Конкурс за "Най-добър уеб сайт 2009" от Predpriemach.com

Бих те ли участвали в конкурса

  • Да с един сайт

    Votes: 26 41.3%
  • Да с два сайта

    Votes: 8 12.7%
  • Да с повече от два сайта

    Votes: 13 20.6%
  • Не

    Votes: 16 25.4%

  • Общо гласове
    63
От: Re: Конкурс за "Най-добър уеб сайт 2009" от Predpriemach.com

досега принципно желаят да участват ще участват значи ~ 18 тина души с 34 сайта

това го пиша за да можем да се ориентираме

Когато стартира, ще бъдат много повече!
Ако има нещо неизяснено, нека го изясним и да стартираме поне от 1 октомври 2009! :wink:
 
От: От: Re: Конкурс за "Най-добър уеб сайт 2009" от Predpriemach.com

Когато стартира, ще бъдат много повече!
Ако има нещо неизяснено, нека го изясним и да стартираме поне от 1 октомври 2009! :wink:

И аз съм за датата 1 октомври. ;) Тогава стартираме, ще го обявиме и във форума официално. Някой някакви предложения? :)
 
От: Конкурс за "Най-добър уеб сайт 2009" от Predpriemach.com

може л ис незавършени проекти да се участва ... [url]http://moreotlaina.com[/URL] например :)
 
От: Конкурс за "Най-добър уеб сайт 2009" от Predpriemach.com

Да, като срока за последните записвали наближава с всеки ден. ;)

Оценката ще бъде дадена обективно и корекно, няма приятели, няма рушвети, като едно друго такова събитие. ;)
 
От: Конкурс за "Най-добър уеб сайт 2009" от Predpriemach.com

Въпрос: може ли да се кандидатствам със сайт от порфолиото ми?
Може би е добре да се уточни какво ще бъде оцвенявано...
оптимизацията, дизайна, съдържанието, изчерпателността, всичко комплексно или нещо друго?
 
От: Конкурс за "Най-добър уеб сайт 2009" от Predpriemach.com

препоръчително (и почти задължително) е да кандидастваш със сайт от порфтолиото си.
Все пак ще е твои сайт. Неучадно и безсмислено ми се струва да кандидастваш със сайт, които си искаш като например Apple.com и прочее :)
 
От: Конкурс за "Най-добър уеб сайт 2009" от Predpriemach.com

препоръчително (и почти задължително) е да кандидастваш със сайт от порфтолиото си.
Все пак ще е твои сайт. Неучадно и безсмислено ми се струва да кандидастваш със сайт, които си искаш като например Apple.com и прочее :)

Естествено че няма да кандидатствам с чужд сайт. Въпроса ми беше по-скоро дали има ограничение сайта да се използва от мен, да е регистриран на мен и т.н. (личен сайт). Все пак тези от портфолиото, въпреки че са правени от мен са продадени, затова попитах какво точно ще се оценява, но вече разбрах че може. :wink:
 
От: Конкурс за "Най-добър уеб сайт 2009" от Predpriemach.com

Поне според мен несобственик на сайт не е редно да участва с него. Ако си го правил за друг, вероятно ти е било заплатено и е логично заслугите (награди от конкурси) да са за него. Който има достъп до файловете на сайта, то той може да се разпознае като собственик. Аз лично си направих верификация с файл (има линк в темата с представянето).
 
От: Конкурс за "Най-добър уеб сайт 2009" от Predpriemach.com

Имам достъп до сайтовете, с които съм участвал, понеже ги администрирам. Точно затова питах какво точно ще се оценява - ако е дизайна - защо е верификацията? Хубаво е да има точен регламент кои сайтове могат да участваи кои не. :wink:
 
От: Конкурс за "Най-добър уеб сайт 2009" от Predpriemach.com

Само не разбирам как решихте, че това са точните хора за журите 9 човека да определят всичко, част от които дори не са се доказали като уеб предприемачи
 

Горе