Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

Fozzy ами те като ползват готови шаблони ще е грехота да вземат повече от 10-15лв. До средата на другата седмица довършвам един сайт и ще се включа и аз, но мисля да ти го пратя на лично ако нямаш нищо против.
 
Re: От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

Fozzy ами те като ползват готови шаблони ще е грехота да вземат повече от 10-15лв. До средата на другата седмица довършвам един сайт и ще се включа и аз, но мисля да ти го пратя на лично ако нямаш нищо против.

Не е проблем. Ще може ли да го постнем в темата?
 
От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

Аз поне ще се включа с още предложения,но към края на конкурса :) Поздрави и ъп на темата :)
 
От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

И аз искам да участвам, но за момента нямам много време.Все пак ще пробвам да намеря и да сътворя нещо : )
 
От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

Ето и моето творение:
logo.pngUntitled.jpg
Залепна за сайта, няма да имам за жалост време за други предложения, успех на всички участници : )
 
От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

razb.jpgrazbb.jpg Конкуренцията е страшно силна ,браво и успех на всички!
 
  • Like
Реакции: Alf
От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

e6ba3c8d-960-514-ups-ri-2q8cozarjh.jpg

3[2].jpg
Поздрави,
GDesigns
 
От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

Абониран...
 
От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

Не до 9-ти юни е конкурса ;) Включвай се и успех :)
 
От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

Я да видим сега ... всяка прилика с лица и събития е напълно случайна :p

razbirach.jpg
 
От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

Тъй като "Разбирач" в българският език се възприема с лека ирония, сарказъм, насмешка аз наблегнах в идеята за лого на обратното - точност, прецизност, добре работещ механизъм символ на което са зъбните колела. След като огледах направеното имам забележки и корекции, които ще коригирам, ако се хареса идеята ми.


%25D1%2580%25D0%25B0%25D0%25B7%25D0%25B1%25D0%25B8%25D1%2580%25D0%25B0%25D1%2587.png
 

Прикачени файлове

  • %u002525D1%2580%25D0%25B0%25D0%25B7%25D0%25B1%25D0%25B8%25D1%2580%25D0%25B0%25D1%2587.png
    %u002525D1%2580%25D0%25B0%25D0%25B7%25D0%25B1%25D0%25B8%25D1%2580%25D0%25B0%25D1%2587.png
    246 KB · Преглеждания: 12
От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

Здравейте! Реших да се включа и аз... За сега имам само едно предложение, но ако имам време, ще изработя още нещо. :) Това е от мен. Залагам на по- семпъл дизайн, направих го и малко по - свежо с цветовете... Надявам се да се хареса. Лека вечер от мен. :) Graphic2.jpgsait.jpg
 
От: Re: От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

razbirach1-preview.pngpreview1.jpg

Ето едно предложение и от мен :)
 
От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

Предложение 2. sait2.jpglogo2.jpglogo2 cut.jpg
 
От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

Това е втората концепция, която предлагам за лого. Надявам се да е сравнително ясна идеята. Абстрактния елемент наподобява, технически чертеж. Тук съм се опитал да дам на логото малко по ИТ насоченост!

razbirach.jpg
 
От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

И още две от мен... logo4.jpglogo3.jpg
 
От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

До всички бъдещи и настоящи участници. Искам само да ви поздравя за прекрасните неща, които сте изработили.

Искам също така да добавя, че имате ПЪЛНА СВОБОДА на действие. Не е нужно логото да е нещо сложно, завъртяно и т.н. Ето например логото на тео е една акула. Няма нищо общо с тематиката на блога, но е готино, запомнящо се и ще отличава блога от масата. Само да не е нещо смехотворно, изкопирано и да не може да се брандира.

ИМАТЕ ПЪЛНА СВОБОДА!

Може много от вас да ме критикуват, но аз в случая съм възможно най-гадният клиент, който можете да имате поради простата причина, че не знам какво искам. Творете каквото ви е на сърцето, парите ще вземе този, чието лого ме "грабне" по някакъв начин.

Много често при конкурси като видя лого и на ум си казвам "това ще е със сигурност". Надявам се и тук нещо да ме грабне дотолкова. Всички правите уникални неща, за което ви благодаря. Успех!
 

Горе