Конкурс за лого на български

Aldim

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Пускам конкурс за изработване на ново лого на български, което да замени съществуващото на латиница на МЕТРОМЕДИЯ, виж в www.metromedia.bg.

Дейност: реклама в метрото
Насоки: изцяло на българица, изчистено и динамично. Може да носи духа на старото, но може и да е съвършено ново. Запазване на червения/синия цвят. В два варианта с/без текста - рекламен канал на София.

Начало: 24.10.2019
Край: 10.11.2019 20:00ч.
Обявяване на победител: 12.11.2019 до 12:00ч.

Задължителни условия за участие:
1. Възможност за издаване на фактура.
2. Подписване на Декларация/договор за прехвърляне на абсолютни права върху логото.
3. Предоставяне на source файлове - пълни transparent варианти на логото на черен и бял фон - .psd, .eps, .crd, etc. (ще се използва както в интернет, така и върху всякакви печатни материали)

Награда: 500 лв.

Запазвам си правото да удължа срока на конкурса, ако някой от участниците поиска отсрочка или сам преценя това.
ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН
 
logo-new.jpg

logo-new-black.jpg

logo-new1-black-white.jpg

logo-new1.jpg
logo-new1-black.jpg
 
Това звучи добре. Ще наблюдавам как върви, че и на мен ми е любопитно какви предложения ще има. Успехи. ;)
Здравейте Блинки, конкурса върви към своя край. Във връзка със завършването му, моля да се свържете с мен.
 
Здравейте Блинки, конкурса върви към своя край. Във връзка със завършването му, моля да се свържете с мен.
Здравейте, писах ви вече лично съобщение. Ако нещо мога да помогна, кажете ми. :)
 
Ако конкурса беше пуснат в категорията Freelance Jobs & Projects
щеше да бъде видян от повече дизайнери.
Подкрепям!
Аз за първи път го виждам.

Предвид този страхотен бюджет (не е имало подобен) не бих възразил да се направи изключение и срокът му да бъде удължен :)
 
Здравейте, моля да ме извините , но не смогвам да реагирам при този начин на комуникация . Моля да ми пишете на мейла [email protected]. Времето на конкурса действително приключи, а ми се струва , че можеше да има повече предложения, ако беше останал в секцията Freelance Jobs & Projects. Така или иначе, удължаването на срока е промяна в условията, което не мога да направя самосиндикално. Затова и исках връзка с Блинки.
 
Подкрепям!
Аз за първи път го виждам.

Предвид този страхотен бюджет (не е имало подобен) не бих възразил да се направи изключение и срокът му да бъде удължен :)

Ако имате интерес да се включите, го направете, защото предложенията са малко и незадоволителни към момента. Очаквам отговор от администраторите , дали може да се удължи срокът.
 
Ако имате интерес да се включите, го направете, защото предложенията са малко и незадоволителни към момента. Очаквам отговор от администраторите , дали може да се удължи срокът.
Бих се включил, но не съм дизайнер :)
По-добре изпратете едно ЛС на @Blinky
 

Горе