Конкурс за лого на женствен сайт

Izvunzemen

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Сайтът- http://mymakeupideas.com/
Това банерче в момента съм си го правил аз, но мисля, че сайтът заслужава нещо по-сериозно. :D
Логото ми трябва освен за банер на сайта и за страницата във фейсбук и гугъл+ и навсякъде като цяло. Главната причина, поради която ми трябва лого е, че започваме и снимане на видео тъториали за сайта и искам нещо по-професионално, което да се вижда в началото и края на клипа.
Награда- 100 лв. знам, че цената не е особено голяма, но повече няма... :D

За начало на конкурса се счита датата, в която съм пуснал темата.
Крайна дата на конкурса- 15 май, в същия ден ще обявя и победителя.

ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН 8)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на женствен сайт

''Женствен сайт''???

Уаууу!!! Сайтът е мъжки, но е със женствени маниери и обноски или е насочен към дамската аудитория?
Щото във втория случай трябва да използваш израза ''женски''. :)
Сори за оф-топика, но такива грешки още в заглавието намаляват тежестта на цялата тема. Приеми го, като приятелски съвет.:)
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

#ТакаеВарное извинявам се, ако на някой темата му се струва лека след това заглавие. :(
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

#ТакаеВарное извинявам се, ако на някой темата му се струва лека след това заглавие. :(

Не се самобичувай толкова жестоко, де... :) Следващият път ще знаеш.
Приеми го, като ценен урок - тук сме, за да се учим, все пак... имам предвид живота, като цяло, а не форума.
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

или е насочен към дамската аудитория?
Щото във втория случай трябва да използваш израза ''женски''. :)

не е сигурно :shock: има "дами" с мъжки маниери
следователно сайта може да бъде насочен само към дамите със женствени маниери :D
 
От: От: Конкурс за лого на женствен сайт

Много силно почвате със спама още в зародиш:), има нови правила за конкурси, трябва да сложиш най-долу, че си съгласен с тях.

Като така или иначе "трабва да сложи еди кво си" защо просто не се приеме, че самото пускане на темата означава автоматично приемане на правилата. Аз лично не съм ги чел тези правила и не ме касае много, но се надявам това напомняне на всеки, че трябва да слага еди какво си в темата да не се превърне в причина за още спам по темите :)
 
От: От: Конкурс за лого на женствен сайт

Благодаря, промених конкоурса според критериите. :)
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

Къде да изпращаме предложенията си?
 
От: Конкурс за лого на женствен сайт

Тук в темата. :)
 
От: От: Конкурс за лого на женствен сайт

Това е моето предложение :)

Виж файлът 12235

Понеже се смятам за достатъчно женствена ще си позволя да се намеся отново в темата, като дам оценка на това проекто лого. За мен то е много добро, въпреки че повече ме впечаятляват сайтовете за козметика, когато има и червила. :)

Извинявам се на автора, ако включването ми е неуместно, но реших, че женска гледна точка не би била излишна...
 
От: От: От: Конкурс за лого на женствен сайт

Понеже се смятам за достатъчно женствена ще си позволя да се намеся отново в темата, като дам оценка на това проекто лого. За мен то е много добро, въпреки че повече ме впечаятляват сайтовете за козметика, когато има и червила. :)

Извинявам се на автора, ако включването ми е неуместно, но реших, че женска гледна точка не би била излишна...
Благодаря за положителната оценка!
И аз съм женско :)
 
От: От: От: От: Конкурс за лого на женствен сайт

Благодаря за положителната оценка!
И аз съм женско :)

Дааам, личи си женския почерк в изработката. За момент си помислих, че логото е дело на някой ''женствен'' дизайнер - мъж.:)

На мен наистина ми харесва. Пожелавам ти успех!
 
От: От: От: Конкурс за лого на женствен сайт

Понеже се смятам за достатъчно женствена ще си позволя да се намеся отново в темата, като дам оценка на това проекто лого. За мен то е много добро, въпреки че повече ме впечаятляват сайтовете за козметика, когато има и червила. :)

Извинявам се на автора, ако включването ми е неуместно, но реших, че женска гледна точка не би била излишна...

ако питаш мен, това не е лого, а "изречение с картинка"
 
От: От: От: От: Конкурс за лого на женствен сайт

ако питаш мен, това не е лого, а "изречение с картинка"

А иначе дефиницията за лого е...???? :)
 
От: От: От: От: От: Конкурс за лого на женствен сайт

А иначе дефиницията за лого е...???? :)

това дизайнерите ще кажат, но по всичко личи, че цитираното лого отговаря на моето описание
 
От: От: От: От: Конкурс за лого на женствен сайт

ако питаш мен, това не е лого, а "изречение с картинка"

Всеки има различно виждане за нещата, нали?
Относно "изречението с картинка" - нали логото би следвало да съдържа името на фирмата/сайта и т.н. плюс някаква картинка, символ, или името пресъздадено в някаква графика.
Това е моето виждане по темата.
 
От: От: От: От: От: Конкурс за лого на женствен сайт

Всеки има различно виждане за нещата, нали?
Относно "изречението с картинка" - нали логото би следвало да съдържа името на фирмата/сайта и т.н. плюс някаква картинка, символ, или името пресъздадено в някаква графика.
Това е моето виждане по темата.
Ако искате да си подобрите уменията е добре да се вслушвате в мнението на безпристрасните наблюдатели, все нещо градивно ще може да извлечете от думите :). Логото не изглежда прфесионално (без да се обиждате, лично мнение). Но и доста пъти съм наблюдавал подобни лога да са победители в конкурса, така че. И най-мразя дизайнери които кото им е направена забележка да тръгват да спорят и да се карат, човека не ти е враг единствено позитиви можеш да извлечеш от критики на предприемачи :). Аз като започвах, първите години ме бяха направили на пихтия от критики :). Запомни че всяка критика е плюс за теб а не минус.
 

Горе