

И двамата харесахме нейният вариант

И другите са много добри. Последното на Николов и идеята на артлидизайн на кантар... но това на Петя ни хвана някак окото :)

Ще изчакаме да го облече в мъжко тяло :rolleyes:
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

но това на Петя ни хвана някак окото :)
Ще изчакаме да го облече в мъжко тяло :rolleyes:

Благодаря!
Не очаквах подобно развитие на конкурсчето - доста чаровници зарази, докато липсвах... ;)

Малко по-скромни предложения с полуоблечени мъжаги:

Виж файлът 4959
Виж файлът 4960

Виж файлът 4961
Виж файлът 4962

Виж файлът 4963
Виж файлът 4964

Виж файлът 4965
Виж файлът 4966

Виж файлът 4967
Виж файлът 4968

Виж файлът 4969
Виж файлът 4970

Последните 2 ме най-кефят, но едва сега забелязах, че наистина се забърках от чаровници - ще върна пропуснатите буквички в случай, че ви грабнат окото с колежката ти...
 
Последно редактирано:
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Първото е перфе! Петя, мисля че имаш заспал талант и трябва да го събудиш :wink: Програмите за едитинг (дизайнерските) се учат, но усета и нюхът идват отвътре.

Благодаря много на всички включили се. Мисля за някаква малка компенсация към всички участващи (обсъждам я с един от вас дали ще ви бъде от полза) и ще ви пиша

10х агейн :)
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Първото е перфе! Петя, мисля че имаш заспал талант и трябва да го събудиш :wink: Програмите за едитинг (дизайнерските) се учат, но усета и нюхът идват отвътре.

Благодаря много на всички включили се. Мисля за някаква малка компенсация към всички участващи (обсъждам я с един от вас дали ще ви бъде от полза) и ще ви пиша

10х агейн :)

Благодаря за искрената преценка. Нюхът ми надхвърля възможностите ми (ограничени познания в областта), талант притежава всеки, специфичен по своему. Единственото, което мога да препоръчам към участниците е да творят като за собствен проект (сайт), така както биха били удовлетворени от крайният резултат и визия - през собствените си очи. Професионалността се развива с постоянна практика. Дизайнерите знаят и могат.

Моето включване беше с друга цел, затова смятам да преотстъпя наградата - по преценка на организаторът на конкурса. Всеки заслужава похвала, не само с предложенията си, но и с инициативата да се включи за удоволствие... ;)

bgtupanfighter - успешно развитие на сайта и да слушаш колежката си. Логото ме кефи в действие ;)
 
Последно редактирано:
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

добър жест :) Тогава отива при Николов (заради последното лого) и ако той се откаже, отива при dreambench
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Не се бях вкл. за наградатата :) а за да помогна иначе я предавам нататъка! Дрийма да я взема :D . Просто нямам в момента сайт който да рекламирам не нещо друго...
Поздрави и браво на победителя в конкурса, чудесно си изпълни работата след спечелването ан конкурса!

Поздрави Никола Николов
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Не се бях вкл. за наградатата :) а за да помогна иначе я предавам нататъка!

Добре де, като няма кой да я вземе и никой като не я иска, нека се рекламира форума, като място, което е помогнало да се осъществи идеята!
Аз пък не съм толкова скромен и бих взел наградата, но не съм участвал в конкурса и не ми се полага!
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

хех кво става в тоя форум :)
Чакаме дриима и после преминаваме към artlydesign..., после е алфчето

Иначе пак 10х за хелпа - явно има хора с широки сърца :beer:
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Няма ли да е ирония 20 дизайнера участват никой не взема наградата и Страникът влиза взема си банерчето и пей сърце :D Суперската гледка :D Чудя се ако бяха пари дали Петя щеше да ги откажи :D:D
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Няма ли да е ирония 20 дизайнера участват никой не взема наградата и Страникът влиза взема си банерчето и пей сърце :D

Аз вече си казах мнението - бих взел наградата, имам подходящ сайт за тази цел, но не е редно да я използвам, понеже не съм участвал в конкурса, за това ще сложа банера на форума, като място, което е дало поле за осъществяване на идеята.
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Няма ли да е ирония 20 дизайнера участват никой не взема наградата и Страникът влиза взема си банерчето и пей сърце :D Суперската гледка :D Чудя се ако бяха пари дали Петя щеше да ги откажи :D:D

Ами да може, защо не стига да има разрешение от предприемач... Понеже не може да се слагат каквито си искаш банери, било то и за реклама :)
 

Горе