Конкурс за лого на женствен сайт

Re: От: Re: От: Конкурс за лого на женствен сайт

С Български предприемачи само с капаро. Или поне за в началото винаги трябва така да се работи. Прекалено много тарикати станаха, не че на Българина не му се носи такава слава де.

Да, или без капаро само на хора на място, които няма да си издънят репутацията за никакви пари. Или въобще за никакви.
 
От: Re: От: Re: От: Конкурс за лого на женствен сайт

българин ли е, първо да праща 100 лева тогава да ти пише. За съжаление по-голямата част да мишкари.
Да, или без капаро само на хора на място, които няма да си издънят репутацията за никакви пари. Или въобще за никакви.
 
От: Re: От: Конкурс за лого на женствен сайт

Искам да попитам и аз Извънземния как ще коментира това, защото обвинението е сериозно към него и не е ОК да се базика така. В крайна сметка сте започнали някаква сделка, ако нещо не е ОК, кажи на другата страна и ще се реши проблема. Ако не, ще ти се лепне негативна репутация + итрейд, и ще е в много по-голям минус.

Колкото до ganio, разбирам, че не е ОК, но защо не работите с някакво капаро. Колко пъти сте работили заедно, че да му се довериш? Аз с който съм работил тук или го познавам лично, или винаги сме почвали с някакви установени правила и след като сме се доказали като точни, след това минаваме на системата "ами когато можеш" или "като стане, ще се оправим". ;) И е хубаво преди да се плесне някакъв такъв офтопик в тема, да се опитате да оправите сделката, а след като не можете да пишете в отделна. Баси детските изпълнения.

Извънземния, ще очаквам да дадеш някаква становище за случката. Не ми се иска тук във форума да се случват някакви такива глупави изпълнения. ;)

Благодаря за възмоността да се изкажа. :)
Както вече споменах, господинът "дизайнер" е извадил някакви подбрани неща, които да сподели тук като кореспонденция. Уговорката ни беше да представи две концепции и после да направи редизайн по мое желание докато не се стигне до нужния резултат, който да ме удоволетвори. Но вместо редизайни получавах невероятните му съвети как "така било най-добре". И реших, че няма смисъл да се занимавам, да мъча и него и себе си.
Определено не се чувствам виновен, за мен сумата, която трябваше да му изпратя е по-скоро символична, но наистина след непрофесионализма, който прояви, нямах никакво намерение да му плащам.

Благодаря и на всички, които се въобразиха като арбитри на разигралия се двубой и демонстрираха свръхкомпетенция, направиха един бърз социогенезис на българските традиции и ценности посредством съпоставка с Алеко-Константинови образи.

Който ме възприема като бандит може да ми даде отрицателен рейтинг, итрейд и каквото му е на сърце.

Оценявам прекрасните предложения на всички, които са се включили в конкурса дотук. :)
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

И какво съм пропуснал в кореспонденцията?
Изпратих ти 3д вариант и се опитах да ти обясня , че не е добра идея, но ти явно разбираш повече.
За мен си оставаш нагъл измамник който не знае какво иска и който не прави разлика между лого и превю/mockup.
Дано да ти направят по-хобаво лого, успех с конкурса.
 
Последно редактирано:
От: От: Re: От: Конкурс за лого на женствен сайт

Благодаря за възмоността да се изкажа. :)
Както вече споменах, господинът "дизайнер" е извадил някакви подбрани неща, които да сподели тук като кореспонденция. Уговорката ни беше да представи две концепции и после да направи редизайн по мое желание докато не се стигне до нужния резултат, който да ме удоволетвори. Но вместо редизайни получавах невероятните му съвети как "така било най-добре". И реших, че няма смисъл да се занимавам, да мъча и него и себе си.
Определено не се чувствам виновен, за мен сумата, която трябваше да му изпратя е по-скоро символична, но наистина след непрофесионализма, който прояви, нямах никакво намерение да му плащам.

Благодаря и на всички, които се въобразиха като арбитри на разигралия се двубой и демонстрираха свръхкомпетенция, направиха един бърз социогенезис на българските традиции и ценности посредством съпоставка с Алеко-Константинови образи.

Който ме възприема като бандит може да ми даде отрицателен рейтинг, итрейд и каквото му е на сърце.

Оценявам прекрасните предложения на всички, които са се включили в конкурса дотук. :)
Братле, ти не знаеш какво искаш ми се струва. Ако искаш някакво различно, уникално и стънващо лого и банер, което може да накара потребители да седят и да го гледат с минути, ще трябва да си смениш дизайна на сайта. Дизайна ти в момента, ще се вписва във всеки един банер със снимка от тази тематика + един надпис с подходящ фонт (каквито ти пуснаха няколко човека) . Като гледах, какво е писал ganio, искаш 3д текст, който ще се връзва с дизайна на сайта ти като на свинче звънче :)
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

Лого ли се търси или изображения с текст за първа страница на сайт и фейс? Питам щото не видях място за лого. Къде ще се поставя това лого? На мен не са ми ясни условията и няма как да се включа, просто питам, за да се ориентират и останалите дизайнери.
И какви лого-дизайни харесвате, ако може една връзка, нещо ориентировъчно. Как си представяте вашия сайт, като кой друг сайт би трябвало да изглежда ... примерно, защото всеки има във въображението си определени представи.
Повечето дизайнери се ориентират от това като стил, цвят, ... и могат много предложения да дадат след това.
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

И този конкурс ми мирише на загубена кауза, аз лично мисля повече да не си губя времето тук.
Човека ти дава 100 лева награда, нищо че сайта му не струва 100 лева. И ти да го изпуснеш?
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

@dcveta- Трябва ми лого, което естествено ще седи и на самия уебсайт и навсякъде другаде, за където ми трябва. :)

@buymore Не виждам с какво ти губя времето, честно.

@kpetrov Благодаря за вица, ти си страшен анализатор, може ли другия път, в който трупаш мнения, поне да са съдържателни.
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

@dcveta- Трябва ми лого, което естествено ще седи и на самия уебсайт и навсякъде другаде, за където ми трябва. :)

@buymore Не виждам с какво ти губя времето, честно.

@kpetrov Благодаря за вица, ти си страшен анализатор, може ли другия път, в който трупаш мнения, поне да са съдържателни.
Изобщо не засягам дали сайта ти е вървежен, коментирам само дизайна. Дизайна е много зле. Части от страницата даже не излизат, както трябва но може да ми е от браузъра, все пак съм с Мозила, не с ИЕ :) Бекграунда ти е, като на сайт за чукове, тесли и дърводелски материали. Относно банера ти, който упорито наричаш лого, не знам какво искаш, предложиха ти няколко подходящи банера. С по-добра снимка отколкото имаш в момента, която повече прилича на лейзи ай, отколкото на намигване. Но неведоми са пътищата на интернет, може би точно това ти носи успех. Но пак казвам, може би точно това ти е донесло успех, и не се шегувам. Ако промениш нещо може и да загубиш.
п.с. Според мен нацяло трябва да промениш дизайна, ако си готов да рискуваш. Един нов банер няма да ти промени сайта.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на женствен сайт

8109174I.jpg
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

Обявявам край на конкурса.
Въпреки сериозния спам имаше много качествени предложения, искам искрено да благодаря на всички, които си направиха труда да се включат.

Мисля, че логото на stoineff е най-доброто и си заслужава първото място. :)
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

Честито stoineff.


ПС: Към автора
Да знаеш за напред, че като поръчваш нещо трябва да се плаща, повечето дори искат депозит.
Приемам, че не си знаел и затова не искам нищо.
Ако беше казал какъв стил искаш да е логото щях да го направя, а не да гадая.
Оттеглям офтопика си.
 

Горе