Конкурсче за лого. Не се плаща!!

От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Аз съм за реклама на форума... като цяло, все пак сме част от него и за да се развива трябва да даваме от себе си...
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Чудя се ако бяха пари дали Петя щеше да ги откажи :D:D

Колега, отговарям ти съвсем искрено - ако бяха пари, щяха да отидат ей тук, директно изпратени от организаторът.
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Аз чесно някои от гоените постове не ги разбрах... нещо може би съм пропуснал :) Сега ще зачета по-дълбоко за да захапя за кво иде реч

Иначе нямам разбира се против да има банер на форума (и друг път съм го правил), но надали ще е ефективна, има по-подходящи сайтове за целта :wink:

За благотворителност.. няма да говоря в момента (не че и имам възможност де), защото смятам, че темата е много мноогооо болна и може да ми се разсърди някой, но личното ми мнение е, че има хиляди и хиляди дечица които също имат нужда от помощ, но тяхният зов реално няма как да бъде чут. Представя ли си някой от вас детенце което умира и гледа по тв-то как събират пари за друго детенце...........................

Иначе по темата - чакаме дриим, артли, алф (в тази последователност) и евентуално натам. И аз съм в малко неудобно положение от тази ситуация, но мисля, че това е най-редното в случая.
Друго...мисля си, че ако някой от участниците има подходящ за целта сайт може да се разбере с другите да му отстъпят :wink:
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

За благотворителността към Гого допринесоха повече офлайн организациите, бавничко се събират средствата за вторият курс на лечение, който трябваше да е в началото на годината. Кофтито в случая бе отказаната подкрепа от силен сайт за благотворителни кампании - и на мен, както и на близките на детето бе отговорено, че не се организират кампании за подобен тип заболявания... Затова не претендирах тук за банер.

Хайде колеги, няма ли да се споразумеете за рекламата.... Charovnik.Com е нетърпелив ;)
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Чакаме дриима и после преминаваме към artlydesign..., после е алфчето
Ми аз кога съм бе? :(
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Трябваше да му туриш едни шорти поне, а ти го пусна директно по дупе :D
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Хора айде стига офф топик че постояно изместваме темите на хората извършващи услуги и не е коректно спрямо тях :)... Все пак сме в Фреелансър зоната, и аз се нервих когато моята тема едно време я изместваха така, но вече не защото не я знам даже на коя страница е :D
 
От: Конкурсче за лого. Не се плаща!!

Трябваше да му туриш едни шорти поне, а ти го пусна директно по дупе :D

Тъкмо имаш готово решение за header-а на Фб. страничката :D
 

Горе